PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] BS aka CC


mikus
04-01-13, 11:05
Uważam, że należy wprowadzić Czarną Czaszkę.
Jak to dziala?
-Po 5 fragach dostajemy 75% obrazen zamiast 50%.
-Zakaz uzywania runy NŚ (SD).
-Zakaz uzywania runy ŚM (MW).
-Po śmierci odradzamy sie z 19 pkt. many i 15hp.
-Skutki smierci sa takie jak przy RS'sie.
-CC 5-7dni.
-Brak banow za fragi.

Agri
04-01-13, 11:13
A jakie masz doświadczenie w walce PvP na Altaronie, że właśnie takie wnioski postanowiłeś z niej wyciągnąć?

" -Po śmierci odradzamy sie z 19 pkt. many i 15hp. " HAHAHA!

Masz 30 lvl, bezsensownie spamujesz na forum w każdym temacie, udając pro znawcę, normalnie wyrasta nam drugi Tron panowie!

mikus
04-01-13, 11:16
Co ma doswiadczenie do tego? To nie tyczy sie tylko wojny, takze pk itp. ;)

Uwolniona Mysl
04-01-13, 11:21
Błagam zbanujcie tego debila,on działa na szkodę serwera!

zal12345
04-01-13, 11:24
Popieram Ban dla Gimbusa:p

mikus
04-01-13, 11:54
Jeszcze nie jestem Gimbusem :).

Widzę, że poziom Exorit podupada.

@Agri i reszta
Może byś coś napisał, zanim wszystko skrytykujesz? Może byś coś uzasadnił zamiast "HAHAHA!". Staram się coś ruszyć a Wy tylko krytykujecie, nie tolerujecie graczy młodszych, mniej doświadczonych, bo grają na n-pvp (tam jest przynajmniej większy poziom kultury, nie grania). Śmiejcie się z Eastside'a Gimbusa :). Tak samo jak śmiejecie się z tematu "weź ślub!". Czepiacie się nie wiem czego. Nie ma takiej możliwości, o którą prosiło wiele graczy. Piszę temat. Nagle pisze wielki Eldoka, że to idiotyzm i nikt się już nie odzywa bo hunted4ever.

Pozdrawiam :rolleyes:

AdaSko_358
04-01-13, 12:19
echhh... to skoncz spamowac tymi bezsensownymi pomyslami ;s

grek
04-01-13, 12:31
Jeszcze nie jestem Gimbusem :).



6 klasa? czy 5? xd

Śliski
04-01-13, 12:34
Jeszcze nie jestem Gimbusem :).

Wolność wypowiedzi w internecie od lat 18. Proszę : <

#Co do pomysłu to litość, oszczędź nam tych absurdalnych pomysłów. Człowiek gra przez rok, żeby wbić 100 lvl, a potem ma stać w depo bo mu się noob'y pchają pod celownik? Miejsce takich na npvp.

Nie da się inaczej uzasadnić tak idiotycznych pomysłów, nie podobają się realia wojny? Żegnamy czule i nie wracaj nigdy.

#Temat "weź ślub"
Pomysłodawcą tematu jest doświadczone życiem w każdym jego aspekcie, przekładające swoją wiedzę do świata wirtualnego dziecko z podstawówki.

Apage...

mikus
04-01-13, 12:40
Czyli uwazacie, ze Bany sa lepsze niz Black Skulle? Przynajmniej mozesz grac na innym charze.

Śliski
04-01-13, 12:54
Uważamy, że osoby z npvp nie mieszają się w świat pvp?

Zmarnuje mój cenny czas, żeby uświadomić Ci idiotyzm tego pomysłu.

-Po 5 fragach dostajemy 75% obrazen zamiast 50%. (Jaki sens mają zwiększenie obrażen JEŚLI MAMY 15 hp!!!)
-Zakaz uzywania runy NŚ (SD).(Mogą ich używać tylko nekromanci, głównie magowie bo zwiady wolą saim unar?)
-Zakaz uzywania runy ŚM (MW). (oh ah bo wyjdę z dp, żeby zabił mnie na 150 lvl z 15 hp jakiś random 10 lvl...)
-Po śmierci odradzamy sie z 19 pkt. many i 15hp. (n/c)
-Skutki smierci sa takie jak przy RS'sie. (ja bym jeszcze dodał koszta pogrzebu, za mała kara przy RS)

Nie każdy ma tu 5 postaci 100 lvl, żeby było to jakiekolwiek rozwiązanie.

9891404
04-01-13, 13:05
Błagam zbanujcie tego debila,on działa na szkodę serwera!

Mervakis tez i co robią coś z tym?

