PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań odnośnie Wojownika


Angi
20-01-13, 13:47
Proszę o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania (dla wojownika 2H):
1. Jaki jest max skill dla wojownika (włączając PN),
2. Czy niezbędne jest posiadanie płatnego konta aby używać kostke mając za drugą profesje alchemika,
3. Jak wygląda 2H w walce pvp,
4. Do pvp jaka jest najlepsza subprofesja (oczywiście dla 2H),
5. Jak rozkłada się ilość wymaganych PN do następnego skilla (mniej więcej), ewentualnie od 40 skilla do maxa ile trzeba mieć PN.

Z góry dzięki

cinkiwonsz
20-01-13, 14:29
1. PNami 98, później teoretycznie możesz ręcznie wbić, ale w praktyce to na 98 właśnie się zatrzymasz z 2h, tak ten skill rośnie.
2. Raczej tak, bo jak przepada Ci status, to druga subprofesja Ci z opisu zwyczajnie znika.
3. Niby lepiej niż 1h, ale w praktyce jak nie pizniesz z silnej bomby, to zbytnio nie namieszasz. Jak to rycerz. Czyli w sumie, po mojemu, to prawie tak samo.
4.Teoretycznie nekromanta powinien być. Gracze mają różne zdania, ja skłaniam się ku temu. Jak by nie było w tej chwili, to gra się ciągle zmienia i na pewno dążyć będzie do tego, żeby to właśnie nekromanta był lepszy w ofensywie. Chyba, że w funkcji "żywego m'walla".
5.lp: 1h/2h
93: 42/29
94: 48/33
95: 59/40
(...) Czyli sporo od 40 do max, zwłaszcza bliżej max.

jasiek50
20-01-13, 16:01
podepnę się pod pytania dotyczące wojownika
czy jest możliwość zrobienia 1h i 2h w jednym?
chodzi mi o to czy jeżeli mam 96 skill 1h to szybkość skilowania 2h zmalała lub kosztuje mnie więcej PN?

cinkiwonsz
20-01-13, 16:58
Szybkość skillowania 2h zależy tylko od tego, ile masz skilla 2h. Koszt PN tak samo. 1h analogicznie. Robienie specjalisty w dwóch dziedzinach jest niby możliwe póki nie rozdajesz PN. PNami odradzam, i tak sporo ich później potrzeba. No i raczej obu skilli nie wymaxujesz.

Wicked
21-01-13, 01:09
@ up,
1h jesteś w stanie skillować długo. 2h powiedzmy sobie szczerze. Jak dobijesz do 45-50 ręcznie, to jesteś w piździot kozak. A jak potem dobijesz 10% ręcznie, wykorzystując 190% tactic, to jesteś mega w piździot kozak (kto próbował, ten wie jak to wygląda).

cinkiwonsz
21-01-13, 01:26
10%? A nie więcej przy 2h? :D