PDA

Zobacz pełną wersję : [pixelart] Shikate - Pixelart :D


Strony : 1 [2]

Tron
29-08-11, 21:37
Cena outu 20 - 30 zł.

Ale żartujesz, prawda?

Shikate
29-08-11, 21:49
Nie żartujesz. Należą one do jednych z najtrudniejszych rzeczy i ogólnie są najrzadziej spotykane. Out sam robię od 3 do 6 godzin cały. Nie jest to takie łatwe jak się wydaje i ta cena jest całkowicie normalna.

Kosky
30-08-11, 08:49
to Ci ten strzelec nie wyszedl. myslalem, ze to jakis gornik z tobołami. kusza ledwo widoczna, z oboma addonami to w ogole jej nie widac. wg mnie powinien ją trzymac z przodu w rekach :)

Shikate
30-08-11, 10:15
Strzelec już poprawiony ^ ^. Ogólnie wszystkie 16 planowanych profesji zrobiłem wczoraj :D

gaLi
30-08-11, 15:16
Shikate - z niecierpliwością czekam na Twój serwer :)

Shikate
01-09-11, 13:25
Postanowiłem się troszkę pobawić.

http://img29.imageshack.us/img29/4458/wojowniktimmvena.png

Wojownik Timmvena. Jak się podoba? Proszę o komentarze!

Shikate
01-09-11, 16:09
Zmieniłem. Od teraz przed Wami stoi Mistyczny Mag oraz Rycerz.

http://img687.imageshack.us/img687/3121/mistycznymagrycerz.png

Oceniajcie!

Edit
Dodatkowo zaktualizowałem pierwszy post.

Shikate
02-09-11, 16:55
Mistyczny klan xd

http://img809.imageshack.us/img809/1394/mistyka.png

Komentować, komentować, commentów tu nie żałować xd

laskowcowy
02-09-11, 17:16
Outfity naprawdę bardzo mi się podobają :) ale zobaczył bym też jakieś w wersji "Female"

Wiked[KaZ]
02-09-11, 18:36
ładne ale można urozmaici rycerza jakiś rogi czy cóś :D

rafko
02-09-11, 19:30
Lepsze niż z rl' u :) A tak przy okazji na tym twoim servie będą itemki nowe czy ja z rl?

Shikate
02-09-11, 20:08
Nie wiem, czy mogę mówić, ale będą inne. Lepiej nie mówcie tu o moim serwerze xd

rafko
02-09-11, 20:37
OK :D juz sie nie moge doczekac

Shikate
11-09-11, 15:06
Mój jeden z pierwszych potworków: ENT :P

http://img594.imageshack.us/img594/7752/ent.png

Oceniajcie. Krytyka mile widziana(taki żart xd)(Nie no żart) jak się nie podoba to piszcie śmiało, ważne żeby dojść do 100 głosów na tak w ankiecie i 30 strony! XD

Obles
11-09-11, 16:10
Głównie podoba mi się kolorystyka, świetnie wytonowana i miła dla oka.
Nie podoba mi się jednak twarz Enta, jest taka jak by zła a ja widzę Enty jako magiczne, starożytne dostojne stworzenia.

Kosky
11-09-11, 16:32
imo - zajebioza, której zajebistości nadaje wlasnie ta twarz :) i nie jest zła- jest zło-smutna, bo jakis cieć osmielił się wkroczyc na jego teren :D

@edit
ale stopy są jak u niedzwiedzia- "ukorzeń" je bardziej ;) np dłuższe palce zrobione z korzeni.

Shikate
11-09-11, 17:10
,,Ukorzeniłem stopy'', pokazałem na avku moje dwa inne(wcześniej ukrywane) outy Maga i Najemnika no i jak widzicie dodatkowo zrobiłem, że mag jeździ na Encie.

Patrzcie Avatar :)

siwyus
11-09-11, 17:27
Bardzo ładny ent. Jeśli mogę prosić to zrób jakiegoś smoka (tylko w gif, z ruchem). :p

Wiked[KaZ]
11-09-11, 22:21
Good Job Dude !

thomson1708
25-09-11, 15:07
O ile dobrze pamiętam to jesteś od pixelów na rangersapprentice? To nie jest reklama!! Zmienili nazwe ;). Yup?

Shikate
25-09-11, 15:20
Ta. Drugi człon - Arcani. :P I tak uprzedzam - robię dalej Xd

Juju
11-10-11, 00:36
Super tak dalej :) 10/10

Shikate
12-10-11, 18:03
Dobra, myślałem, że to nigdy nie nastąpi, ale jednak ktoś napisał! W nagrodę Wam coś pokażę :P

http://img692.imageshack.us/img692/4148/altaronrefreshx.png

Po lewej kolejny typ chłopa, będzie ich nie wiem.. Może jeszcze 2. Po środku odpicowany druid, no a po prawej sołtys/szlachcic wsiowski. Oceniajcie!

Aha i kliknijcie żeby powiększyć :P

prof
14-10-11, 17:53
Zajebiste ;)

Najlepzsy jest dziadek z laska!

Shikate
14-10-11, 20:11
:] Chcę powiedzieć, że ent już jest gotowy z ruchami, no i jeśli serwer mój wystartuje, będzie jako ,,wierzchowiec''! Poruszać się na nim będziemy siedząc.

Shikate
22-11-11, 16:37
http://img577.imageshack.us/img577/5992/altaronfomagow.png

siwyus
22-11-11, 16:43
Bardzo ładne. :p Widzę, że jednak kusznika nie zmieniłeś :D

Tron
22-11-11, 16:59
Jak zwykle, pierwszorzędna robota ;)

Tisaya
22-11-11, 17:09
Tak, jesteś najlepszy! Podziwiam Cię! Będę się na Tobie wzorować, dobrze? A może udzielisz mi kilku lekcji pixelowania? Zostań moim guru, proszę!

Na Miłość Boską. Spełniłam warunek, hf. o/

Siwor
22-11-11, 17:09
Ale super prace naprawde...... jestes swietny i wgle


DNO! tylko dlatego ze spamujesz to coś w dp i nie przestaniesz do czasu aż nie bd miał komentarzy dlatego pisze!

Arhuzz.

Shikate
22-11-11, 17:12
Eh ^ ^ Zapraszam innych do komentowania :P

makmej
22-11-11, 18:23
Masz talent kolego... Naprawde jestem pod wrazeniem twoich prac:)

Thudaron
22-11-11, 19:01
Gratulacje, jak zwykle prace na wysokim poziomie :)

jakub00s
23-11-11, 19:18
Gratuluję, ja obejrzałem je przedpremierowo xD

Shikate
23-11-11, 19:21
^^ Skoro się chce widzieć to nie ma sprawy :D

Dalej dalej z komentami, dobijmy do 30 strony! :D

siwyus
24-11-11, 14:27
Gratuluję, ja obejrzałem je przedpremierowo xD


Nie Ty jedyny :p

No czekamy na kolejne outfity :D

Shikate
01-12-11, 15:29
Zaczynam od dziś robić outfity na zamówienie. Cena jednego? Od 10 do 15 zł - oczywiście wraz z ruchami. Próbkę moich możliwości możecie zauważyć właśnie w tej galerii. Zapraszam na gg: 35318635.

Post pierwszy został ZAAKTUALIZOWANY!

speedfire1993
21-01-12, 16:01
10/10 jak na moj gust najlepsze na tym forum.
Mam nadzieje ze zarobisz na tym spora sumke :)

Gientus
02-06-12, 20:12
Człowieku masz bardzo dobre outfity, a administracja altaronu nie chce tego wykorzystać ... Niby chcą dla altaronu jak najlepiej i chcą go rozwijać, a swoimi działaniami tylko go niszczą i tracą graczy ...

Agri
02-06-12, 22:39
Według mnie to wszystko jest średnio na mięsnego jeża

Wicked
02-06-12, 22:51
Człowieku masz bardzo dobre outfity, a administracja altaronu nie chce tego wykorzystać ... Niby chcą dla altaronu jak najlepiej i chcą go rozwijać, a swoimi działaniami tylko go niszczą i tracą graczy ...

To, że widzisz niezły outfit w jednym kolorze z jednej perspektywy nie znaczy, że będzie tak samo dobry po przemalowaniu i w innym ustawieniu. ;)
I tak, administracja nie ma nic innego na celu, tylko niszczenie własnego dzieła.

speedfire1993
03-06-12, 11:50
Talent? Owszem, ale jest zasranym snobem :). 60zl za outfitt to lekka przesada.

Shikate
03-06-12, 13:37
Nigdzie nie pisałem, że 60 zł. Możesz mnie zacytować?
Poza tym nie sprzedaję już outfitów.

@Wicked

Uwierz, że umiem robić inne perspektywy i kolory ;)

Legolas
03-06-12, 22:44
Gdyby takie były w Altaronie. No to bym pogratulował grafikom . Ale z Altarońskich dla maga to jedynie elitarnego maga im wyszedł i duchownego a alchemik jakiś nie proporcjonalny do innych. A Ty Shikate nie wiedziałem lepszych prac od twoich , masz nawet lepsze od Cipsoftu więc jeżeli nie zobaczę lepszych . Zawsze będziesz w tym mistrzem.

