PDA

Zobacz pełn± wersję : Problem z map±


Hpplttlbzr
07-01-13, 20:56
Witam,

skopiowałem wypakowanego klienta Altaronu wraz z całym katalogiem z jednego komputera na drugi. Na tym drugim nigdy wcze¶niej nie miałem tej i gry, więc i sił± rzeczy w ni± nie grałem. My¶lałem, że skopiowanie zamiast pobrania i instalacji pozwoli mi zachować stan odkrycia mapy w grze. Tak się jednak nie stało, po odpaleniu gry na drugim komputerze okazuje się, że muszę wszystko odkrywać od nowa. W zwi±zku z tym mam pytanie: gdzie szukać pliku odpowiedzialnego za zapis stanu odkrycia mapy czy czego¶ takiego? Orientuję się oczywi¶cie mniej więcej w ¶wiecie altarońskim, no ale nie ukrywam, że wygodniej byłoby mieć możliwo¶ć posiłkowania się map± w przemierzaniu niebezpiecznych terytoriów ;)

Thudaron
07-01-13, 21:04
Mapy s± zapisywane zależnie od systemu w dwóch lokalizacjach:

a) Windows XP - C: \Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Dane aplikacji\Altaron\Mapy

b) Windows Vista/7 - C: \Users\user\AppData\Roaming\Altaron\Mapy

C: to domy¶lny dysk systemowy, jeżeli Twój system zainstalowany jest na innym dysku w miejsce C: wpisz dysk, na którym zainstalowałe¶ system (jeżeli korzystasz z funkcji wyszukaj). Należy pamiętać również, że foldery "Dane Aplikacji", "AppData" to foldery ukryte, aby je zobaczyć należy w opcjach folderów wybrać opcję pokazuj foldery ukryte.

Polecam FAQ.

Hpplttlbzr
07-01-13, 21:06
Okej, dziękuję bardzo ;)