PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Thali a Slythia


mikus
29-12-12, 18:40
Witam. Slyszalem, jak wiele osob kloci sie o to, czy Lilan (Thali) to Slythia. Mam taki pomysl. Nie znam sie na tym i nie wiem czy to dowod, ale moze Slythia i Thali spotkaly by sie w depozycie i "zatanczyly"? Jesli cos zle zrozumialem to przepraszam. :)

Uiop
29-12-12, 18:44
I co to da? Każdy może zatańczyć na 2ch kompach na raz, a na mc jest jeszcze łatwiej. Lepiej niech porozmawiają razem na teamspeaku, a i z tym można sobie poradzić przy pomocy koleżanki.

grek
29-12-12, 18:59
bezsens jaki problem ze koleżanka pogada na vc ;p? nic jej nie udowodnicie

,,co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie..''

Legolas
29-12-12, 20:38
Tego nie trzeba udowadniac wiele osob ma swoje zdanie i wie jaka jest prawda.
A slythia co jakis czas sama sie do tego przyznaje przez te glupie wpadki.
Jak zdomkiem.
No jak pisal tron ciekawe jak lillian-thali-mg slythia przepisala sobie domek.
No logiczne ze gdyby nie miala MG to by nie przepisala.

Slythia
29-12-12, 21:22
Tego nie trzeba udowadniac wiele osob ma swoje zdanie i wie jaka jest prawda.
A slythia co jakis czas sama sie do tego przyznaje przez te glupie wpadki.
Jak zdomkiem.
No jak pisal tron ciekawe jak lillian-thali-mg slythia przepisala sobie domek.
No logiczne ze gdyby nie miala MG to by nie przepisala.

Może tak zamiast wydawać osądy i skazywać mnie bez wysłuchania nawet mojego zdania, poczekasz na Trava?

Nigdzie nie przyznałam się, że jestem Thali. Żadne moje zachowanie czy słowo tego nie potwierdziło. Cały czas naginasz prawdę do swoich własnych celów i jestem przekonana, że nawet jakbym stanęła przed Tobą z Thali to i tak byś nam nie uwierzył. Także przekonywać Ciebie już nie zamierzam, mam tylko nadzieję, że reszta graczy oceni moje zachowanie na podstawie faktów, a nie czyichś fantazji.

Poza tym, nawet zakładając, że nią jestem, to w naszym kraju istnieje coś takiego jak domniemanie wątpliwości. Póki nikt na 100% nie potwierdzi, że jesteśmy jedną*osobą (co mieć miejsca nie może gdyż prawdą*to nie jest) proszę o traktowanie nas jak dwie, osobne osoby. Nie rozumiem, dlaczego zachowanie Thali wpływa na ocenę mojej osoby i przeciwnie. Sam także nie byłbyś zadowolony, jakby na Twoją reputację pracował ktoś inny.

Powróćmy jednak do problemy. Obecnie znam tylko jeden sposób na przepisanie sobie domku (no dobra, rano Trav podał mi drugi) - zmiana id w bazie danych. Lecz sposób ten ma jeden zasadniczy minus - nie zadziała bez restartu serwera. Od planowego zapisu po nawet teraz nie miało nic takiego miejsca, ba - nawet nie umiem go spowodować. Zauważ, że ja programistką nie jestem, nie potrafię nawet samodzielnie 'postawić' serwera po błędzie (co dowodziłam wielokrotnie czekając na Trava czy Prakta gdy jakiś błąd spowodował wyłączenie gry).

Pragnę także zaznaczyć, że każda moja aktywność, jak i każdego innego SG / MG jest zapisywana. Każda użyta przeze mnie komenda pozostawia stosowny ślad w logach. Także nie ukryłabym prawdy, nie mam takich możliwości.

Jednak Juju (i Uiopek) przyznam Ci (Wam) jedno - wygrałeś (wygraliście). Mam dość tych ciągłych ataków kierowanych pod moim adresem, zrzucania na mnie wszystkich istniejących (i tych urojonych) błędów. Ciekawa jestem, kiedy zacznę być winna także Smoleńska... Szkoda na to moich resztek nerwów. Także w dniu dzisiejszym zawieszam większość swej działalności w Altaronie. Osiągnąłeś co chciałeś, smacznego szampana.

