PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Aplikacja forum Altaron


mikus
14-01-13, 08:38
Witam, myslalem o Aplikacjii w Sklep Playu (Android Markecie) Forum Altaron. Ulatwialo by to przegladanie forum ludziom korzystajocym z telefonu. Uwazam, ze moglby to zrobic kazdy informatyk. Czekam na odzew. (;

Tron
14-01-13, 09:29
Korzystam z forum na telefonie w tej chwili i forum można przeglądać tak samo dobrze jak na komputerze. Na żadną aplikacje nie licz. Ewentualna możliwość to moblina wersja forum, ale nie widzę potrzeby wprowadzania takowej.

Śliski
14-01-13, 09:37
Jaki jest sens wprowadzania aplikacji do przeglądania forum, jeśli można to robić zwykła przeglądarką?

#Mikuś

Kolejny dzień i kolejny durny pomysł z Twojej strony. Rozumiem, że to forma samorealizacja pisać raz dziennie o niczym?

mikus
14-01-13, 11:51
^ blizej 1 w tygodniu

@Tron
Jasne, ale to nie wygodne, przynajmniej na moim telefonie.

@edit

Jest jawet oddzielna Apka do przegladania roznych forum. Wiec odpowiedz, ze jest to to samo, jest slaba. Sam korzystam z P500 i uwazam, ze to niewygodne. Da sie, ale chcialbym by bylo najlepiej.

Dreat
15-01-13, 21:34
^ blizej 1 w tygodniu

@Tron
Jasne, ale to nie wygodne, przynajmniej na moim telefonie.

@edit

Jest jawet oddzielna Apka do przegladania roznych forum. Wiec odpowiedz, ze jest to to samo, jest slaba. Sam korzystam z P500 i uwazam, ze to niewygodne. Da sie, ale chcialbym by bylo najlepiej.

Bez urazy, ale nic sensownego jeszcze nie powstało tylko dlatego, że jednej osobie jest coś niewygodnego. Obecnie w erze smartfonów przeglądanie dowolnej strony internetowej nie sprawia kłopotu.

POZA TYM!:
Ja nie mam telefonu z Androidem. Prosiłbym też wersję na WP. A mój kolega ma iPhona i chciałby wersję na iOS. Bo dla nas jest niewygodne, że tylko Androidy miałyby mieć tę aplikację.