PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania odnośnie przeszłości


amindos
04-02-13, 16:27
Witam, chciałbym sie dowiedzieć czegoś o przeszłości.
pierwszą rzeczą jest pewien Npc którego nie dawno zobaczyłem.
16:59 Widzisz Metodego.17:00 Te drzwi są zamknięte.
(czy da sie przejść przez te drzwi?-nie chodzi mi o sposób tylko o sam fakt)
następną rzeczą jest samotna skała(nie wiem czy potrzebna jest do czegokolwiek lecz znalazłem taką, troszke nie pasującą do owego terenu-jest ona z czymś powiązana?)
ostatnim punktem są ruiny-budowla na wschód od minotaurów(są na skałach ale widziałem tam jakieś schodki w dół) więc następne pytanie czy jest do do czegoś czy po prostu nie można sie tam dostać. Dziękuje z góry za odpowiedz.

sidexxx
04-02-13, 16:43
Ale to też jest pewnego rodzaju zdradzanie tajemnic gry, tak mi się zdaje. Oczywiste jest że gdyby ktoś ci powiedział że tam coś jest szukałbyś rozwiązania aż byś znalazł a tak to nie masz pewności, do dziś nie wiem po co jest kilka bramek (tych ze święcącą klamką) :P

Majkul
04-02-13, 16:46
- Nie da się, ale zobacz kto tam jest w teraźniejszości, a zrozumiesz po co ten npc.
- Tak, jest powiązana z pewnym zadaniem
- To są ruiny twierdzy, można do niej wejść w teraźniejszości, jest tam trochę potworów. I kryje ona w sobie pewien sekret.

Didrika
04-02-13, 16:48
Ta budowla to zamek, ten który w przyszłości opanowały kamienne golemy i gargulce.

amindos
04-02-13, 16:51
czy ja wiem czy chodzi tutaj o zdradzanie tajemnic. Po prostu 3 dzień tam chodze i nie moge nic znaleźć żadnego wejścia kombinuje próbuje nawet nikt z NPC nie wspomina o tym(nie widziałem książek żadnych w których by była wzmianka,żadnych dziur, używałem kilofów wędek oliw do różnych sensownych rozwiązań które wydawały mi sie możliwe do realizacji) więc nie wiem czy to takie zdradzanie tajemnic, a jeżeli mam spędzić tam kolejne tygodnie szukając(a jest to wyłączona lokacja to jaki jest sens?) Po rpostu chce wiedzieć czy da sie tam dostać;p

dziękuje do zamknięcia.