Shikate
24-06-12, 13:19
Dawno nie dodawałem żadnej pracy, ale chcę powiedzieć, że mam ich pełno. Po prostu odrobina dyskrecji nie zaszkodzi. Tutaj strażnik(będzie profesją):

http://images.stimax.pl/i3/stranik.png

negrula
24-06-12, 18:46
Taa ja wiem, że masz ich pełno :D
I czekam na dalszą część =)

Shikate
25-06-12, 14:09
Jak będzie więcej komentarzy to może jeszcze coś wstawię ^^

Betonowy Lukasz
25-06-12, 14:43
Świetne prace, wstawiaj wstawiaj.
Czekamy :)

makmej
25-06-12, 21:12
My chcemy Twoich prac!!!:D

Legolas
26-06-12, 12:51
No pewnie wstaw nowe :D Ale weź do Czwartku bo potem mnie nie będzie a chętnie spojrzę i skomentuje nowe :)

Sirellix
26-06-12, 16:30
Czekamy na więcej!! Wspaniałe prace

Wolf
26-06-12, 19:03
Znakomite prace!!!!!! Czekamy na więcej :P

Shikate
26-06-12, 21:11
No dobrze. Jest wystarczająco komentarzy, także łapcie trzy outfity. Do tego taki mały bonus. Jest to jeszcze nie gotowe, bo ma być cały ośmiokąt otoczony. Na razie mam łącze tylko między trzeba kamieniami. A co to jest? Sami się przekonacie. Powiem tylko, że bariera.

http://images.stimax.pl/i3/altaron123.png

Na razie nie będę pokazywał nic więcej. Ale komentować możecie. A co tam, jedziemy do 40 strony!!! =D

Slythia
26-06-12, 21:14
Do 40? Ja tu widzę 8...

Shikate
26-06-12, 21:15
Póki co jest 31 stron.

Slythia
26-06-12, 21:18
Dlatego lepiej jest operować liczbą postów, nie stron. Tych drugich każdy może mieć inną*ilość.

negrula
26-06-12, 22:20
ej przestan pokazywać tego z proteza ręki XD a bariera jak powiedział O - epicka

Shikate
27-06-12, 05:49
Nie rozumiem Cię Slythia. Ja po prostu piszę, żebyśmy wspólnie poprzez komentarze doszli do 40 strony a Ty mi gadasz o tym, zresztą sam tego nie rozumiem, że 8 a potem że powinienem operować liczbą postów bo stron może mieć każdy dowolną ilość? Czyżby Mistrz Gry sam nie przestrzegał zasad i robił off topic w tematach? ;] Myślałem, że to jest temat o moich dziełach.

maja1414
27-06-12, 06:33
Świetne prace tworzysz. Żadna chyba z twoich prac nie była jakoś strasznie zła (zależy od gustu). Widać że wkładasz w to wiele wysiłku, a może po prostu siadasz przed kompem włączasz wyobraźnię i jest nowa grafika.
Lepszy taki pracownik do różnich projektów związanych z Pixel art'em a niżeli 10 amatorów.

siwyus
27-06-12, 07:10
Magiczna bariera taka jak w Gothiku? Super sprawa! Ten ostatni outfit (z addonami) - genialny. Oby tak dalej! ;]

maja1414
27-06-12, 08:28
Ja tę bramę zinterpretowałem tak:
Od któregoś wędrowca z południa dowiadujemy się, że istnieje taka moc, która zamienia nasz zwykły oręż w śmiertelną broń. Jednak, żeby ją zdobyć trzeba otworzyć "wrota przeznaczenia", wejść do nich i zdobyć cenny "ZWÓJ MOCY PANÓW CIEMNOŚĆ" :D:D:D Gdy otworzymy wrota nagle zostajemy zamknięci przez przerażającą barierę. Tylko śmierć, lub pokonanie strażników pozwoli nam na jej opuszczenie. Nawet najpotężniejszym uczonym Neolitu i Ankardii nie przyszłoby do głowy, że coś tak potwornego może kryć się gdzieś w innym wymiarze. Tylko najpotężniejsi mogliby stanąć twarzą w twarz ze złem innego świata...
Gdy już otrzymamy ten zwój, używamy go na nasz oręż a on zamienia go w kuszę przeznaczenia, tizonę przeznaczenia, naręcze magii przeznaczenia (można coś wymyślić)
Budzą wyobraźnię pomysły Shikate. No i oczywiście coś się na forum dzieje.

Slythia
27-06-12, 09:07
Nie rozumiem Cię Slythia. Ja po prostu piszę, żebyśmy wspólnie poprzez komentarze doszli do 40 strony a Ty mi gadasz o tym, zresztą sam tego nie rozumiem, że 8 a potem że powinienem operować liczbą postów bo stron może mieć każdy dowolną ilość? Czyżby Mistrz Gry sam nie przestrzegał zasad i robił off topic w tematach? ;] Myślałem, że to jest temat o moich dziełach.

Tylko skomentowałam Twą wypowiedź ukazując drobny błąd w niej zawarty, nie rozpoczęłam przecież tutaj dyskusji na temat analogii konfliktów na scenie politycznej Polski i Rumunii oraz ich konsekwencji na arenie międzynarodowej.

Wyjaśniając - liczba stron to nie jest stała. U każdego może być inna - teraz ten temat u mnie ma stron 8, u kogoś innego zaś może mieć 4. Tak więc dążenie do 40 strony w momencie, gdy jest ich 8 (40 postów na stronę: panel użytkownika, zaawansowane ustawienia) brzmi troszkę... oryginalnie. Stąd mój apel - by prosić o 400 postów, nie 40 stron.

Lecz zgodnie z prośbą - zbieram swe zabawki i wychodzę z Twej piaskownicy. Życzę powodzenia w dążeniu do 40 strony nawet w moim przypadku.

Shikate
27-06-12, 19:35
A mógłby ktoś ocenić również outfity oprócz bariery? Zależy mi, aby wiedzieć jak wyszły. Dzięki ;)

maja1414
27-06-12, 19:47
A co tu dużo mówić. Wejdź sobie na altarona i sam sobie odpowiedz jakie są twoje outfity w porównaniu do tych co mamy teraz :)

siwyus
27-06-12, 19:53
@up
Ja na swój nie narzekam ! :D

Tisaya
27-06-12, 20:01
Twoje prace są najlepsze!!!! Czekamy na więcej!!!! A outfity... brak mi słów po prostu

Kuzyn
27-06-12, 23:28
Ja tę bramę zinterpretowałem tak:
Od któregoś wędrowca z południa dowiadujemy się, że istnieje taka moc, która zamienia nasz zwykły oręż w śmiertelną broń. Jednak, żeby ją zdobyć trzeba otworzyć "wrota przeznaczenia", wejść do nich i zdobyć cenny "ZWÓJ MOCY PANÓW CIEMNOŚĆ" :D:D:D Gdy otworzymy wrota nagle zostajemy zamknięci przez przerażającą barierę. Tylko śmierć, lub pokonanie strażników pozwoli nam na jej opuszczenie. Nawet najpotężniejszym uczonym Neolitu i Ankardii nie przyszłoby do głowy, że coś tak potwornego może kryć się gdzieś w innym wymiarze. Tylko najpotężniejsi mogliby stanąć twarzą w twarz ze złem innego świata...
Gdy już otrzymamy ten zwój, używamy go na nasz oręż a on zamienia go w kuszę przeznaczenia, tizonę przeznaczenia, naręcze magii przeznaczenia (można coś wymyślić)
Budzą wyobraźnię pomysły Shikate. No i oczywiście coś się na forum dzieje.

Tylko pogrubiona część się zgadza, szkoda tylko, że nie na Altaronie :B

@siwyus
Być może spotkasz tę barierę jeśli wiesz o czym mówię :>

@Slythia
mindfuck.

negrula
28-06-12, 09:45
a, hmm w sumie to nie tylko to, bo i poniekąd to:

Gdy otworzymy wrota nagle zostajemy zamknięci przez przerażającą barierę.

Legolas
28-06-12, 11:34
Outfity nic dodać nic ująć ,świetnie . Bariera ładnie wygląda :) A mnie jak chcesz wiedzieć najbardziej interesują outifty dla magów czy druidów ogólnie czarodzieji :) .

xeamo
03-07-12, 08:41
Bardzo fajne stroje podobają mi się to bardzo:)... żeby doszły :)

bladee
03-07-12, 08:43
super ;p oby tak dalej 10:10
:)

Shikate
03-07-12, 09:03
Witam, postanowiłem zaprezentować Wam kilka moich nowych potworów(z wczoraj i przedwczoraj). Następna seria będzie za 50 komentarzy z Waszej strony.

http://www.picshot.pl/pfiles/150789/Altaronpot.png

No więc czekam na komentarze od nowych osób.

siwyus
03-07-12, 10:57
Super! Ale... "ten z pieńkiem" ma krzywe nogi (stopy). :D

sidexxx
03-07-12, 20:03
Super ! :D ahh jak ja bym chciał to zobaczyć w altaronie :D ten pierwszy wojownik w złotej zbroi poprostu "boski" xd ale reszta tez świetna.

maja1414
03-07-12, 20:16
Taki wojownik mógłby robić dla wysokopoziomowych graczy za coś w stylu kościanych. Średni zarobek + 1mln/h bez staminy :D
Np. Bramka lvl'owa od 150lvl'a. Potwór ten by miał mniej hp niż Demon, waliłby potwornie więcej i np dawałby 10k expa albo 15k :D To by było coś

A tak to ogółem fajne grafiki. Ten pierwszy jest mistrzowski. Ile siedzisz nad tworzeniem tego (nad jedną grafiką) ?

