PDA

Zobacz pełn± wersję : Martwica Mózgu


majster.bro
29-12-12, 22:33
Czemu martwica mózgu, oraz obserwator maj± taki kiepski loot? Dla zobrazowania sytuacji: zabiłem z 30 martwic, poleciał 1 tasak. Zabiłem ok.80 obserwatorów, nadal nie poleciała królewska tarcza... Zawsze jak hunce martwice, obserwatory i widzów - waszcze. Exp też dobry nie jest-70k/h... Więc co¶ jest nie tak, ¶wiadcz± o tym puste respy tych mobów. Pozdro... :)

Legolas
29-12-12, 22:52
No to prawda ja tez tam byłem słaby exp i loot .
Mozna by je bić jedynie po to gdy jakis wojownik zapragnie topor umarlych.
Ale o martwicach ja pisalem juz wiele razy.

majster.bro
30-12-12, 15:21
Dokładnie. Ale i tak z tym toporem nie jest łatwo... Trzeba bić te martwice z tydzień żeby wgl spadł. No ale jak jest słaby loot+exp to nikt nie chodzi na te moby - jak nie chodzi to po co wgl one s±?

ReeZo
31-12-12, 18:15
gdzies na forum jest jak Ellegon z Torlophem w 3h wydropili 5 toporow :) a ja sam bylem tam na 30 minut i wydropilem jeden :) nie sadze zeby ten loot byl tak slaby

tomakeo
01-01-13, 13:58
Kwestia szczę¶cia. No oczywi¶cie kto¶ z administracji mógł zmniejszyć wam dropa - ironia i aluzja.

podarty
11-02-13, 06:54
Po tej aktualizacji zastanawiam sie po co sa wgl enty i drzewce tosz to jest teraz 100% waste a expa to daje malutko...

Tak samo zywiolaki ziemi to bije w sekunde 300 combo a jest po 3 na raz ja boje sie tam wejsc 54 rycerzem ;o loota tez skapi i expa malo daje wiec nikt tego nie bije takich respow jest w ch... Z tym ze drzewce kiedys dawaly loota i sie chodzilo 60 rycem na godzinke-2 i odrabialo straty z expa

Slythia
11-02-13, 07:01
Po tej aktualizacji zastanawiam sie po co sa wgl enty i drzewce tosz to jest teraz 100% waste a expa to daje malutko...

Tak samo zywiolaki ziemi to bije w sekunde 300 combo a jest po 3 na raz ja boje sie tam wejsc 54 rycerzem ;o loota tez skapi i expa malo daje wiec nikt tego nie bije takich respow jest w ch... Z tym ze drzewce kiedys dawaly loota i sie chodzilo 60 rycem na godzinke-2 i odrabialo straty z expa

Tylko ja wcale z nich loota nie zmieniałam.

Tyrond
11-02-13, 11:58
Co do entów drzewców to jedynie co możecie trochę poprawić loocenie szestopióra. Dwa loociłem dla jakiego¶ low lvl to za pierwszym razem zajęło mi to niespełna 3h, a za drugim ponad 4h. Nie mówię jako¶ mocno, ale tak by na dwugodzinny huncik spadał ten szestopiór.