Uiop
29-12-12, 21:30
Oby dzięki temu delety kont przestałby być zmieniane w bany, a bany za boty skracane. Pozdrawiam

Slythia
29-12-12, 21:34
Oby dzięki temu delety kont przestałby być zmieniane w bany, a bany za boty skracane. Pozdrawiam

Właśnie o tym pisałam... Nie pamiętam kiedy ostatnio komuś skróciłam karę czy zmieniłam jej wymiar mimo ciągłych próśb od Yx~, Malej Dziewczynki czy Eastside'a. Wszelkie decyzje o ewentualnym zmniejszeniu kary podejmowali Strażnicy, którzy ową nałożyli na gracza jedynie z moją aprobatą. Lecz skoro mam być kozłem ofiarnym to uważaj sobie tak dalej.

Artur II.
30-12-12, 00:18
Co to za roznica czy ona mowi prawde czy nie ?

Moze ja nie w temacie ale co was boli ze Mg gra we wlasna gre . Kto jej tego zabroni i na jakiej podstawie ???

dorota539
30-12-12, 00:33
To już trochę dziecinada,ze strony graczy ,że tak osądzają kogoś pochopnie.Slythia wykonuje dobrze swoją prace,ma swoje życie ale też czas poświeca wam graczom nie potraficie tego docenić. Kieruje się do ciebie MG Slythio nie poddawaj się tak łatwo walcz o swoją racje nie daj satysfakcji innym ze poległaś. Twój wkład nie może byc przerwany takie jest moje zdanie.

Kajtek
30-12-12, 00:38
Ale Wy jesteście po*ebani.
Ale cóż to normalne w tej grze :)

WsT
30-12-12, 03:11
To już trochę dziecinada,ze strony graczy ,że tak osądzają kogoś pochopnie.Slythia wykonuje dobrze swoją prace,ma swoje życie ale też czas poświeca wam graczom nie potraficie tego docenić. Kieruje się do ciebie MG Slythio nie poddawaj się tak łatwo walcz o swoją racje nie daj satysfakcji innym ze poległaś. Twój wkład nie może byc przerwany takie jest moje zdanie.


True Story.

Uwolniona Mysl
30-12-12, 07:35
Z góry się przyznam - nie czytałem tego,tak poniekąd wiem o co chodzi.
I uważam,że Slythia tak jak każdy z nas jest człowiekiem,i ma prawo grać sobie w grę w którą włożyła wiele pracy. I nikt nie powinien mieć problemów nawet jeśli gra tym Thali,czy jakoś tak.

mikus
30-12-12, 08:23
Mi to tez problemu nie robi. Ale sa tacy, którzy są innego zdania.

Raskov
30-12-12, 08:31
i także mnie to też nie robi żadnego problemu, wszystko jest cacy i tak jak ma być a jak wam sie nie podoba że sobie gra w altaron to zawsze możecie sobie grać w co innego heh nikt was tu na siłę nie trzyma

Uiop
30-12-12, 10:26
Chyba się nie rozumiemy. To, że twórcy grają we własną grę, jest dobre. Powinno tak być, dzięki temu wiedzą co i w jaki sposób zmienić, żeby usprawnić naszą rozgrywkę. Tutaj chodzi bardziej o uczciwość wobec graczy i uczciwą gre. Bez wykorzystywania swojej posady i bez stronniczości. Ale oczywiście po co czytać wszystkie posty, lepiej powyzywać przedmówców...

Uwolniona Mysl
30-12-12, 10:37
Chyba się nie rozumiemy. To, że twórcy grają we własną grę, jest dobre. Powinno tak być, dzięki temu wiedzą co i w jaki sposób zmienić, żeby usprawnić naszą rozgrywkę. Tutaj chodzi bardziej o uczciwość wobec graczy i uczciwą gre. Bez wykorzystywania swojej posady i bez stronniczości. Ale oczywiście po co czytać wszystkie posty, lepiej powyzywać przedmówców...

Hmm,uczciwość wobec graczy,Mervakis też jest stronniczy,wiem to ja wiesz to ty,wie to pan x wie to pan y,co z tym można zrobić? Nic,walka z adminstracją itp,jest walką z wiatrakami,już jakiś czas temu dałem sobie z tym spokój :rolleyes:

Kuzyn
30-12-12, 12:32
Kompletni idioci z Was i tyle. Nie pasuje to idźcie won grać na tych swoich real mapach czy orshabalaah gdzie admin nie zagląda od powstania serwera to nie będzie mieć kurwa pretensji.

Czemu to polskie społeczeństwo jest takie skretyniałe????!!!!

Uwolniona Mysl
30-12-12, 12:41
Kompletni idioci z Was i tyle. Nie pasuje to idźcie won grać na tych swoich real mapach czy orshabalaah gdzie admin nie zagląda od powstania serwera to nie będzie mieć kurwa pretensji.

Czemu to polskie społeczeństwo jest takie skretyniałe????!!!!