Shikate
03-07-12, 20:23
Jeśli mam wenę, to mogą to być tylko trzy godziny, ale na przykład czasem nie wszystko układa się tak idealnie. Często muszę poprawiać i najczęściej taki jeden outfit to może być nawet 5 godzin(bez ruchów), które też można robić wiele godzin. Wbrew pozorom to nie jest takie proste i łatwe jak również szybkie do zrobienia.

Sirellix
04-07-12, 08:35
Poraz kolejny świetne prace. Zdecydowanie pierwszy pobija wszystko. Cóż.. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na start gry :)

Drakon
04-07-12, 12:49
Nie rozumiem po co Ci taka masa komentarzy, jakiś rekord bijesz, na nagrody liczysz?

Anyways podoba mi się postać w złotej zbroi, ale gość z maczugą to już wygląda jakby miał poskręcany tułów i krzywe nogi, a pająk zdaje się mieć tylko 6 odnóży.

Shikate
04-07-12, 17:31
Tu nie chodzi o rekordy, ale nie muszę Wam tłumaczyć wszystkiego powiązanego z tym co ja chcę.

Edit:
Jeśli chodzi o Twój komentarz Drakon, to rozumiem, że nie podobają Ci się rzeczy, ale proszę, tylko bez komentarzy: Pająk ma sześć odnóży. Nie okłamujmy się, cała tibia to fantastyka i to od mojej wyobraźni zależy ile pająk ma mieć odnóży. To tak jakbyś napisał: Tytan ma piorun w ręce o.O. Dlatego jeszcze raz proszę, jeśli ktoś ma takie coś pisać, to lepiej żeby nie pisał, a zamiast tej wypowiedzi napisał jak wyszedł pająk a nie ile ma nóżek.

negrula
04-07-12, 18:19
Eyyy ten piorun u tajtana jest za bardzo krzywy.. nie rozumiem, jak mogłeś go zrobić zakrzywionego w prawo, a nie w lewo?! ....

A tak poważnie czekam na więcej Mr Fantastic :D

Drakon
05-07-12, 12:20
Rozumiem żeś nie przyzwyczajony do pewnej krytyki, gdyż prawie wszyscy tu zdają się tylko i wyłącznie tobą zachwycać, ale siedzę w tym "biznesie" na tyle długo, że zawsze sie czegoś uczepie, co nie musi wcale oznaczać, iż czepiam się byle czego dla zasady.
Fantastyka, fantastyką, taki jej urok, że daje nam duże pole manewru i możemy dać upust swej wyobraźni, ale pewnych granic też trzeba się trzymać: rysując płomień nie mówimy że to kropla wody, bo tak nam sie podoba, trzeba to też jakoś uzasadnić, najlepiej w sensowny sposób.
Poza tym stwierdzilem tylko, że wygląda jakby miał 6 odnóży, po dokładniejszym przyjżeniu się widać czwartą parę, która po prostu jest niewyraźna, tylko o to mi chodziło.
Wyraziłem swoje zdanie na temat twoich grafik, nie możesz mi zakazać mówić pewnych rzeczy, które mam prawo wyrazić z racji wolności wypowidzi na forum, jeśli chcesz kontrolować takie sprawy założ własne forum/strone z własnym regulaminem, który ludzie będą musieli respektować.
Wystawiasz prace, ja je oceniam i komentuje prosta sprawa, możesz robić to samo w moim temacie.

Shikate
05-07-12, 16:36
^UP

Widzę, że nie masz problemu tylko z pisaniem(,,po dokładniejszym przyjżeniu'') ale również z czytaniem. Sam napisałem, że ,,Jeśli chodzi o Twój komentarz Drakon, to rozumiem, że nie podobają Ci się rzeczy'', więc całkowicie rozumiem krytykę innych, na czym ty bazowałeś pisząc swój komentarz, że jej przyjąć nie mogę. Chodzi mi po prostu o to, że to jest temat w którym chodzi o sztukę. Czy ty jak oglądasz jakiś obraz to zaczynasz od liczenia nóg(jeśli powiedzmy jest człowiek na nim)? Ja rozumiem komentarze z krytyką, rozumiem komentarze chwalące, ale nie zrozumiem komentarzy, których część jest taka. Ja piszę: Komentujcie i oceńcie. Ocena czyli napisanie, czy jest dobre, czy jest do bani, a nie ocena to: ma 6 odnóży. Owszem, rozumiem, że ktoś tak może napisać, ale łaskawie mógłbyś napisać też jak on wygląda. To, że ma 6 odnóży nie oznacza, że musi być ładny/brzydki.

,,Fantastyka, fantastyką, taki jej urok, że daje nam duże pole manewru i możemy dać upust swej wyobraźni, ale pewnych granic też trzeba się trzymać: rysując płomień nie mówimy że to kropla wody, bo tak nam sie podoba, trzeba to też jakoś uzasadnić, najlepiej w sensowny sposób.''

To w końcu fantastyka daje nam takie duże pole do manewru czy nie, skoro mój pająk musi wyglądać jak normalny? Człowieku, patrz co Ty piszesz. Czyli mogę zrobić trolla, mogę zrobić ogra, mogę nawet największe paskudztwo którego nie ma na świecie, ale pająk jest pająkiem i ma mieć x nóg.

,,widać czwartą parę, która po prostu jest niewyraźna, tylko o to mi chodziło.''

Nie, mylisz się, tu nie ma czwartej pary.

,,Wystawiasz prace, ja je oceniam i komentuje prosta sprawa, możesz robić to samo w moim temacie.''

Komentujesz? Uczepiłeś się szczegółów: Ogr ma krzywe nogi(kto powiedział, że ogr musi mieć proste? Może to akurat na potrzeby bossa, którym on jest?), pająk ma 6 odnóży. Nie wiem, każdy może myśleć inaczej, ale dla mnie to nie jest ocena, tylko tak jak powiedziałeś: czepianie się.

PS: Czemu każdy członek ekipy Altaronu nigdy nie komentuje moich prac tak jak powinien(kolorystyka, całość, cieniowanie) tylko się czepia albo pisze off-topic? Taki dajecie przykład użytkownikom.

PS2: Mi chodzi po prostu o to, żeby oceniać całościowo.

Tisaya
05-07-12, 16:48
Jako "członek ekipy Altaronu" też skomentuję, ale tak, jak Ty sobie tego życzysz. Według mnie masz niezłe pomysły, ale moim skromnym zdaniem w rezultacie cieniowanie i cała reszta jest strasznie gumowa.:D ocena tu niepotrzebna:/
Prosiłeś o komentarze? Drakon w pewnym sensie skomentował, to co mu wpadło akurat w oko. Poczułeś się urażony? To może zacznij podkreślać, jak dokładnie mają wyglądać komentarze odnośnie Twoich pixeli. Napisz z góry, że powinno to wyglądać przykładowo tak: "twoje prace są wyborne, milordzie" albo po prostu "jesteś najlepszy, a Twoje prace.. no brak mi słów". I nie będzie nudnych wywodów, co jest komentarzem i oceną, a co nie.:)

Bez pozdrowień

Mervakis
05-07-12, 16:51
A mi się podobają ostatnie prace ;p. Chociaż jedna bardzo przypomina tibijskiego trolla w pelerynce :o

A co do wytykania błędów pisowni (odwet za negatywną opinię?). Najpierw skontroluj siebie "...nawet największe paskudztwo którego nie ma na świecie,..." - czegoś Ci tutaj brakło.

nastan6
05-07-12, 17:00
Ladne prace ;)
Kolesiostwo górą

Slythia
05-07-12, 17:07
Chodzi mi po prostu o to, że to jest temat w którym chodzi o sztukę. Czy ty jak oglądasz jakiś obraz to zaczynasz od liczenia nóg(jeśli powiedzmy jest człowiek na nim)?
Tak, oglądając obraz reprezentujący nurt realizmu będę zwracać uwagę na banalne błędy jak nieprawidłowa anatomia człowieka. Nawet najbardziej abstrakcyjny obraz ma jedną, wspólną myśl czy nurt przewodni i każdy, kto chociaż trochę zna się na temacie, będzie widział go jako całość a nie miks zupełnie sobie odmiennych elementów.

