PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Altaron Cast


PiniovskyII
03-02-13, 09:06
Co wy na to aby wprowadzic Tibia Cast na tym serwerze?
Wiem ze to bardzo duzo roboty , ale mysle ze by sie przyjelo.
Mozna by bylo popatrzec jak inny expia , i brac z nich przyklady
oraz zobaczyc jak ludzie robia questy oraz wary itp albo samemu castowac.

sidexxx
03-02-13, 09:25
No myślę że to byłby fajny pomysł ale ktoś musiałby tego pilnować, bo jak ktoś zacznie robić questa na wizji...
Ale jeśli jak mówisz to dużo roboty to wątpie żeby to teraz wprowadzili.

Walles
03-02-13, 09:35
To nie Tibia, tu nie ma spojlerów.

PiniovskyII
03-02-13, 09:44
no wiem ale mi chodzi zeby mozna bylo poogladac innych

Rusa Alium
03-02-13, 09:44
Z tego co się orientuje to zdradzanie tajemnic gry (np. rozwiązań questów) jest karane?
Więc jak wyobrażasz sobie filmiki z przebiegiem questa?
Co do expienia wystarczy popytać, a na pewno znajdziesz sporo osób, które z Tobą pójdą czy coś podpowiedzą :)

PiniovskyII
03-02-13, 09:55
Zawsze jak cos pytalem to nikt mi nie odpowiadal,ani nic mowili zebym sam wszysko poszukal expow itp

jasiek50
03-02-13, 10:04
widocznie nie umiesz pytać:)

PiniovskyII
03-02-13, 10:08
Zawsze jak ktos cos ciekawego zaproponuje to wiekszosc jest za nie.A moze wprowadzilibyscie to na próbe :)

Magnaturon
03-02-13, 10:29
@up

Przecież póki co odpowiadali Ci tylko gracze, poczekaj aż administracja odpowie w tym temacie.

naus
03-02-13, 11:07
wy tutaj marudzicie a ja wczoraj jako pierwszy na Altaronie zrobiłem Live Stream z expa ;)
niestety zakończony gleba iż mój pc po 2.5h Streamowania po prostu się zwiesił^.- ale nie poddaję się i dzisiaj będzie najprawdopodobniej znowu Stream ^^, zachęciło mnie to iż wczoraj chętnie ludzie wbijali zobaczyć co się dzieje ^^

PiniovskyII
03-02-13, 11:44
przedchwila widzialem twojego casta na twitchu ;) , podobał mi sie :D, oby ten moj pomysł wyszedl na tak ;D

Catthon
03-02-13, 12:19
Czym się różni tibia cast od nagrywania filmików?

Arkadiasz
03-02-13, 12:22
W tibii cast patrzysz na to, co gracz robi prawie na żywo, raczej jest to zapisywane i by to odtworzyć potrzebujesz klienta tibii.

naus
03-02-13, 12:27
przedchwila widzialem twojego casta na twitchu ;) , podobał mi sie :D, oby ten moj pomysł wyszedl na tak ;D

Dzięki i właśnie podoba mi się opcja na Twitch'u że każdy live automatycznie zapisuje się na kanale jako filmik ^^ wiec cała historia będzie na Twitch'u ^^

cinkiwonsz
03-02-13, 12:40
Kiedyś taki temat był, ale coś nie mogę go znaleźć teraz.

Zenon von Wons
03-02-13, 12:43
wy tutaj marudzicie a ja wczoraj jako pierwszy na Altaronie zrobiłem Live Stream z expa ;)
niestety zakończony gleba iż mój pc po 2.5h Streamowania po prostu się zwiesił^.- ale nie poddaję się i dzisiaj będzie najprawdopodobniej znowu Stream ^^, zachęciło mnie to iż wczoraj chętnie ludzie wbijali zobaczyć co się dzieje ^^



Cytat twojego live to jak stałem pod depo i nagle zobaczyłem na pw Kiaan[100]: weź mnie pozbieraj plx

beze mnie byś drugi raz padł : P

Kuzyn
03-02-13, 12:59
Gadacie o twitchu i tibijskim cascie, to co w końcu?

z Castem nie ma duży roboty, trzeba po prostu się za to wziąć (pełno skryptów na necie). Jak ktoś nie wie, to po prostu logujemy się na konto kogoś przez klient (oczywiście jako widz) i go sobie podglądamy.

naus
03-02-13, 13:27
Cytat twojego live to jak stałem pod depo i nagle zobaczyłem na pw Kiaan[100]: weź mnie pozbieraj plx

beze mnie byś drugi raz padł : P

oj Wonsiu Wonsiu to już był cytat po Live xd ale dzięki.

PiniovskyII
03-02-13, 20:18
a mg są za ?;

tomakeo
03-02-13, 20:23
Prawie jak cast.
http://pl.twitch.tv/nausek Live Stream Złote smoki i Czarnoksiężniki z Eletrixem

Zapraszamy :D

naus
03-02-13, 23:08
Prawie jak cast.
http://pl.twitch.tv/nausek Live Stream Złote smoki i Czarnoksiężniki z Eletrixem

Zapraszamy :D

Live Live i po Live ale będę się starać codziennie robić live jeśli ktoś jest zainteresowany ^^

sidexxx
04-02-13, 07:33
Live Live i po Live ale będę się starać codziennie robić live jeśli ktoś jest zainteresowany ^^

dawaj, oglądałem :)

naus
04-02-13, 14:09
miło to słyszeć wiem że te Streamy to totalna amatorszczyzna ale będę się starać to poprawić ^^, myślę że zacznę od tematu w Multimediach gdzie będę informować o Streamach (postaram się w miarę wcześniej pisać kiedy będzie się odbywać stream, myślę że dzisiaj w godzinach wieczornych coś będzie ^^)

tomakeo
04-02-13, 14:19
miło to słyszeć wiem że te Streamy to totalna amatorszczyzna ale będę się starać to poprawić ^^, myślę że zacznę od tematu w Multimediach gdzie będę informować o Streamach (postaram się w miarę wcześniej pisać kiedy będzie się odbywać stream, myślę że dzisiaj w godzinach wieczornych coś będzie ^^)

Kiaan loguj i lecimy jeszcze raz :) Zapodasz Streama i tyle

naus
04-02-13, 14:35
oj nie teraz odpada trochę zajęty jestem, za nie długo obiad, potem o 18 do lekarza nie wiadomo ile tam będę siedział ale mam nadzieje że po 20 już będzie Live:P (wszystko zależy od lekarza, zaraz po nim odpalam live ;) )

tomakeo
04-02-13, 21:56
Znowu nadajemy live.
http://www.twitch.tv/Nausek


@23:34
Przerwa na godzinę.

Arkadiasz
04-02-13, 22:26
Fajnie się tak podgląda innych xDD

PiniovskyII
05-02-13, 16:02
A admini jakiego są zdania?