PDA

Zobacz pełną wersję : Zapach Smierci


Goleczek
16-02-13, 13:15
Mam pomysł na mini event, nie będę sie bardzo rozpisywał, poczekam na to co powiecie, i na odpowiedz administracij.

Skoro na Altaronie trwa walka z Abitańczykami, może raz na tydzień/miesiąc/Lub Randomowo sam król/namiestnik dawał by ogłoszenie(Jakas notatka na scianie w dp, czy npc) że osoba/gildia która zabije przez dany okres czasu największą ilośc wrogów zostanie sowicie wynagrodzona złotem i przywilejami. (Dodac mozna bybyło do dropa np Palce, kawałek pancerza, czy nawet oczy altaronczyków, na dowód dla króla, król oczywiscie wynagrodził by nas za każdy z tych trofeów Np 100 miedzi?)(Mozna nawet dodac jakos order, nawet taki sam jak krasnali (TEN ORDER ZOSTAŁ ZROBIONY PRZEZ NAJLEPSZYCH KRASNOLUDZKICH KOWALI, NIE TRZEBA ROBIC NOWYCH GRAFIK.) oraz Statusem Szlacheckim nadamym przez samego króla. Napewno spodobało by się to duzej ilosci graczy, a myśle ze i nakład pracy byłby nie za duży. Zapytacie co z małymi lvlami, jakie oni mają szanse? Przykro mi ale życie jest trudne, skoro ktos trenował przez wiele miesiecy, ma prawo wykazac sie umiętnosciami, i pokazac swoja siłe. Tak chciałbym żeby wyglądało mniejwiecej, jesli opinie graczy bedą dobre, opisze to lepiej. Prosze pisac słowa krytyki, jak i swoje pomysły jak poprawic ten posmysł, spamowac wszystkim co wam w głowie zadzwoni :D

xyro
16-02-13, 13:25
Zapytacie co z małymi lvlami, jakie oni mają szanse? Przykro mi ale życie jest trudne, skoro ktos trenował przez wiele miesiecy, ma prawo wykazac sie umiętnosciami, i pokazac swoja siłe.

Można zrobić event polegający na zabijaniu szczurów. Plaga szczurów w neolith, wtedy kazdy mogłby się bawić.

Uiop
16-02-13, 13:28
W sumie niezłe. We wszystkich grach, eventy dotyczące potworów są tworzone dla doświadczonych graczy. Event to event, nie konkurs. Może dzięki wprowadzeniu czegoś podobnego zaczęłaby się jakaś rywalizacja między graczami(ściganie się z lvlem jest marne)

Goleczek
16-02-13, 13:34
Hmm, tak myśle o tych szczurach, może gracze z mniejszym poziomem w tym czasie mieli by zadanie Wprowadzac do obozów zakażone szczury np dostajemy je od Altarońskich skrytobojcow
a Trupy szczura, ktore musimy umiescic gdzies w studni, czy ujsciu wody
b Zrobic tak że w jakims miejscu dało by sie kliknac na mur, i pojawi sie napis ( WPROWADZIŁES ZATRUTE SZCZURY DO OBOZU)

Oczysicie za to król przewidział by nagrode, lecz nie tak poważna jak za rozrąbanie tysiąca barbarzynców.

Jednorazowo mozna nieśc jednego takiego pacjęta, i wprowadzic go do Nie wyznaczonego obozu, lecz gdzie chcesz( Mozna do tego samego obozu wprowadzic zakarzenie, np co 3h zeby skutki były lepsze.)

Mozna zrobic jakoś rozkład lvlowy
0-30 szczury
30-60 Inne zadanie
60+ rąbanie abitańców
Albo jeszcze inaczej, czekam na dalsze wypowiedzi.

Hpplttlbzr
16-02-13, 14:12
Nie wiem, na ile to możliwe technicznie, ale wg mnie najciekawszą opcją byłoby, gdyby takie zadanie musiała wykonać cała gildia, przy czym chodziłoby o to, żeby na koncie gildii znalazła się odpowiednia ilość zabójstw abitańców + np. czerwi + np. drzewców (tak, żeby każdy lvl i najlepiej każda profesja była przydatna, i jednocześnie, żeby każda gildia potrzebowała graczy o różnych poziomach, by optymalnie szybko wykonać zadanie). Nagroda? stosunkowo dużo expa (najlepiej % od posiadanej ilości - najsprawiedliwiej) + medal dla każdego + unikatowa i niedostępna w inny sposób siedziba gildii (takie nadanie ziemskie z rąk króla :D)