PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to się w końcu nazywa???


Rian
25-01-13, 10:28
Mam takie pytanie. W grze mamy do czynienia z czarami ładunek światła i ładunek mroku, a na wiki z żywiołami śmierci i świętości. Która nazwa jest poprawna ?

Slythia
25-01-13, 12:48
Runa nazywa się ładunek x.

Rian
25-01-13, 15:26
taaaak, naprawdę rzeczowa odpowiedź. Bo tak się tym zaciekawiłem, która nazwa żywiołu jest poprawna.

A tak na magrinesie, czy kiedyś zamierzacie coś zrobić z żywiołem powietrza? bo istnieje tylko w fabule, a zywiołem jest

Slythia
25-01-13, 20:04
Źle przeczytałam, przepraszam.

Mrok.

Powietrze istnieje także w czarach - oflando, w questach - runa powietrza. Świątynia powietrza także jest w Neolith.

Rian
25-01-13, 20:13
Tak, ale nie ma w gildii elementalistów nauczyciela czarów powietrza (patrząc na wiki, nauczyciele czarów są "mistrzami" określonego żywiołu). Obecność w świątyni czy w nazwie qesta to obecność (przynajmniej wg mnie) w fabule. Chociaż w sumie nie jestem sam sobie w stanie wyobrazić czarów powietrza. Skoro więc poprawny jest mrok, to zapewne i światło, a nie świętość jest poprawna. Tak więc wypadałoby to poprawić na naszej wiki. Ale nie do końca wiem jak to zrobić, po przecież nazwa żywiołu wyświetla się także po najechaniu kursorem na jego ikonkę na wiki.

Afganiec
25-01-13, 22:07
Rian jaki podpis lool
HHAHAAH miazdzysz , drugi Big'Boom sie rodzi , myslisz ,ze jak na kazdy mozliwy temat wrzucisz swoje debilne opinie , to Cie ktos za to wynagrodzi ??

A tym ludziom z czatu wspolczuje ;)

"Sekret sukcesu , to 25/7 w altaronie" - pwn3d

Slythia
26-01-13, 06:43
Kolego, zanim zaczniesz wypowiadać się na jakiś temat to łaskawie miej o nim jakieś pojęcie. No i wypadałoby także czytać moje posty.

W gildii elementalistów jest nauczyciel żywiołu powietrza - Gorazd.

Czar także istnieje, nazywa się Tornado (http://wiki.altaron.pl/index.php/Tornado).

Rian
26-01-13, 08:29
Tobie, Slythio, dziękuję za odpowiedź. Natomiast nie bądź zła, że nie wiem o Gorazdzie, ponieważ choćby nie znalazłem go na wiki w dziale NPC temacie nauczyciele czarów. Kilka osób z którymi rozmawiałem stwierdziło także, że żywioł powietrza istnieje tylko w fabule.

Afganiec:
1.Jeśli chcesz dyskutować o mojej sygnaturze, to załóż temat "Rian i jego sygnatura", myślę że dział dyskusje będzie najodpowiedniejszy.
2.Jeśli myślisz że zamiast robić coś tak konstruktywnego jak expienie wymyślałem sobie sygnaturkę, to możesz być spokojny, ona została tylko lekko przystosowana do altaronu.
3.Twój post nie wnosi nic do tematu.
4.Mam już kilka ostrzeżeń na forum, w grze, w obecności Slythii stwierdziłem że żeby zostać doradcą trzeba być lizodupem administracji. Taak, zapewne Slythia w tym momencie błaga mnie na PW, abym łaskawie ulitował się i został doradcą. Tfu, jakim doradcą, od razu Mistrzem Gry !

Slythia
26-01-13, 09:02
Wystarczyło przejść się do siedziby elementalistów bądź zapytać jakiegoś gracza czy doradcy, zamiast zakładać kolejny, zbędny temat.