Fantastyką nie można wytłumaczyć błędów. Zwróć uwagę na świat stworzony chociażby przez Tolkiena - wszystko tam do siebie pasuje. Owszem, panują tam inne prawa fizyki, jednak mają one sens. Przebywając w nim dłużej zaczynamy go rozumieć i wiemy, co dlań jest naturalne, co zaś do niego nie pasuje. Wszystko w świecie, zarówno realnym, jak i fantastycznym ma jakiś sens - począwszy od magii i jej ograniczeń, przez kolor pancerzyka najmniejszego owada.

PS: Czemu każdy członek ekipy Altaronu nigdy nie komentuje moich prac tak jak powinien(kolorystyka, całość, cieniowanie) tylko się czepia albo pisze off-topic? Taki dajecie przykład użytkownikom.

PS2: Mi chodzi po prostu o to, żeby oceniać całościowo.
Właśnie sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie pisząc tego posta. Nie wiem, jak inni, lecz ja nie potrafię pisać komentarzy jak 'śliczne, brawo', zaś nie mam ochoty się produkować byś potraktował mnie jak Drakona.

Poza tym, sam lepszego przykładu nie dajesz krytykując posta Drakona, który jako jedyny w tym temacie podjął się konstruktywnej krytyki.

Shikate
05-07-12, 17:27
No i właśnie Wam wszystkim(całej ekipie Altaronu) pokazałem to, co zaznaczyłem w moim komentarzu.

Tisaya powiedziała - grafika jest gumowa. Ja szczerze nie rozumiem co to znaczy gumowa. Może jestem jakiś głupszy.

Slythia oczywiście jak zwykle: nic nie powiedziała o grafikach i podobnie jak Drakon nic nie zrozumiałaś. ,,Który jako jedyny w tym temacie podjął się konstruktywnej krytyki''. Faktycznie, podjął się(zaczął) konstruktywną krytykę, na zasadzie że pająk ma 6 nóg. Dla mnie to nie jest krytyka tylko coś w stylu czepiania się.

Zresztą przetłumacz nierozumnemu, że krytykę rozumiem, powtórzyłem to dwa razy, a Altaron od razu zaczął swoje komentarze budować na tym, że krytyki nie rozumiem.

,,Fantastyką nie można wytłumaczyć błędów. Zwróć uwagę na świat stworzony chociażby przez Tolkiena - wszystko tam do siebie pasuje. Owszem, panują tam inne prawa fizyki, jednak mają one sens. Przebywając w nim dłużej zaczynamy go rozumieć i wiemy, co dlań jest naturalne, co zaś do niego nie pasuje. Wszystko w świecie, zarówno realnym, jak i fantastycznym ma jakiś sens - począwszy od magii i jej ograniczeń, przez kolor pancerzyka najmniejszego owada. ''

Faktycznie, od razu wszystko rozumiemy o świecie jeśli pająk ma 8 odnóży. Jeśli ma 6, pojąć go nie możemy...

cinkiwonsz
05-07-12, 17:28
Nie da się oceniać całościowo tak, jak o tym piszesz. Na każdą ocenę składają się oceny cząstkowe. Ocena to NIE JEST "napisanie czy coś jest dobre, czy jest do bani." Ponadto jakiś szczegół dla jednego może być wadą, dla drugiego nie. Ja tu żadnego czepialstwa nie widziałem.
Nasz przedmówca (Drakon) uznał pewne szczegóły za błędy i na pewno nie zwrócił na nie uwagi złośliwie. Raczej myślał, że zechcesz je poprawić. Nie twierdzę, że to są rzeczywiście błędy, mógł po prostu odebrać to inaczej, niż Ty byś chciał. Ot zwykłe nieporozumienie, każdy ma do tego prawo.
Dla uproszczenia uznam wspomnianego wyżej arachnoida za jakąś wypasioną kleszczo - biedronkę, a ilość odnóży w tej sytuacji za nieistotną. Niech to nie będzie pajęczak, tylko przedstawiciel jakiejś innej gromady i jej anatomię zostawmy w spokoju.
Stopy tego tego giganta zaś (czy czym on tam ma być), niosącego kawał drewna oparty środkiem ciężkości na ramieniu (zapewne gdzieś go niesie, nie jest to broń, a przynajmniej w momencie uchwyconym na obrazku nie jest gotowy go użyć jako broni) wyglądają mimo wszystko na zdeformowane i mogące powodować problemy z poruszaniem się. Ale zapewne nie jest to typowe dla przedstawicieli jego gatunku (bo przecież w każdym fantastycznym uniwersum taka wada z czasem doprowadziłaby do wymarcia) Musi to być albo nietypowy albo jedyny przedstawiciel swojej rasy... No, chyba, że to jednak jest do dopracowania.
Swoją drogą nie uważasz, że mogą zdarzyć się osoby, którym Twoje prace zwyczajnie nie będą się podobać? Najbardziej "negatywne" wybory w ankiecie to "średnio się podoba" i "nieciekawe". Nie za dużo pewności siebie?
P.S. Nie chciałem Cię tym postem obrazić, ośmieszyć, czy cokolwiek w tym rodzaju. Nie chciałem też w żaden sposób umniejszać Twoim pracom. Uważam, że są naprawdę niezłe, chociaż jakoś nie potrafię sobie ich wyobrazić w Altaronie. Jednak nie każdy musi uznawać ich za dobre. Jeśli ktoś potrafi powiedzieć, co mu się nie podoba, to dobrze. Jeśli nie, to... Też dobrze. Mówisz, że temat jest dla sztuki. Jak nie ma hejterów, to co to za sztuka? :D

Edit: Żebyśmy się źle nie zrozumieli, jeszcze żadnego podręcznikowego przykładu hejtera tu nie widziałem. To, co uznałeś za "czepianie się" dla mnie wygląda na normalne wyrażanie swojego zdania.

Slythia
05-07-12, 17:34
Zresztą przetłumacz nierozumnemu, że krytykę rozumiem, powtórzyłem to dwa razy, a Altaron od razu zaczął swoje komentarze budować na tym, że krytyki nie rozumiem.

Ja też mogę parę razy powiedzieć, że mam skrzydełka i potrafię latać, jednak nie zmieni to rzeczywistości. A szkoda.

Dlaczego gumowa grafika? Cieniujesz swoje prace, to prawda. Zapominasz jednak o tym, co określane jest mianem 'walor' - czyli zaznaczenia struktury, charakteru materiału, z którego wykonany jest dany element. W twoich pracach futerko wygląda identycznie jak metalowa zbroja, ona zaś nie różni się od lodowego kijka. W dodatku cieniujesz na zasadzie 'jak ładnie wygląda', nie zaś tak jak powinno być czyli na podstawie kąta promieni słonecznych.

Tak, czepiam się. Lecz to jakieś 5% moich możliwości.

I miły panie - ani słowa nie napisałam o tym przeklętym pająku, a o zasadzie, której nie stosujesz. NIE w przypadku ilości nóg pająka.

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, robić coraz lepsze prace to schowaj tą nadmuchaną dumę do kieszeni i zacznij słuchać krytycznych słów. To one, nie pochlebstwa, czegoś mogą cię nauczyć.

Shikate
05-07-12, 17:37
^UP

Twój komentarz całkowicie rozumiem. Mówisz konkretnie o co chodzi(nie wiem, czy w ironii czy nie). Nie wiem, po co się w ogóle czepiać anatomii pająka. Tak jak to mówi Slythia, świat Tolkiena rozumiemy, bo jeśli pajęczyca tam jest ogromnych rozmiarów i wygląda co najmniej nienormalnie to jest dobrze, ale sześć odnóży pająka to niewybaczalny błąd i nikt nie zrozumie wtedy świata.

Chcę przy tym przypomnieć Slythi, że kiedyś powiedziałaś, że zostawiasz ten temat. Jak widać kłopoty z pamięcią w tym wieku. Pewnie, spodziewałem się, że czytając mój powyższy komentarz zrozumiecie o co mi chodziło i jeśli już zaczniecie hejcić, to podobnie jak Cinkiwonsz - napisał jeszcze co uważa o grafikach, żebym nie mógł mu nic powiedzieć. A Slythia i Tisaya oczywiście całkowicie o innym temacie, o tym, że nie mogę przyjąć krytyki, choć ją słyszę na co dzień w ekipie itd. No i oczywiście jak zwykle ekipa Altaronu doczepiła się, spoko, ale nie tego co trzeba ;)

@EDIT
A ty Slythia naucz się wreszcie rozumieć komentarze i mówić prawdę, jeśli już coś mówisz. Chyba, że komentarz: ,,Lecz zgodnie z prośbą - zbieram swe zabawki i wychodzę z Twej piaskownicy. Życzę powodzenia w dążeniu do 40 strony nawet w moim przypadku.''
Oznaczał, że wrócisz zabawkami jak zacznę zarzucać coś Altaronowi. No cóż... Lodowej laski nie robiłem, nie wiem gdzie ją widzisz, problemy ze wzrokiem? O które futerko Ci chodzi, które wygląda jak zbroja?

Chyba zrobię nową ankietę, czy futerka(które podobno robię) wyglądają jak zbroje, co sądzicie?

PS: No, cieszcie się altarończycy, dzięki ekipie Altaronu już wkrótce będą nowe prace(miało być 50 komentarzy) xD Możecie jednak na nią liczyć.