Wyzywasz kogoś od idiotów mając w avatarze sierp i młot.Na krzyż z tobą.

Kosiara
30-12-12, 16:03
Wyzywasz kogoś od idiotów mając w avatarze sierp i młot.Na krzyż z tobą.

Popieram.

Ontopic:
Nie nazwał bym tego idioctwem tylko hipokryzją - a samą oskarżoną osobą stricte nieprofesjonalną w tym przypadku.


Tak na marginesie, w Tibii nie było faworyzowana? Starsi gracze na pewno pamiętają jak niejaki GM Nietzsche bliską znajomość z pierwszym 200 lvlem w tej grze, Bubble.

Catthon
30-12-12, 16:38
:eksterminator
"bliska znajomość' to małżeństwo, ale o faworyzowaniu nikt nic nie słyszał i nikt nic nie udowodnił :)

Ale, tak jak w tym wypadku, sama możliwość takich działań niektórym wystarczy do pochopnych sądów. Może oceniają innych przez pryzmat samych siebie.

Kosiara
30-12-12, 17:06
Żadne małżeństwo, ktoś Ci nieźle głupot nagadał (co ma panna z hongkongu do niemca, lol.)

jakub00s
30-12-12, 17:16
Jam mam pytanie trocue niezwiazane z tematem a mianowicie chcialbym sie dowiedziec kto dal bana eastowi oraz Zao .

Kuzyn
30-12-12, 17:17
Wyzywasz kogoś od idiotów mając w avatarze sierp i młot.Na krzyż z tobą.

A co nie wolno? Wkurwiacie mnie wszyscy dookoła więc jesteście dla mnie idiotami. Jak Wam tu kurwa mać nie pasuje i ciągle macie jakieś problemy to won z tej gry i dajcie pograć innym bez jebanego narzekania.

Dziwne, że Was jeszcze kurwa nie pobanowali bo ja bym nie wytrzymał.

jakub00s
30-12-12, 17:24
Czy w kazdym poscie musisz udowadniac swoj prymitywny styl byc .

"skoncz wacpan , wstydu oszczedz"

Molan
30-12-12, 17:27
A co nie wolno? Wkurwiacie mnie wszyscy dookoła więc jesteście dla mnie idiotami. Jak Wam tu kurwa mać nie pasuje i ciągle macie jakieś problemy to won z tej gry i dajcie pograć innym bez jebanego narzekania.

Dziwne, że Was jeszcze kurwa nie pobanowali bo ja bym nie wytrzymał.

Myślę, że ten cytat jest wystarczającym dowodem na to, że pierwszą osobą kwalifikującą się do blokady konta jesteś Ty sam.

/przepraszam za offtop

Kuzyn
30-12-12, 17:39
Myślę, że ten cytat jest wystarczającym dowodem na to, że pierwszą osobą kwalifikującą się do blokady konta jesteś Ty sam.

/przepraszam za offtop

Niszczycie serwer, który i tak ledwo zipie, za to Was się powinno stąd wyjebać.

jakub00s
30-12-12, 17:45
Chlopie ogrnij jezyk . Uzywajac w kazdej wypowiedz wulgaryzmow , udowadniasz wszystkim ze jestes maly dzieckiem ktore gdy uzyje wulgaryzmu czuje.sie dorosle .
Jak masz chec porzucac kurwami to idz na osiedle i popisz sie przed kumplami


Pozdro

Kosiara
30-12-12, 17:52
Dziwne, że Was jeszcze kurwa nie pobanowali bo ja bym nie wytrzymał.

Dlatego nigdy nie będziesz nikim 'ważnym'.

Kuzyn
30-12-12, 18:06
Chlopie ogrnij jezyk . Uzywajac w kazdej wypowiedz wulgaryzmow , udowadniasz wszystkim ze jestes maly dzieckiem ktore gdy uzyje wulgaryzmu czuje.sie dorosle .
Jak masz chec porzucac kurwami to idz na osiedle i popisz sie przed kumplami


Pozdro

Nie, nie chce sie poczuć nikim dorosłym. Wkurza mnie to od dłuższego czasu, że w kółko narzekacie. To Slythia sie sprzedała, teraz to niby jest kimś innym. Na SG ciągle też szukacie powodów bo są z innej gildii.

Na siłe szukacie powodów jak to typowe polaczki czego efektem są takie sytuacje:


Jednak Juju (i Uiopek) przyznam Ci (Wam) jedno - wygrałeś (wygraliście). Mam dość tych ciągłych ataków kierowanych pod moim adresem, zrzucania na mnie wszystkich istniejących (i tych urojonych) błędów. Ciekawa jestem, kiedy zacznę być winna także Smoleńska... Szkoda na to moich resztek nerwów. Także w dniu dzisiejszym zawieszam większość swej działalności w Altaronie. Osiągnąłeś co chciałeś, smacznego szampana.


