PDA

Zobacz pełną wersję : Strzaly i belty


mikus
01-01-13, 13:30
Witam. Mam pare pomyslow na temat amunicji zwiadowcy (widzialem je tez u JuJu, ale nie byly dopracowane).
~Strzaly
1.Zatrute strzaly-
Zatrute strzaly zadawaly by dmg od trucizny+zatrucie, np.
Strzala- hit (np.) 50+zatrucie 5 na ture.
Profilowana strzala- hit (np.) 80+zatrucie 10 na ture.
Wzmocniona strzala- i tu wyczekany 30 daje zatrucie 15

te zatrucia trzymaja sie 3 tury u strzal, u profilowanych i wzmocnionych 5(tzn. strzala- 5+5+5) Te strzaly kosztowaly by (od najslabszej) 3,4,5 mdz. sztuka. To samo mozna by zastosowac z ogniem (podpalone strzaly), ale do tego zuzywalo by po np. flakoniku oliwy (czyms latwopalnym). a dmg (od najslabszej) 7tura,15tura,20tura. Mysle ze zamiast kupna mozna by to bylo wprowadzic dla alchemikow.
Belty
tu juz sie nie chce rozpisywac:
zatruty belt- 25tura
Wzmocniony zatruty belt- 50tura

Podpalony belt-30tura
Wzmocniony podpalony belt- 60tura.

Wszystkie liczby sa przykladowe.

grek
01-01-13, 19:45
zamiast bawic sie beltami dali by nową kusze od 75;[

Prenton
06-01-13, 15:06
To nie przejdzie. Jak wiadomo administracja chce się oderwać od Tibii, a to jest pomysł ściśle związany z tą że grą.

kanapa
06-01-13, 17:04
<facepalm>

leon
06-01-13, 18:29
to ładnie widzę Big'Boom rozumiem że masz 13lat ale dorośnij trochę nie widzisz że żadna z twoich propozycji nie była dodana do gry a ty dalej dodajesz następne nawet zrobili temat żeby dać ci bana na forum a ty co ? dalej rzucasz jakieś ..... pomysły.

Hpplttlbzr
06-01-13, 19:39
Temat z banem powstał później, niż ten tu, to raz.

To, że żadna propozycja nie została dodana, to jeszcze nie znaczy, że żadna nigdy nie zostanie dodana, to dwa. Skąd wiesz, że po piętnastu pomysłach nie nadających się do gry nie przyjdzie mu do głowy szesnasty, który rozwiąże jakiś istotny problem?

I przede wszystkim: nie wiemy, co o tej propozycji sądzą bogowie. A dlaczego nie wiemy? A no dlatego, że nikt z "góry" nie kwapi się do tego, żeby się wypowiedzieć w tym (ale też w wielu innych) temacie.

leon
06-01-13, 21:28
nie powiedziałem że jego propozycje nigdy nie zostaną dodane to po pierwsze a po drugie
jak ktoś wyżej postawiony nie wypowiada się w jego propozycjach dotyczących gry to coś musi znaczyć. :)

Hpplttlbzr
06-01-13, 21:58
Ale sugerujesz, że powinien dać sobie spokój, bo to i tak nie ma sensu. A nie wiesz, czy jakaś jego przyszła propozycja nie będzie sensowna, bo i skąd?
Ludzie z obsługi nie wypowiadają się w wielu tematach, zarówno sensownych, jak i nie, więc moim zdaniem świadczy to przede wszystkim o ich olewczym stosunku wobec propozycji graczy, a nie o jakości samych propozycji.

W ogóle to robisz wycieczki w kierunku wieku Big'Booma, a sam piszesz, jakbyś miał 14-15 lat...

Kosiara
06-01-13, 23:21
nie powiedziałem że jego propozycje nigdy nie zostaną dodane to po pierwsze a po drugie
jak ktoś wyżej postawiony nie wypowiada się w jego propozycjach dotyczących gry to coś musi znaczyć. :)

Arktos, osobiście Ty powinieneś sobie dać spokój z trollingiem. Tak jak powiedział Hpplttlbzr, może w końcu czymś błyśnie - a forum jest cierpliwe, wytrzyma i tysiąc takich tematów ;)

leon
07-01-13, 08:08
Ale sugerujesz, że powinien dać sobie spokój, bo to i tak nie ma sensu. A nie wiesz, czy jakaś jego przyszła propozycja nie będzie sensowna, bo i skąd?
Ludzie z obsługi nie wypowiadają się w wielu tematach, zarówno sensownych, jak i nie, więc moim zdaniem świadczy to przede wszystkim o ich olewczym stosunku wobec propozycji graczy, a nie o ich jakości.

W ogóle to robisz wycieczki w kierunku wieku Big'Booma, a sam piszesz, jakbyś miał 14-15 lat...

Nie Sugeruje że ma dać sobie spokój po prostu stwierdzam fakty i mam 16lat tak dla twojej informacji na przyszłość

jasiek50
07-01-13, 08:28
Nie Sugeruje że ma dać sobie spokój po prostu stwierdzam fakty i mam 16lat tak dla twojej informacji na przyszłość

to pan jest starszakiem panie kolego....

leon
07-01-13, 08:44
Arktos, osobiście Ty powinieneś sobie dać spokój z trollingiem. Tak jak powiedział Hpplttlbzr, może w końcu czymś błyśnie - a forum jest cierpliwe, wytrzyma i tysiąc takich tematów ;)

co ty nazywasz "trollingiem" to że się wypowiedziałem co o tym sądzę ? niech se nawet całe forum za spamuje proszę bardzo ja nic to tego nie mam większość graczy już się wypowiedziała na temat jego propozycji i nie każdemu się one podobają i każdy mam prawo do wypowiedzi co o nich sądzi i jeśli mój post jest "trollingiem" dla ciebie to każda inna negatywna opinia na temat jego propozycji też więc zastanów się co piszesz.

Kosiara
07-01-13, 11:40
to ładnie widzę Big'Boom rozumiem że masz 13lat ale dorośnij trochę nie widzisz że żadna z twoich propozycji nie była dodana do gry a ty dalej dodajesz następne nawet zrobili temat żeby dać ci bana na forum a ty co ? dalej rzucasz jakieś ..... pomysły.

A co to ma być? Opinia o pomyśle? Nie, zwykłe strollowanie autora.

to pan jest starszakiem panie kolego....

Nothing more to add.