Tisaya
05-07-12, 17:40
Hę? A po co mialam ciągnąć dalej temat pajączka? Chciałam się wypowiedzieć odnośnie WSZYSTKICH Twoich grafik, włączając w to outfity. Slythia dobrze wytłumaczyła co miałam na myśli mówiąc, że są gumowe. Tyle ode mnie.

Shikate
05-07-12, 17:43
Tak, wytłumaczyła świetnie o co chodzi. Że futerka, o których ja nie wiem, wyglądają jak zbroja, a ona jak lodowy kijek. Który kijek? Tisaya, faktycznie, świetnie wytłumaczyła ;)

Tisaya
05-07-12, 17:44
Tisaya by napisała to samo, a jeśli nie zrozumiałeś Slythii, to znaczy, że słoneczko już mogłoby przestać tak grzać w Twoich stronach. Bez obrazy ofc.
Są gumowe i tyle. Moim zdaniem

Shikate
05-07-12, 17:46
Guma – rozciągliwy materiał, elastomer chemicznie zbudowany z alifatycznych łańcuchów polimerowych (np. poliolefin), które są w stosunkowo niewielkim stopniu usieciowane w procesie wulkanizacji. W przemyśle, terminem "guma" obejmuje się czasami w uproszczeniu wszystkie rodzaje stałych elastomerów.

Tisaya, gumowe oznacza metaliczne. Czy co?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Guma

Trochę więcej możesz poczytać o tym.

Mervakis
05-07-12, 17:47
Prosiłbym o zaprzestanie tej jałowej dyskusji bo ten temat raczej nie temu ma służyć.

negrula
05-07-12, 17:48
Hmmm.. a ja się z Wami nie zgodzę. Shikate to jedna z tych osób, która potrafi przyjąć do siebie krytykę, jeśli jest ona obiektywna i konstruktywna.
Nie ubliżając Drakon'owi, to wytyczenie 6 odnóży pająka było, de facto, niczym szukanie przysłowiowej igły w stogu siana. I na pewno nie była to krytyka konstruktywna.
Oczywiście, prace Shikate nie muszą się wszystkim podobać i on sam zapewne jest tego świadomy.

Nie rozumiem dlaczego wszyscy zrobili wokół tego taką aferę.

Tisaya
05-07-12, 17:49
Slythia napisala. Tzn, ze cieniujesz tak, jak Ci ładnie wygląda, ale nie zwracasz uwagi na materiał. Wszystko tak samo cieniowane, czy to zbroja, czy "futerko", czy "lodowa pałka". Nie zwracasz też uwagi na z góry ustalony kąt padania światła. A uwierz, to by Ci pomogło w cieniowaniu, choć nie jest tak źle:)

Marek, autor sam zdecydował się na tę dyskusję.

Slythia
05-07-12, 17:50
^UP

Twój komentarz całkowicie rozumiem. Mówisz konkretnie o co chodzi(nie wiem, czy w ironii czy nie). Nie wiem, po co się w ogóle czepiać anatomii pająka. Tak jak to mówi Slythia, świat Tolkiena rozumiemy, bo jeśli pajęczyca tam jest ogromnych rozmiarów i wygląda co najmniej nienormalnie to jest dobrze, ale sześć odnóży pająka to niewybaczalny błąd i nikt nie zrozumie wtedy świata.

Chcę przy tym przypomnieć Slythi, że kiedyś powiedziałaś, że zostawiasz ten temat. Jak widać kłopoty z pamięcią w tym wieku. Pewnie, spodziewałem się, że czytając mój powyższy komentarz zrozumiecie o co mi chodziło i jeśli już zaczniecie hejcić, to podobnie jak Cinkiwonsz - napisał jeszcze co uważa o grafikach, żebym nie mógł mu nic powiedzieć. A Slythia i Tisaya oczywiście całkowicie o innym temacie, o tym, że nie mogę przyjąć krytyki, choć ją słyszę na co dzień w ekipie itd. No i oczywiście jak zwykle ekipa Altaronu doczepiła się, spoko, ale nie tego co trzeba ;)

@EDIT
A ty Slythia naucz się wreszcie rozumieć komentarze i mówić prawdę, jeśli już coś mówisz. Chyba, że komentarz: ,,Lecz zgodnie z prośbą - zbieram swe zabawki i wychodzę z Twej piaskownicy. Życzę powodzenia w dążeniu do 40 strony nawet w moim przypadku.''
Oznaczał, że wrócisz zabawkami jak zacznę zarzucać coś Altaronowi. No cóż... Lodowej laski nie robiłem, nie wiem gdzie ją widzisz, problemy ze wzrokiem? O które futerko Ci chodzi, które wygląda jak zbroja.

Chyba zrobię nową ankietę, czy futerka(które podobno robię) wyglądają jak zbroje.

Dorabianie sobie ideologii do moich postów naprawdę nie przejdzie. Wzięłam zabawki, poszłam sobie trzaskając drzwiami. Nie wykluczyłam przecież powrotu.

Jesteś tak inteligentny czy specjalnie takiego udajesz? Naprawdę*mam w nosie, czy to jest różdżka, kijek, sukienka czy niebiesko zielony kwiat i kolce. Nie w tym jest rzecz. Chodziło mi o wyjaśnienie zasady, nie zaś domniemaniu co szanowny Pan Shikate narysował.

Lecz skoro dalej nie rozumiesz. Zacznijmy od tego czegoś złotego w niebieskiej sukience. Złoty kolor ma tutaj zbroja, można przypuszczać, że jest wykonana z jakiegoś stopu metalu. Metalowe elementy są najczęściej gładkie, odbijają pewną część światła. Niebieska sukienka jest zaś wykonana z jakiegoś w miarę normalnego materiału, co widać poprzez jej miękkie zagięcia. Tego typu tkanina niczym nie przypomina metalu i na dobrej pracy powinno być to zaznaczone. Przyjrzyj się rysunkom odręcznym w internecie - na pierwszy rzut oka jesteś w stanie po rodzaju kreski, po walorze określić z czego wykonany jest dany element nawet nie widząc jego kształtu. Tego u ciebie nie ma, wszystkie są*idealnie gładkie, równomierne i w ten sam sposób odbijają światło. Porównaj sobie niebieskie elementy zbroi i sukienki - są identyczne, a (chyba) są wykonane zupełnie z czegoś innego.

Futerko, skóra - właśnie tego u ciebie nie widać. Wszystko jest identyczne. Pancerz pająka jest identyczny jak skóra ogra, ona zaś - jak metalowa zbroja pana w czapeczce.

Właśnie dlatego wiele osób rezygnuje z oceniania twoich prac - ja pojęłam słowa Tisayi w parę sekund, tobie zaś musiałam napisać wypracowanie niemal na stronę. W dodatku zamiast pojąć sens wypowiedzi przyczepiłeś*się do słów, które miały służyć jedynie za przykład.

Mervakis
05-07-12, 17:56
Dyskusja miała być o grafikach, nie o przygrzewającym słoneczku, czy też składzie chemicznym gumy. Te posty były pozbawione jakiejkolwiek wartości merytorycznej dla tematu dlatego poprosiłem o zaprzestanie tego. Co z tego, że osiągnięte zostanie 50 stron jak 10 ostatnich będzie stanowił spam? I nie, nie cała ekipa się czepia Twoich prac, mi się one bardzo podobają z perspektywy osoby, która nie zajmuje się tworzeniem tego typu rzeczy, więc nie ocenia ich w sposób profesjonalny. Jedyne co mi się nie spodobało to jak już napisałem przebrany tibijski troll. A czy ogr ma krzywe nogi się czepiać nie można - dlaczego? Możliwe, że będzie to NPC, który kuleje z powodu wady anatomicznej. Możliwym również jest, że pajączek miał 8 odnóży, ale 2 stracił podczas walki, albo był bardzo głodny i musiał je sobie zjeść (istnieją takie przypadki wśród pająków!).

Shikate
05-07-12, 17:58
Dobrze, jednak jeśli ekipa Altaronu pozostanie w tym temacie, to ja się nie powstrzymam od śmiechu czego konsekwencją jest napisanie komentarza. Także najlepszy kompromis: Nie piszcie tu nic jeśli macie stosować cenzurę jak ZSRR: gumowe.

PS: Zamiast się kłócić popracowalibyście nad tym obiecanym update. No ale cóż, widać co jest dla Was priorytetem.

cinkiwonsz
05-07-12, 18:03
Zapominasz jednak o tym, co określane jest mianem 'walor' - czyli zaznaczenia struktury, charakteru materiału, z którego wykonany jest dany element.
Zdaję mi się, że z tą gumą chodziło o metaforę powyższego. Mogę się mylić. Może faktycznie kluczowym elementem tamtego postu były futerko i lodowy kijek.