Dlatego nigdy nie będziesz nikim 'ważnym'.

A kto powiedział, że chce być?


Ogarijcie dupe i grajcie, lejcie te pixele, a nie szukacie na forum problemów bo Wam nie idzie.

Legolas
30-12-12, 19:10
Dokładnie gościu poproś teraz o 3 notki za te przekleństwa i sobie na miesiąc odpocznij jak już nie wytrzymujesz.
Widzę ,że pojęcia nawet nie masz, o co chodzi .
A Slythia no ładnie z siebie ofiare zrobiłaś , hahaha biedna :>

Attax
30-12-12, 19:45
kurwa ludzie ogarnijcie faze. Co mnie to obchodzi czy jakas tam thali to slythia.

Zly On
30-12-12, 19:59
Każdy wie ze Thali to Slythia i co z tego? ;d

Artur II.
30-12-12, 22:13
ale kogo to obchodzi !!!!!!!!!!!



Niech sobie bd kim chce co was to kurwa boli .

Kosiara
30-12-12, 22:29
Fakt ten pewnie boli ludzi ze słynnego wyścigu szczurów w domniemanym 'rankingu'. Reszte historii można sobie samemu dopowiedzieć :)

Legolas
30-12-12, 23:52
Nikogo nie boli fakt że Slythia to Thali,Lillian.
Ale nie kazdemu się podoba ,że faworyzuje swoje postacie.
I nie traktuje wszystkich równo, już nie domagam się na prawdę równego traktowania,
bo dobrze wiem że mnie nie lubi ale kilka razy przesadziła.
Tyle w temacie. Ten fakt o którym wy gadacie, gdyby nie robiła cyrków nie był by istotny.

Tyrond
31-12-12, 00:37
@Up
Pamiętaj, że te cyrki to tylko Twoje urojenia w które wierzą naiwniacy.

jakub00s
31-12-12, 01:37
jak mozna foqoryzowac postac ??

tomakeo
31-12-12, 02:22
Juju, tak naprawdę to wielkim błędem nie jest Slythia. Wielkim błędem jesteś Ty.
Tak tak, wiemy że usunęła Ci RL Czat i zmniejszyła TYLKO TOBIE loota z fanatyków, ale nie musisz stawiać nad nią krzyży.

Faworyzowanie postaci ? A to będzie dobre. Czekamy na rozwinięcie myśli.

Kuzyn
31-12-12, 03:07
Nikogo nie boli fakt że Slythia to Thali,Lillian.
Ale nie kazdemu się podoba ,że faworyzuje swoje postacie.
I nie traktuje wszystkich równo, już nie domagam się na prawdę równego traktowania,
bo dobrze wiem że mnie nie lubi ale kilka razy przesadziła.
Tyle w temacie. Ten fakt o którym wy gadacie, gdyby nie robiła cyrków nie był by istotny.

Cyrki to odstawia 'społeczność' Altaronu na każdym kroku, szukając haczyków na kadrę.

Co Ciebie obchodzi, że ma swoje postacie? Może chce sobie pograć w coś, co sama współtworzyła. Zachowujesz się tak, jakbyś miał w przyszłości np. zakazać architektowi budynku wchodzić do jego własnego projektu i mówienia mu, że to jego. A co jeśli taki architekt chciałby sprawdzić jak ma się sprawa budynku? Może coś trzeba poprawić? Nie, gówno, ty wolisz żeby kadra w ogóle się nie wtrącała.

Legolas
02-01-13, 18:07
Eletrix nie rób z siebie gorszego idioty niż ... .
Pozdrawiam wszystkich Naiwnych graczy :) lubię Was .
A z takim eletrixem czy kuzynem nie chce nawet mi się gadać .
Bo robicie z siebie za kazdym razem głupców, i nie wiecie o czym piszecie.

Wicked
02-01-13, 18:59
Tylko Wielki Oświecony Juju wie co mówi. Słuchajcie go, a doznacie zbawienia. Zarzućcie mu kłamstwo, a skończycie w piekle, wy niewdzięczny sługusy szatana!

Tyrond
02-01-13, 19:13
Eletrix nie rób z siebie gorszego idioty niż ... .
Pozdrawiam wszystkich Naiwnych graczy :) lubię Was .
A z takim eletrixem czy kuzynem nie chce nawet mi się gadać .
Bo robicie z siebie za kazdym razem głupców, i nie wiecie o czym piszecie.

