PDA

Zobacz pełną wersję : Kierunek rozwoju


amindos
07-02-13, 11:33
Witam,
Mianowicie chciałbym sie dowiedzieć w jakim kierunku zmierzają subprofesje?
Chodzi mi właściwie o to(np duchowny typowy support innych graczy,necro zadawanie najwyższych obrażeń, elementalista -pan żywiołów, alchemik typowy poszukiwacz przygód/zielarz). Mam pare pomysłów lecz nie chce zaśmiecać ,,sugestii i propozycji" jeżeli nie będe wiedział w jakim kierunku patrzycie. A tak moge podsunąć pare propozycji i zastanowić sie nad innymi jeżeli będe wiedział jak to dalej ma wyglądać. A nóż podsune fajny balans.

Dziękuje za odpowiedź

amindos
07-02-13, 15:02
Widze iż zwykły szary gracz nie może liczyć na przybliżenie czegokolwiek ze strony administracji bo ewidentnie mój post został zignorowany. Jeżeli ktoś z administracji potrzebowałby nowych pomysłów to prosze o wypowiedź bądz o prywatną wiadmość.

sadysta
07-02-13, 15:22
proponuj,może jakieś rozwiązanie im się spodoba :)

amindos
07-02-13, 15:24
wiesz sadol ciężko walić propozycje jeżeli nie za bardzo wiem w jakim kierunku oni to sobie obmyślają, bo ja sie napoce pisząc i wymyślając propozycje a oni powiedzą-mija sie to z koncepcją administracji to na co moja praca? pomysły już miałem jeden z nich został wklepany do zmian który zostały poddane głębszej analizie(był jakieś taki temat o pomysłach graczy które administracja poważnie bierze pod uwage).

Z poważaniem Mortifer

edit: właściwie podałem jeden jeżeli dobrze pamiętam pomysł co do przedmiotów który od razu został wzięty pod uwage. Miałem także z utrudnieniem pvp lecz ten chyba nie za bardzo sie spodobał większości wypowiadających sie graczy, chociaż miał także swoich zwolenników.

Slythia
07-02-13, 15:44
W skrócie.

Duchowny - leczenie, wspomaganie drużyny (buffy pozytywne)
Nekromanta - dmg, klątwy (czary a'la wysysanie życia)
Ele - władza nad żywiołami (dmg)
Alchemik - kasa, potki, bomby, nowe miksturki

Rycerz 1h - tank, bloker + wytrzymałość
Rycerz 2h - dmg + wytrzymałość
Zwiad - dmg w jeden cel (mocno obrywa)
Mag - dmg masowe, trochę słabiej w jeden cel

amindos
07-02-13, 16:11
o.O i dziękuje bardzo. Pomyśle nad tym i myśle że niedzieli dam znać co i jak.

jeszcze ptakie pytanie czy rozważane jest wprowadzenie critical rate?:P