Co do pajęczaka, czy olbrzyma (zwłaszcza tego drugiego), to myślę, że w dobrej wierze można się czepić. Nie wiemy, czy będą to unikalne jednostki. Jeśli nie, a autor nigdzie o tym nie wspomniał, to może zechce to poprawić. Skąd my, oglądający i komentujący, mamy wiedzieć, jaki był zamysł? Nie możemy o tym wiedzieć, dlatego chyba dobrze, że ktoś raczy zwracać uwagę na rzeczy, które mu się nie podobają. Część z takich rzeczy może być zrobiona w ten sposób celowo, ale część może być niedopatrzeniem, które twórca zechce naprawić.

P.S. Ta dyskusja, chociaż niewiele wnosi poza zwiększeniem liczby re, ciągle jeszcze dotyczy grafik w tym temacie.

Edit:
P.P.S. Czy należę do ekipy altaronu?

Tisaya
05-07-12, 18:04
Ok, w takim razie skomentuję to tak, jak należy. Bez używania słów, które mogą okazać się za trudne dla Ciebie.

Widzę, że bardzo się starasz, ALE:
-są pocieniowane bez żadnej zasady
-całe cieniowanie w każdym przypadku jest identyczne
-nie podoba mi się troll i ten krzywonogi potwór
-pająk jest w porządku
-outfity... wszystkie cieniowane jednakowo. rycerze i magowie w szatach niczym się pod tym względem nie różnią.

Bez dziwnych słów. :) Przyjmij tę krytykę na klatę.

Shikate
05-07-12, 18:10
Ok, bez dziwnych słów: U mnie koszulki mają cieniowanie. popatrz na Twoją czarną koszulkę na outficie. Gdzie tu jest cieniowanie bynajmniej? Ja tu widzę czerń, grafik wyprał ją w Perwollu Black Magic. A jeśli rycerz wygląda jak mag to zalecam okulary, albo: soczewki są popularniejsze.

PS: mówiłem, że się nie powstrzymam jeśli tu będziecie nadal takie rzeczy pisać. Chociaż, śmiech przedłuża życie...

cinkiwonsz
05-07-12, 18:32
Jakbyś nie czepił się orta u Drakona, to dałbym już spokój.
Gdzie tu jest cieniowanie bynajmniej?
Nie jest to poprawna składnia. Poza tym słowo "bynajmniej" jest (co powinno być widać) antonimem wyrażenia "jak najbardziej".
Na przyszłość byłbym nieco bardziej powściągliwy w wytykaniu u innych problemów z pisaniem.

Wiedziałem, że w końcu do tego dojdzie, do porównywania swoich prac z grafikami w Altaron. Słuchaj, nie muszę świetnie malować, żeby zauważyć, że malarz zostawił kupę jednolitego tła. Nie muszę być dobrym fotografikiem, żeby zauważyć, że zdjęcie jest nieostre. Żeby powiedzieć, że mur jest spier... Krzywy, nie muszę być w stanie wymurować lepiej. Nikt tu nie twierdzi, że robi lepsze grafiki niż Ty. Zwracają tylko uwagę na pewne aspekty, nad którymi mógłbyś popracować, żeby Twoje prace były jeszcze lepsze. Jeśli nie chcesz tak tego postrzegać i odpowiadasz atakiem (Zaraz usłyszę, że propozycja zakupu soczewek to nie była ofensywna odpowiedź na kilka nieagresywnych sugestii, tylko spokojna reakcja na atak i czepialstwo, ech...) - trudno. Ja się już zbieram. Mam nadzieje, że pozostali, których także sobie tu nie życzysz, zrobią to samo. Pa.

Edit:
Nie będę pisać kolejnych :re, obiecałem stąd iść, ale... Ręce mi opadają.
Napisałem, że nie muszę być fachowcem, żeby zwrócić uwagę na niektóre szczegóły. Mówię, że to nie atak, tylko sugestie mające pomóc poprawiać jakość prac.
Zwracam uwagę, że zaczyna się porównywanie powyższych prac do altarońskich grafik, co nie ma sensu z tego właśnie powodu, że nikt tu nie twierdzi, że zrobi lepsze.
Co widzę? Jak masz cokolwiek do powiedzenia, zrób lepiej. Te są takie, a altarońskie takie.
Po co to pisałem? Żeby takie posty nie poleciały, bo nie o to tu chodzi. Pochlastać się szarym mydłem...

maja1414
05-07-12, 18:47
Widzicie drzazgę w jego oku a w swoim belki nie zauważyliście (żeby było grzecznie). Wyrzucacie mu jakieś bzdury na temat cieniowania, nóg, uzębienia pixela czy budowy jego kończyn. Widzieliście swoje grafiki? Mamy krytykować outfity, które są denne w tej grze (jedynie 3 z tych wszystkich można pokazać)? Nagle się pięciuset specjalistów znalazło, a jak trzeba zrobić coś fajnego to nagle nikogo nie ma?
Proszę bardzo oto przykłady:
- outfitów nie chce mi się wymieniać, ale przykładowo mieszczanin (citizen) wygląda jakby miał nosem zaraz zaryć o ziemię.
- czarne kucyki- gdzie tam jest cieniowanie na które tak patrzycie? Czarna plama z białą głową. Profesjonalista to tego nie robił...
-Orki- wyglądają jak jakieś "jaszczóry". Chude to...
- Smoki- od kiedy smok jest wielkości człowieka?

Czepiacie się kogoś a tutaj wcale nie jest lepiej. Nie znam Shikate, ale śmiać mi się chce jak wygarniacie mu coś co sami tak samo robicie.
Sądzę że ludzie chętniej widzieliby tego pierwszego tytana w grze niż te wasze wiwerny, orki, hydry, itd.

Edit. Zawsze możecie zrobić ankietę. Outfity Altarona versus Shikate. Mina by wam zrzedła.

Edit 2: Post niżej ------> Piwo dla tego pana :D

johnson91
05-07-12, 18:51
Widzę, że bardzo się starasz, ALE:
-są pocieniowane bez żadnej zasady
-całe cieniowanie w każdym przypadku jest identyczne
-nie podoba mi się troll i ten krzywonogi potwór
-pająk jest w porządku
-outfity... wszystkie cieniowane jednakowo. rycerze i magowie w szatach niczym się pod tym względem nie różnią.

Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj
Potrafisz lepiej ? Pokaż !

Tron
05-07-12, 18:53
A mi się podobają grafiki. Nawet bardzo.

Tisaya
05-07-12, 19:26
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj
Potrafisz lepiej ? Pokaż !

Nie twierdzę, że potrafię lepiej. Krytykować mogę, jak i każdy. ;p Grafik niestety pokazać nie mogę.

jasiek50
05-07-12, 19:42
przeczytajcie post kemoca (ten ostatni) jest tam kilka słów prawdy: nie trzeba umieć czegoś zrobić żeby to oceniać, to jest siła dedukcji, można poprostu porównywać z innymi pracami i w ten sposób oceniać itp itd

Shikate
05-07-12, 20:57
@Cinkiwonsz
,,Co widzę? Jak masz cokolwiek do powiedzenia, zrób lepiej. Te są takie, a altarońskie takie.
Po co to pisałem? Żeby takie posty nie poleciały, bo nie o to tu chodzi. Pochlastać się szarym mydłem...''

Pewnie, gracze nie mogą mówić co im się nie podoba, ale administracja może co chce. W końcu wolność jak to mówicie ;)

Drakon
05-07-12, 21:40
Shikate Ty to masz chyba jakieś kompleksy związane z Altaronem, czy mi się tylko zdaje. Prawie każdy twój post to wrzuty w kierunku twórców gry ogółem albo bezpośrednio do konkretnych osób, obraziłeś dzisiaj już tyle osób, że gdzie indziej dostałbyś pewnie już dawno bana na parę dni. Skoro tak Ci się tu nie podoba przenieś się gdzie indziej, droga wolna.

Wracając do pająka: dałeś coś z 6 odnóżami, nie podpisałeś nawet, czym to jest, z początku nawet pomyślałem że to wielka mrówka z czerwony odwłokiem.
Poza tym powtórzę to jeszcze raz:
a pająk zdaje się mieć tylko 6 odnóży.
Nie powiedziałem niczego w stylu "pająk ma sześć odnóży, to nie dopuszczalne!", a tak chyba zrozumiałeś i przeżywasz to jak mrówka okres. Powiedziałem tak myśląc sensownie, że nie taki był zamiar, a czwarta para (której okazuje się nie być) jest niewyraźna.

Co do cieniowania zgadzam się z Tisayą i Slythią, ale jeśli taka jest twoja inwencja twórcza, to trudno, przeżyję i przymknę na to oko bo może się to podobać.

Komentuję tylko i wyłącznie w swoim własnym imieniu, jako Patryk M (Drakon), a nie członek takiej a nie innej "ekipy", gdyż nawet za takiego się nie uważam, ja po prostu oddaje swoje prace twórcom gry, tyle. Zdanie pozostałych osób tworzących grę na temat twoich prac, nie ma nawet dla mnie specjalnie znaczenia, podobnież jak na wiele innych tematów w których się wypowiadam publicznie.

