PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Inkwizycja i elfy - uwagi i propozycje


Catthon
17-02-13, 16:07
Hej,

Wykonałem zadanie na przeszłości, zabiłem Armanda na zlecenie elfów.
Gdy zacząłem wykonywać zadanie odblokowałem sobie możliwość walczenia z inkwizycją, a zablokowałem elfy. Była jednak jeszcze możliwość ponownego odblokowania elfów i zablokowania inkwizycji. Całkiem dobry układ.

Myślałem jednak, że skoro zadanie można wykonać do końca, to nagroda będzie wprost proporcjonalna do poświęcenia. Po wykonaniu zadania będę mógł już polować na elfy (nigdy), więc miałem nadzieję na odblokowanie większego respa inkwizytorów i sporo expa.

Otóż nie. Nagrodą była ilość expa, którą zdobywam w 10 minut na smokach i 3 talary. Co więcej, nie odblokował się żaden resp, ani żadna nowa możliwość.

Co więcej obecnie polowanie na inkwizytorów wygląda tak, że wchodzę na respa, wybijam go w 3 minuty, po czym przez kolejne 3 się chowam czekając, aż wszystko się zrespi. O wysokości expa/h nawet nie wspominajmy, ale to miejsce jest stworzone do zarobku.


Propozycja:
Zabijając Armanda zdobyłem zaufanie elfów, postanowiły więc podzielić się ze mną informacją wywiadowczą uzyskaną przez ich szpiegów.
Wyjawiły, że odkryły tajne przejście między częścią wschodnią i zachodnią obozu. Przejście było używane przez pewnego niesubordynowanego inkwizytora i niewiele osób o nim wie. Niezwykle ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ teraz będę mógł polować bez przerwy, nie czekając na kolejny respawn!

Słyszałem, że jest to gdzieś w tym miejscu, po prawej stronie od mojej postaci na poniższym zdjęciu, jednak przejście nie chce działać.
http://i38.photobucket.com/albums/e129/Mathoffmanns/17022013propozycjaprzej15B0cie_zps74d3f0b5.jpg

Administracjo, pomożecie?

Rian
17-02-13, 16:49
Ja się tam nie znam, ale jestem na tak.

Catthon
20-02-13, 16:57
Staram się zawsze wyjaśniać graczom tego typu sytuacje, dlatego się wypowiadam.

Jakie tematy olewamy?
...........

Slythia
20-02-13, 17:12
Temat został przeniesiony? Nie? To znaczy, że nie został olany i wyrzucony. Czytałam go, pamiętam, pomysł wydaje się być*ciekawy, lecz i tak musi poczekać na swoją kolej (zarówno jeśli chodzi o rozpatrzenie, jak i ewentualne wprowadzenie). Wybacz, że nie jestem maszyną i, że nie mogę zajmować się wszystkim na raz.

Catthon
20-02-13, 17:37
Rzecz w tym, że wrzucając propozycję czeka się na reakcję. Nie w postaci natychmiastowego efektu w grze, ale chociaż: dobry pomysł/zły pomysł ponieważ...

Odpowiedź zajmuje 10 sekund a człowiek wie, że ktoś 'z góry' przy najmniej to przeczytał i jakoś się na to zapatruje.

W tematach bezsensownych i tematach krytycznych (często wcale nie konstruktywnych), szybko pojawia się odpowiedź, co moim zdaniem jest marnotrawieniem waszego cennego czasu.
W tematach z propozycjami, zwłaszcza jeśli są, jak napisałaś, ciekawe, chociażby jednozdaniowa odpowiedź byłaby satysfakcjonująca.

sidexxx
20-02-13, 18:03
no fajnie by było, też dałem kilka propozycji i nikt z administracji się nie wypowiedział, wiem że pewnie tak nie jest ale czuję się wtedy olewany lekko :P

cinkiwonsz
20-02-13, 18:06
Litości, zniecierpliwiłeś się po pięćdziesięciu minutach. Im więcej "góra" ma roboty, tym rzadziej odświeża forum. Teraz jest tej roboty całkiem sporo (a ściślej: od cholery), więc nikt nie robi tego co kilka minut.

Edit. :up, masz rację, nie jest tak. Prędzej, czy później każdy wątek doczeka się jakiegoś tagu.

Catthon
20-02-13, 18:21
:kemoc
To jest 3 czy 4 temat w którym nie uzyskiwałem odpowiedzi. Gdy jasne się stało, że i tu jej nie będzie (czas u ciebie wolno leci, u mnie minęły 3 dni), to dałem odpowiedź Slythii na pytanie, które mi kiedyś zadała w innym temacie.

cinkiwonsz
20-02-13, 18:32
Osz jego mać, masz rację. :D Widać, ja też za mało forum przeglądam. Niemniej spokojnie, wszystko w swoim czasie, wszystko jest przeglądane, jak nie od razu, to po jakimś czasie. Roboty naprawdę jest ostatnio więcej, niektóre rzeczy muszą poczekać dłużej.