PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] mikstury potęgi, natężenia i nasilenia (dające mlvl)


ziaik123@interia.pl
05-02-13, 16:09
Witam wszystkich Altarończyków :). Chciałbym zaproponować aby zostały dodane do listy przepisów w gildii alchemików mikstury potęgi, natężenia, nasilenia. Bo patrząc na ten spis ich tam nie widzę a skoro są wszystkie mikstury dostępne to czemu te nie mogą być. Ułatwiło by to trochę rozgrywkę i nie musiałbym się tak denerwować przy tworzeniu tych mikstur ręcznie. Proszę o sensowne wypowiedzi w tym temacie oraz o rozpatrzenie go przez administrację.
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Śliski
05-02-13, 16:32
Piszesz o dodaniu recept na mikstury do alchemika, ale one przecież są dostępne?
Następnie mówisz, że ułatwiłoby to rozgrywkę, a chwile potem, że je robisz? To skąd recepta?

Lepiej, że różne recepty są dostępne w kilku miejscach.

ziaik123@interia.pl
05-02-13, 16:48
ale nieogar z Ciebie widze ze bardzo nie jestes w temacie chodzi mi oto zeby było można je robic automatem jak pozostałe...^^

Śliski
05-02-13, 17:22
Po prostu tak zwięźle określiłeś temat, że nie problem o wątpliwość.
Było napisać o dodaniu recepty do automatycznego mieszalnika? :C

Tyrond
05-02-13, 18:26
@Śliski
Przecież dokładnie wytłumaczył o co mu chodzi, kłania się czytanie ze zrozumieniem.
@Topic
Skoro wszystkie inne mikstury są dostępne w automacie to i te powinny być jak najszybciej dodane.

jasiek50
05-02-13, 18:55
Witam wszystkich Altarończyków :). Chciałbym zaproponować aby zostały dodane do listy przepisów w gildii alchemików mikstury potęgi, natężenia, nasilenia. Bo patrząc na ten spis ich tam nie widzę a skoro są wszystkie mikstury dostępne to czemu te nie mogą być. Ułatwiło by to trochę rozgrywkę i nie musiałbym się tak denerwować przy tworzeniu tych mikstur ręcznie. Proszę o sensowne wypowiedzi w tym temacie oraz o rozpatrzenie go przez administrację.
Z góry dziękuje i pozdrawiam



ja się nauczyłem u innego nauczyciela tych mikstur i mam "ikonki" takie jak pozostałe mikstury. albo masz jakiś błąd, albo nie wiesz że niektóre przepisy poznaje się po za szkołą alchemików.

ziaik123@interia.pl
05-02-13, 20:43
Szanowny Felczyk już mi wszystko wytłumaczył temat zamknięty