Na koniec dodam, że uważam czepianie się czepianie grafik znajdujących się w grze, w tym konkretnym temacie za przejaw głupoty, a teksty typu "zrób lepsze potem oceniaj" za skrajny debilizm. Tym nie mniej oświadczam, iż ręczę za jakość grafik tworzonych przeze mnie swym dobrym imieniem, jeśli chcecie mogę nawet w moim temacie zaznaczyć które przedmioty w grze zostały stworzone przez mą skromną osobę, co też bezzwłocznie uczynię. Za pozostałe niech odpowiadają osoby które je tworzyły, mi nic do tego, chociaż nie wszystko mnie osobiście się podoba.

cinkiwonsz
05-07-12, 21:46
Dobra, zrobię Wam tę przyjemność i dam się sprowokować do powrotu do tematu z tego względu, że zwracasz się bezpośrednio do mnie.
Jeśli sprawia Ci przyjemność, że Twój fanklub zagłusza mniej przychylne posty, to nie można tego zabronić. Myślę, że jest to problem, ale nie mój. Jeśli zaś uważasz, że nie znalazła się tu żadna sensowna krytyka tylko zwykłe szukanie dziury w całym, życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Kłótnie Twoich fanów z krytykami tego nie ułatwiają. Chyba, że Ty jeden na tym świecie osiągnąłeś już już szczyt kunsztu i nic więcej ponadto osiągnąć się nie da. (Nie obraź się, nie chcę zarzucać Ci pychy, ale niektórzy widocznie mają Cię za Alfę i Omegę.)

Co do cytatu, to, co zrobiłeś, to zwykłe wyrwanie z kontekstu fragmentu mojej wypowiedzi i nadanie jej nowego znaczenia. (Czuję się uniwersalny, dzięki, schlebia mi to) Ja mówiłem raczej o tym, że takie kłótnie niczego nie dają. Nie o tym, że nie możecie wyrażać zdania innego niż moje, Slythii, czy kogokolwiek. Jeśli administracja taka straszna, zlinkuj mi post, który to pokazuje. Post, nie wklejaj jednego zdania. Przejrzę sobie wtedy cały kontekst.
Zanim odpowiesz mi jeszcze raz tym, że Ci, którzy krytykują, nie robią grafik bądź robią nie lepsze niż Ty, zastanów się, czy zrozumiałeś to, co napisałem wcześniej.
Gdyby człowiek korzystając z dedukcji i zdrowego rozsądku nie mógł w jakimś stopniu przeanalizować i ocenić czegoś, czym sam się nie zajmuje, to nie mielibyśmy cywilizacji. Bo jakim prawem architekt projektuje budynki skoro nie jest budowlańcem? Ba, jakim prawem drodzy gracze oceniacie utwory w temacie "oceń kawałek wyżej" skoro, założę się, większość z Was nie pisze muzyki? No właśnie. Przykłady można mnożyć i mnożyć począwszy od życia codziennego przez sport, sądy po politykę. Tylko czy trzeba?

Różnica jest tutaj taka, że Tobie wszelkie uwagi mogą w jakiś sposób pomóc, nikt nie miał na celu Cię atakować, czy obrazić.
Jeżeli widzisz we mnie pierwszego hejtera, to możesz czuć się artystą. Każdy powinien jakichś mieć. Z tym, że nieco rozczarowujący może być fakt, że Twoje prace mi się, jak już pisałem wcześniej, podobają. Poważnie.

Jeszcze jedna drobna uwaga. Jeśli uważasz, że ja mogę pisać to, co myślę, a Ty nie, uwierz mi, grubo się mylisz. Tobie najwyżej dadzą warna, czy bana na forum jak przesadzisz. Jakbym zwykł pisać to, co myślę, to już dawno by mnie stąd wypieprzyli. Staram się być taktowny, a nie szczery, co się często nawzajem wyklucza.
I na sam koniec: Szczerze zachęcam do dalszej pracy, życzę sukcesów, więcej dobrych grafik, ale i więcej otwartości na wszelkie uwagi. Nawet te, które na pierwszy rzut oka wydadzą Ci się złośliwe, mogą okazać się pomocne, gdy pomyślisz o nich po jakimś czasie. Uwierz, coś o tym wiem.
Kolegom wyżej życzę trochę więcej życzliwości i luzu. Proponuję skończyć offtop, który tak pięknie sam ciągnę (w tym momencie sam spróbuję się do tego zastosować.) Chyba, że bardzo się Wam spieszy do osiągnięcia liczby komentarzy ustalonych do pojawienia się kolejnej porcji grafik. ;) (To nie miało być złośliwe)

P.S. Jeśli kogokolwiek uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Ale i przepraszać nie mam zamiaru, gdyż w moim odczuciu nie napisałem nic, co mogłoby kogokolwiek dotknąć osobiście. Jeśli jednak tak się stało, to należy się zastanowić, dlaczego. :)

Kuzyn
05-07-12, 21:54
3 strony spamu, olaboga!

Shikate
06-07-12, 08:37
No więc. Wklejam tu nowe prace, tym razem ikony czarów. Po kolei: cztery czary elektryczności, jeden czar ognia, cztery czary lodu, jeden czar światłości(głowa złotego lwa) oraz jeden czar dla łucznika.

http://images.stimax.pl/i4/altaroniko.png

Proszę o brak komentarzy typu elektryczność jest fioletowa ^^

maja1414
06-07-12, 13:51
Elektryczność jest... nie ważne :D
W altaronie pewnie by to nie przeszło, ale oprócz tej "głowy złotego lwa" to mi się chyba wszystko podoba pod względem estetyki wykonania.

Tron
06-07-12, 13:56
W altaronie pewnie by to nie przeszło, ale oprócz tej "głowy złotego lwa"

A jak by miało przejść? Nie widzę zastosowania takich ikon w jakimkolwiek inny miejscu niż w pasku czarów z gier ala WoW. A Altaron z takiego nie korzysta.

maja1414
06-07-12, 14:44
W grze typu altaron (tibia) są takie ikonki do tzw. cooldown'a (małe kolo serwer loga). Nie przeszłoby ponieważ to chyba ostatnia rzecz którą teraz w altaronie potrzebujemy.

negrula
06-07-12, 14:51
ja osobiście wolę hotkeye ale do wszystkiego można się przyzwyczaić :)

hmm a spróbuj może dodać jakąś grzywę dla lwa? :)

Kuzyn
06-07-12, 14:52
W grze typu altaron (tibia) są takie ikonki do tzw. cooldown'a (małe kolo serwer loga). Nie przeszłoby ponieważ to chyba ostatnia rzecz którą teraz w altaronie potrzebujemy.

Na szczęście więcej serwerów RPG (w produkcji czy już po upadku :D) będzie korzystać z takiego systemu a nie wklepywania inkantacji na pamięć.

Shikate
06-07-12, 14:58
@Up
Zgadzam się w 100% ;)

W niektórych czarach będą hotkeye oraz ikonki w księdze czarów.

Tron
06-07-12, 15:34
Wklepywania inkantacji na pamięć? A kto tak robi? Klikanie w ikonki czarów w celu ich użycia jest takie przeterminowane. Więc nie widzę tutaj "szczęścia".

Shikate
06-07-12, 17:37
Przeterminowane? A kiedy to było na otsach, że już jest zbyt stare?

Kuzyn
06-07-12, 18:09
Wklepywania inkantacji na pamięć? A kto tak robi? Klikanie w ikonki czarów w celu ich użycia jest takie przeterminowane. Więc nie widzę tutaj "szczęścia".

Czyli na altaronie to boty klepią czary, w takim razie rzeczywiście nie ma wklepywania ich na pamięć :]

Drakon
06-07-12, 18:19
Chodzi o to że taki system jest w mnóstwie gier od Tibii, OTS'ów, przez WoW'a, Silkroad, aż po najnowsze produkcje jak np. Diablo 3. Osobiście uważam, że jest dobry i sprawdza się bardzo dobrze, co nie zmienia faktu że jest oklepany i można pomyśleć nad czymś "świeższym".
@Kuzyn
Przecież są Hotkeye, o to chodzi.

Ludzie jacy wy niedomyślni...

A co do tematu:
Całkiem ładne ikonki, lepsze od tibijskich jak dla mnie, aczkolwiek chyba ślepy jestem bo przedostatnia nie przypomina mi lwa za bardzo.

Shikate
06-07-12, 18:41
To jest prowizoryczny lew. Po prostu złota głowa, coś złotego.

Shikate
13-07-12, 15:08
Witam ponownie.

Ostatnio(trzy godziny przed napisaniem tego postu) pracowałem nad outfitem, którym będę chodził w RA, a że uwielbiam starożytne klimaty i elektryczność to wybrałem Zeusa. Oto i Zeus:

http://images.stimax.pl/i4/zeusz.png

Komentujcie!

sidexxx
13-07-12, 17:23
Fajne, fajne ale jak sie przyglądam to to coś co chyba jest łokciem przypomina kolano i wygląda to troszkę jakby postać siedziała :D

Drakon
13-07-12, 19:58
Widzisz i w tym oucie widać wyraźnie wady twojego sposobu cieniowania, nie dość że wszystko cieniujesz tak samo, to jeszcze zdobienia szaty dałeś w takim samym kolorze jak skóra, przez co musiałem się przyglądać dłuższy czas żeby zorientować się co czym jest. W pierwszej chwili pomyślałem, że ma trzy nogi, poźniej że coś mu wisi po środku i to nie jest trzecia noga, potem stwierdziłem, że ma macki.
Do tego ma krzywą twarz, a szata przewieszona jest na wyprostowanej ręce, co wygląda co najmniej dziwacznie. No i nie wiem czemu brzuch ma taki ciemny, co właściwie rzuca na niego cień?

