PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Kamienie runiczne


mikus
20-01-13, 12:54
Ten pomysl przyszedl mi do glowy wczoraj, kiedy dostalem zlecenie na 250 bp run,na manasach, czyli 60~~bp blankow i 500~~bp manasow.. Dlategomam pewna propozycje.
Dlaczego kamien runiczny trzeba trzymac w rece? Czy mikstury trzeba trzymac w rece? Czy runy trzeba trzymac w rece?
-Nie.

Robienie run zajmuje mi przez to wiecej czasu. Kiedy robie rune na manasach, zajmuje mi to 5sekund. Na laptopie 12 a na kompie 7sekund. Kiedy robi sie 250bp run roznica jest kolosalna.
Co o tym myslicie?

cinkiwonsz
20-01-13, 14:38
Ludzie, zachowujcie się poważnie.

Dlaczego trzeba trzymać kamień w ręce? Cóż, może wymaga to trochę manualnej pracy, np. wyrycie/wymalowanie na nim odpowiedniej runy zanim się sam kamień umagiczni. Może to po to, żeby świeżo zrobione runki od razu układać. Powody można sobie wymyślić.
Ale jest tak dlatego, że takie rozwiązanie przywędrowało tu z tibii.

jasiek50
20-01-13, 15:57
Ten pomysl przyszedl mi do glowy wczoraj, kiedy dostalem zlecenie na 250 bp run,na manasach, czyli 60~~bp blankow i 500~~bp manasow.. Dlategomam pewna propozycje.
Dlaczego kamien runiczny trzeba trzymac w rece? Czy mikstury trzeba trzymac w rece? Czy runy trzeba trzymac w rece?
-Nie.

Robienie run zajmuje mi przez to wiecej czasu. Kiedy robie rune na manasach, zajmuje mi to 5sekund. Na laptopie 12 a na kompie 7sekund. Kiedy robi sie 250bp run roznica jest kolosalna.
Co o tym myslicie?


hmmm... jeżeli robisz 250 bp run, to tyle samo potrzebujesz bp kamieni runicznych, nie tak jest? no chyba że tobie z jednego kamienia runicznego robią się 4 nie połączone runki to gz :)

grek
20-01-13, 19:31
powodzenia w robieniu ale tak to bys na w hotach robil :x mans czar / manas czar to troche za latwo