PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Przelewy


naus
28-12-12, 00:43
a może by tak wprowadzić przelewy na powiedzmy "konto" danego npc np wpłacimy 10k na konto przewoźnika i możemy korzystać z jego usług bezgotówkowo tak samo można przelać na konto npc od potionów każdy na pewno nie raz wracał od npc lub smoka do banku po kasę ;) albo wprowadzić dla ss po prostu że npcki zasysają kasę z konta w banku = nie trzeba mieć kasy przy sobie ;)

Kosiara
28-12-12, 06:21
Karty kredytowe wprowadzić! Łuki na karabiny, zbroje na kamizelki, (...) ..

Brat
28-12-12, 11:53
@up idealnie!

Nevi
28-12-12, 12:13
Good idea! ;)

Kosiara
28-12-12, 17:24
A tak offtopowo z czystej ciekawości zapytam: Jak byście widzieli gierkę opartą na silniku tibijskim w realiach świata tych czasów?

ordzinal
28-12-12, 19:59
Ciekawe.. Ciekawe.. :D

Kosiara
29-12-12, 00:19
No tak to by było ciekawe.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby z goblinów nie leciały miedziaki.. A przepraszam.. goblinów by nie było.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby w środku kur nie było piórek, które obecnie można sprzedać za całe 5 miedziaków u Horacego.. A nawet gdyby.. Przecież jak zabiję wszystkie to mi się nie zrespią :/ Porażka.. Umyć się nie można.. Łazienki nie ma.. Nawet gdyby była to ludzie by mogli podglądać -.- Rozebrać się nie można, ubrania można zmienić tylko w pewnym stopniu. W ogóle jak to możliwe, że patrzę z góry na swoją postać? Nie mogę spojrzeć w niebo.. Cały czas jest jasno lub mniej jasno, no może w jaskiniach ciemno.. W życiu nie widziałam tu śniegu, deszczu, czy jakichkolwiek innych opadów atmosferycznych. Nie mogę zrobić kanapki, ukroić chlebka. Za to jakimś cudem potrafię zjeść całą surową rybę. A nawet 2 surowe ryby w ciągu 2 sekund. Nie potrafię usiąść na krześle, na kanapie, na czymkolwiek! Zawsze tylko stoję. Pomijając oczywiście momenty, w których kładę się do łóżka i zasypiam.
Szczerze? Jakoś nie widzę takiej gierki..


Ładny monolog ale omfg, czytaj ze zrozumieniem :D

jasiek50
29-12-12, 07:42
A tak offtopowo z czystej ciekawości zapytam: Jak byście widzieli gierkę opartą na silniku tibijskim w realiach świata tych czasów?

jeżeli wojownik to typowy tank (czołg)? Hehe to zwiadowcy z karabinami mogą mi naskoczyć xD

mikus
29-12-12, 09:21
To następnym razem pisz po ludzku. Nie mam zamiaru zastanawiać się pół dnia o co ci rzeczywiście chodziło :P Szczególnie, że pisałeś o realiach, a do tego przynajmniej moim zdaniem zaliczają się nie tylko przedmioty w grze :P

Moim zdaniem to bylo by to ciekawe. Karmelko, nie chodzi o mycie sie, a o latanie z glockami i zabiajanie zombie. :)

Tyrond
29-12-12, 13:24
No tak to by było ciekawe.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby z goblinów nie leciały miedziaki.. A przepraszam.. goblinów by nie było.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby w środku kur nie było piórek, które obecnie można sprzedać za całe 5 miedziaków u Horacego.. A nawet gdyby.. Przecież jak zabiję wszystkie to mi się nie zrespią :/ Porażka.. Umyć się nie można.. Łazienki nie ma.. Nawet gdyby była to ludzie by mogli podglądać -.- Rozebrać się nie można, ubrania można zmienić tylko w pewnym stopniu. W ogóle jak to możliwe, że patrzę z góry na swoją postać? Nie mogę spojrzeć w niebo.. Cały czas jest jasno lub mniej jasno, no może w jaskiniach ciemno.. W życiu nie widziałam tu śniegu, deszczu, czy jakichkolwiek innych opadów atmosferycznych. Nie mogę zrobić kanapki, ukroić chlebka. Za to jakimś cudem potrafię zjeść całą surową rybę. A nawet 2 surowe ryby w ciągu 2 sekund. Nie potrafię usiąść na krześle, na kanapie, na czymkolwiek! Zawsze tylko stoję. Pomijając oczywiście momenty, w których kładę się do łóżka i zasypiam.
Szczerze? Jakoś nie widzę takiej gierki..

Co do przelewów.. wg mnie zbytnie uproszczenie gry i niepotrzebne mieszanie fantasy i świata realnego.

Jarałaś/eś coś? Toć to samo mogłabyś do obecnego Altarona napisać;F

Kosiara
30-12-12, 15:44
Jarałaś/eś coś? Toć to samo mogłabyś do obecnego Altarona napisać;F

Otóż to.

Moim zdaniem to bylo by to ciekawe. Karmelko, nie chodzi o mycie sie, a o latanie z glockami i zabiajanie zombie. :)

Coś w ten deseń ;)

mikus
30-12-12, 16:00
Tak! Propsy od kosiary!