AdaSko_358
04-01-13, 13:09
Sliski , budzisz sie z 15 hp , co nie znaczy , ze ktos Cie uleczyc nie moze...

przynosisz sobie noobcharem potiona i puf , cala filozofia
a te sd i mw , to raczej byl wzorzec ,zeby kazdy mogl zrozumiec o co mu chodzi , czepiasz sie bez sensu

ale pomysl z dupy i tak



...................

cewix
04-01-13, 14:38
Pomysł nie jakoś szczególnie dobry ,ale moim zdaniem lepsze to niż bany za 5 fragów ,najlepiej jak by wymyślili inne rozwiązanie.
Pozatym śliski zanim zaczniesz pisać głupoty to przeczytaj temat z 10 razy ,bo po 1 razie to gówno rozumiesz ;).

Śliski
04-01-13, 15:44
#Cewix
Ja proponuje idź porzucaj petardami w szkole, może teraz dostaniesz kare na internet <Cthulhu please> i nie trzeba będzie marnować pikseli.

Czytanie jedna sprawą, a precyzowanie myśli drugą.

mikus
04-01-13, 17:26
@sliski
Zauważyłem, że nie zrozumiałes tematu. Zawsze można zjeść, wypić manasa, W CZASIE NABICIA BS TAKŻE MOŻNA WYRZUCIĆ POD DRZEWO PLECAK I PZYJSC NOOBCHAREM ZAMIAST CZEKAĆ TYDZIEŃ. To główny powód. Ale, przecież 15 hp!!! OMFG!

Tyrond
04-01-13, 18:37
Ej ej ej, dlaczego Exorit tak się czepia tego pomysłu? Narzekacie, że Collegium się podkłada by ponabijać wam bany i przy odrobinie szczęścia deleta. Po wprowadzeniu tej "Czarnej Czaszki" problem znika, fakt postać jest wyłączona z "gry" na miesiąc, ale przy banie jest to samo, pomijam już fakt iż przez ten miesiąc byście mogli korzystać ze wszelakich dóbr które posiadacie na danej postaci/koncie.

ordzinal
05-01-13, 16:30
Bardzo słaby pomysł.. Chociaż te bany za fragi mogli by usunąć i wprowadzić jakiś zamiennik, np. Postać respi się w areszcie czy coś..

Veliothe
06-01-13, 14:29
moim zdaniem przy 5 fragu powinno przenosić do swiatyni z tym black skullem 100% obrazen w pvp a w pvm 200%. Koles i tak stoi w dp bo nie pojdzie sie lac dalej lub expic. JEdnak ma swoj ekwipunek dalej do dyspozycji.

Kajtek
07-01-13, 05:29
Ej ej ej, dlaczego Exorit tak się czepia tego pomysłu? Narzekacie, że Collegium się podkłada by ponabijać wam bany i przy odrobinie szczęścia deleta. Po wprowadzeniu tej "Czarnej Czaszki" problem znika, fakt postać jest wyłączona z "gry" na miesiąc, ale przy banie jest to samo, pomijam już fakt iż przez ten miesiąc byście mogli korzystać ze wszelakich dóbr które posiadacie na danej postaci/koncie.

Chociaż Cię lubię to się nie zgodzę. Po prostu gracze Exorit wiedzą na czym polega pvp w tej grze, a takie gówno jak czarna czaszka coraz bliżej przybliży tą gra do tibi, a przecież tego tak bardzo nie chcecie -.-

mikus
07-01-13, 08:17
Uwaga! Teraz kazdy kto mnie nie zrozumial, zrozumie to co jest ponizej, poniewaz jest proste jak budowa cepa.
BS to, jak mozna to ujac, wylaczaczenie (czyli nie mozna grac) postaci (chara) z rozgrywki (gry). Jednak, istnieje mozliwosc (mozna) postacia (charem) przerzucic (czyt. oddac na inna postac [chara]) przedmioty i wszystkie inne dobra materialne (atansy) aby moc wylewelowac, wyexpic etc. druga postac (chara).
PRZYKLAD
-Moje konto =60mag (60k w banku)+ 100 wojownik (1kk w banku)+ 70 zwiadowca (530k w banku). BS na wojowniku. Zabijam ostatnia osobe ktora mialem zabic, minelo 15 min, wybiegam przed dp do banku i mowie
Transfer
~~
~~
~~
Logout. (wylogowanie)
loguje na maga i mam na nim 1KK wojownika so dyspozycji. W ciagu tygodnia BS Znika.

Kosiara
07-01-13, 12:10
Kara to kara. Żadnych przywilejów.