O Panie oświeć nas, niech twa "mądrość" nas prowadzi!

negrula
02-01-13, 20:35
No Kael co jak co, ale po Tobie spodziewałam się konkretnego poziomu kultury.. Cóż..

Legolas
03-01-13, 02:49
Hym hehee :) Chlopaki nie róbcie offtopicu bo za to są notki :)

leon
03-01-13, 05:26
Hmmm ja was Nie Rozumiem Zamiast Normalnie Grać To szukacie Bóg Wie czego na Slythie
zarzucacie jakieś nie stwierdzone fakty jak ona ma być miła dla was jak wy nie jesteście dla niej ? jeśli ktoś jej nie lubi ok ma do tego prawo ale poco Psuć jej reputacje np u nowych graczy poco wgl to jest ciągnięte ? bo ja nie widzę tego końca ja Slythia jest niby to Thali to nie se będzie co wy do tego macie ? Postawcie się w jej sytuacji jak wmawiacie jej że ma inne postacie że niby nagina regulamin a nie macie żadnych dowodów czy każdy musi myśleć że jak ktoś ma np GM w grze to zaraz musi mieć inne postacie wysyłać se itemki i się faworyzować a po za tym powiedzcie mi czemu nie wierzycie że Thali to nie jej postać widzicie jakiś Powód żeby miała kłamać ? jak by to była jej postać to by powiedziała a nie wmawiacie jej coś czego na prawdę sami nie jesteście pewni Zastanówcie się trochę :) a z tymi domkami przędziesz wszystko się wyjaśni zobaczą w loga i się okaże co się stało :)

Legolas
03-01-13, 12:42
Ty zacofany jestes chyba . Z domkami .....

Kuzyn
03-01-13, 15:26
Hmmm ja was Nie Rozumiem Zamiast Normalnie Grać To szukacie Bóg Wie czego na Slythie
zarzucacie jakieś nie stwierdzone fakty jak ona ma być miła dla was jak wy nie jesteście dla niej ? jeśli ktoś jej nie lubi ok ma do tego prawo ale poco Psuć jej reputacje np u nowych graczy poco wgl to jest ciągnięte ? bo ja nie widzę tego końca ja Slythia jest niby to Thali to nie se będzie co wy do tego macie ? Postawcie się w jej sytuacji jak wmawiacie jej że ma inne postacie że niby nagina regulamin a nie macie żadnych dowodów czy każdy musi myśleć że jak ktoś ma np GM w grze to zaraz musi mieć inne postacie wysyłać se itemki i się faworyzować a po za tym powiedzcie mi czemu nie wierzycie że Thali to nie jej postać widzicie jakiś Powód żeby miała kłamać ? jak by to była jej postać to by powiedziała a nie wmawiacie jej coś czego na prawdę sami nie jesteście pewni Zastanówcie się trochę :) a z tymi domkami przędziesz wszystko się wyjaśni zobaczą w loga i się okaże co się stało :)

Szkoda, że mało jest ludzi takich jak autor |up|

No Kael co jak co, ale po Tobie spodziewałam się konkretnego poziomu kultury.. Cóż..

8)8):D:D8):D:D8)8)

Dwim
03-01-13, 22:19
No Kael co jak co, ale po Tobie spodziewałam się konkretnego poziomu kultury.. Cóż..

Jakby napisał coś mądrego to na 100% by nie dotarło do juju. Trzeba się dostosowywać do poziomu rozmówcy.

Jeżeli Slythia mówi że nie jest Thali to czemu jej nie wierzycie? Temat ma już 5 stron bo podburzacie niedorozwojów do dywagacji nad ich urojeniami. Kiedyś to był dobry żart, teraz jest to farsa którą admini powinni ukrócić.


Ps. Juju udało Ci się w końcu od starszych wyciągnąć kasę na premium czy ktoś się nad tobą zlitował i sprzedał w grze?

Legolas
04-01-13, 11:20
"Temat ma już 5 stron bo podburzacie niedorozwojów do dywagacji nad ich urojeniami."
Punkt II.1.c c) nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy;

mikus
04-01-13, 11:27
Eletrix nie rób z siebie gorszego idioty niż ... .
Pozdrawiam wszystkich Naiwnych graczy :) lubię Was .
A z takim eletrixem czy kuzynem nie chce nawet mi się gadać .
Bo robicie z siebie za kazdym razem głupców, i nie wiecie o czym piszecie.

Punkt II.1.c c) nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy

Juju, ja Cie lubie, ale nie przesadzaj

PS:Temat zamknac.

Legolas
04-01-13, 11:30
Dokładnie bo już sam offtopic.