PDA

Zobacz pełną wersję : Młody Smok (Licor) zwiększona prędkosć


Psimgoth
27-01-13, 17:43
Witam serdecznie, tak jak ktoś z administracji napisał że smoki będą "machać skrzydłami" to znaczy że prędkość młodego smoka na licorze zostanie zwiększona ? Nie ukrywam że to troche będzie uciążliwe ponieważ teraz i tak ciężko oddalić się od niego. Pytanie " Czy każdy potworek na licorze, który porusza się z określoną prędkością ulegnie zmianie ? Możemy liczyć nawet że młody smok będzie się poruszał szybciej niż teraz?

Słyszałem że juro ma być update na licorze. Sama slythia napisała.
Czyli możemy się spodziewać np: zbroja myśliwego jako loot z młodego smoka ?

Slythia "Jutro zostanie wprowadzona część*ze zmian zaproponowanych przez autora"

I gratuluje tobie spike sworda na rookgaardzie tym fartem :<

Slythia
27-01-13, 18:01
Mały smok nie zwiększy swej prędkości, zmiany dotyczą tylko dorosłych osobników. Inne potworki na Licorze także nie zaczną szybciej biegać.

Zbroi myśliwego nie, raczej drobniejsze, kosmetyczne zmiany które sama mogłam wprowadzić :).

Psimgoth
27-01-13, 18:22
Ale co? Questy ? Czary ?

Slythia
27-01-13, 18:29
Kosmetyczne ;x. Ja i czary, i questy. Ty chcesz bym popsuła całkiem serwer?

Rian
27-01-13, 18:32
Ja o upku nic nie wiem, ale miło że administracja że zainteresowała wyspami

wyro
28-01-13, 22:37
Na Archipelagu Licor też pojawiły się pewne długo oczekiwane nowości. Niektórzy kupcy znacznie poszerzyli swe oferty.



Czyli rozumiem, że oprócz wprowadzenia do sklepów kilku przedmiotów które można sprzedać nie zmieniło się nic? To po co nazywać to długo wyczekiwaną zmianą na Archipelagu, skoro długo wyczekiwane zmiany są nie wprowadzone.

Rian
29-01-13, 12:05
Zbroja myśliwego, jest możliwość jej sprzedaży. Chyba że chcecie zrobić coś na wzór brass
armora z tibijskiego rookgardu. A jak na razie nie odnalazłem po za możliwością sprzedaży kilku przedmiotów i kupnem kijka(broń 2h i tak jest nieprzydatna na wyspach, bo czekan nie umywa się nawet do korbacza).

CySiO
30-01-13, 07:50
Zbroja myśliwego? Po co wprowadzać możliwość sprzedaży, jeżeli nie da się jej dropnąć! Nie istnieje wgl na Licorze lub jest dostępna na jakimś queście. :) Hardcore. Może wprowadźcie sprzedaż złotego seta, ot tak sobie będzie frajda :)

Psimgoth
01-02-13, 19:08
Właśnie, przedtem jeszcze łuskowe spodnie były u Npc na Ananie tej co sprzedaje łuki i speary. Teraz nie ma. To tak samo jak "Miecz" na Lewanie u handlarza broniami.

Jeszcze jest taki hełm tam gdzie minosy, na co to ? Na pokaz? Żeby nowi wiedzieli co ich czeka na mainie xD ? -.- nudnawe.