Jakby się nie przyglądać całkiem zgrabny i fajny out, laikom na pewno się podoba, ale powinieneś nad nim posiedzieć chyba kolejne 3 godziny i go dopracować.

Edit:
Nie to, że mi się nie podoba, fajny jest, tylko nie dopracowany.

cinkiwonsz
13-07-12, 20:40
Ee tam. Dziwną ma stopę, reszta mi pasuje.

Shikate
13-07-12, 20:55
@2 Up
Haters gonna hate ;p

Prace ciągle trwają.. Teraz robię Hadesa.

Tisaya
13-07-12, 21:47
A dla mnie jak zwykle gumowe, choć jakbym nie przypatrywała się i nie czepiała tego, to może być.

btw. Ty naprawdę nie znosisz krytyki, kiedy ktoś mówi na głos o czymś, co mu się jednak nie podoba.:D

Drakon
14-07-12, 10:37
Nie rozśmieszaj mnie nawet, zachowujesz się jak ostatni bufon...
Twoje reakcje są tak żałosne, że nawet nie wiem po co je komentuje.
Możesz sobie zgrywać wielkiego nieomylnego grafika, ale ludzie którzy się znają widzą jaka jest prawda i śmieją się z Ciebie. Z tak naiwnym podejściem daleko nie zajdziesz, ale to już twój problem.

Niektórych już zniechęciłeś do komentowania, a twój temat robi się coraz bardziej opustoszały, ale nie martw się, na mnie możesz liczyć, będę bacznie obserwował ten temat, niecierpliwie czekając na kolejne grafiki.

Anyways, ręka trzymająca piorun też jest ułożona nienaturalnie, twój zeus chyba ma złamaną rękę w nadgarstku.

U MAD BRO? ;)

negrula
14-07-12, 10:48
Nie rozśmieszaj mnie nawet, zachowujesz się jak ostatni bufon...
Twoje reakcje są tak żałosne, że nawet nie wiem po co je komentuje.
Możesz sobie zgrywać wielkiego nieomylnego grafika, ale ludzie którzy się znają widzą jaka jest prawda i śmieją się z Ciebie. Z tak naiwnym podejściem daleko nie zajdziesz, ale to już twój problem.

Niektórych już zniechęciłeś do komentowania, a twój temat robi się coraz bardziej opustoszały, ale nie martw się, na mnie możesz liczyć, będę bacznie obserwował ten temat, niecierpliwie czekając na kolejne grafiki.

Anyways, ręka trzymająca piorun też jest ułożona nienaturalnie, twój zeus chyba ma złamaną rękę w nadgarstku.

U MAD BRO? ;)

ten komentarz świadczy o Tobie tylko. Temat robi się opustoszały z tego względu iż.. Hm, proponuję zajrzeć do gry :)

Skomentujcie to normalnie, zaczerpnijcie wiedzy na temat - co to konstruktywna krytyka, a potem piszcie. Przy każdym poście twierdzicie, że to nie tak, to beznadziejne, to sramto, tamto. Ok - ma prawo Wam się nie podobać, ale warto też napisać chyba co jest ok? Co świetnie wyszło? Shikate nie oczekuje od nikogo uwielbienia. Ciekawe, że kiedy np. ja napiszę mu co mi się w danym projekcie nie podoba, a co jest ok, on odpowiada mi normalnie.

Już nie rozumiem - drażnią Was jego prace czy jak? Bo ja tak to zaczynam odbierać... Nie chcecie, nie komentujcie - proste. Reprezentujecie Altaron więc wypowiadajcie się z sensem. Gracze patrzą na te posty, a Wy się kłócicie z Shikate jak małe dzieci.
(nie wszyscy)

Drakon
14-07-12, 11:25
Ja nikogo nie reprezentuje (prócz siebie samego), w przeciwieństwie do Ciebie Nergula, nie mam pod nickiem żadnego statusu, więc o co chodzi? Ja jestem tylko zwykłym najemnikiem który robi tu swoje grafiki, a przy okazji korzystam z tego forum.
Co do tematu, to nie rozumiem w czym problem. Nie obrażam chłopaka, nie poniżam, nie twierdze, że jest słabym grafikiem, ja tylko zwracam uwagę na pewne rzeczy które warto by poprawić, mniejsze lub większe niedociągnięcia, błędy warte uwagi. Nie twierdzę, że prace są słabe, do niczego, że powinny być natychmiast poprawione, twierdzę nawet, że mogą się podobać i mi osobiście wiele z nich się podoba. Jak już wspominałem siedzę w tym "biznesie" (tj. tibiopodobne pixarty) parę ładnych lat, praktycznie zawsze tak komentowałem, również inni tak komentowali co ja robiłem i jak do tej pory nikt nigdy nie miał z tym problemu.

Shikate z kolei zachowuje się wręcz przeciwnie, obraża ludzi tworzących grę, prowokuje, nie potrafi przyjąć najprostszej krytyki, obnosi się, jakby był Bóg wie kim. Jak ktoś się zachowuje jak dziecko, to tak go będę traktował, nie mam zamiaru traktować kogoś jak księcia, tylko dlatego, że za takiego się uważa.

Jak to świadczy o mnie? Szczerze mówiąc wisi mi to, bo nie mam w zamiarze w jakikolwiek sposób się tu produkować.W gre nie gram, więc nie jestem w stanie powiedzieć, mówię co widzę, temat jest opustoszały.

Wójek
14-07-12, 11:27
No to zacznę komentować...
Wcześniejsze projekty (oprócz pająka) były fajne. Ten też jest ok, ale Drakon ma trochę racji- trzeba poprawić kilka rzeczy, jednak nie aż tyle, bo niektóre błędy są złudzeniem- aby się ich pozbyć wystarczy kliknąć na obrazek.
Widzę dwa błędy:
1. stopa- trochę dziwna
2. szata- jak pisał Drakon jest na prostej ręce.
Fajnie wyszedł piorun i głowa. Jeszcze można poprawić "złocenia" szaty- są podobne, albo takie same jak skóra.

Ogólnie ZUS wyszedł ok, chociaż spodziewałem się czegoś więcej. Czekam na Hadesa.

cinkiwonsz
14-07-12, 11:37
Zdaje mi się, że stwierdziłem, że wszystko jest ok poza stopą, która to swoją drogą wygląda, jakby z o wiele za szerokiej kostki wychodziły od razu palce, reszta jest na moje oko w porządku. (Gumy wspomnianej wyżej tu nie widzę. Szata przypomina jedwab, ta pierdółka na klacie coś o fakturze piaskowca, natomiast włosy, czy skóra są na tyle dobre, na ile się da przy takiej rozdzielczości i bez przezroczystości) Zostałem przez samego zainteresowanego określony mianem hejtera. Drakon też od początku pisał, co mu się podoba, a co nie. Nie było to tylko marudzenie dotyczące rzeczy, które wybierał sobie na chybił/trafił. Mistrz się do nas uprzedził i każdy nasz post będzie traktował teraz jako atak, (miałem naprawdę dobre, szczere chęci) dobrze, rozumiem, ale z całym szacunkiem, nie dam sobie wmówić, że jest to spowodowane tym, że zamiast posługiwać się sensowną krytyką agresywnie się czepiam.
Jak wyglądałaby tu konstruktywna krytyka?
"Wszystko zajebiście super, masterpiece, 11/10, bomba, cool wypas, tylko stopę możesz trochę przerobić, bo gdzieś śródstopie mi umyka i kostkę ma za szeroką, ale ja się naprawdę na tym nie znam, jestem laikiem, a prace są zajebiście super, no cudo, a ta jak zwykle nie odbiega poziomem od reszty?"
Na miłość boską, jak mi się nie spodoba jeden szczegół, to piszę tylko o tym jednym szczególe. Wiadomość jest wtedy krótsza, bardziej przejrzysta, a wszystko, co wartościowe, jest w niej zawarte.

negrula
14-07-12, 11:46
Widzę dwa błędy:
1. stopa- trochę dziwna
2. szata- jak pisał Drakon jest na prostej ręce.
Czekam na Hadesa.

Tak, stopa faktycznie i ta szata. Poza tym przeszkadza mi ramię. Shikate, znów prawe ramię xD Może niech będzie nieco bardziej schowane, chudsze? A co do szaty, wystarczy zrobić rękę zgiętą i ok - bardziej do środka.
poza tym, tak jak mówiłam - jest ok, postać Zeusa bardzo mi się podoba :)

Również czekam na Hadesa ( xD )

Kuzyn
14-07-12, 14:01
@cinkiwonsz
"Zostałem przez samego zainteresowanego określony mianem hejtera."

Jeśli chodzi ci o to co napisał wcześniej "@2 up" to pewnie chodziło o post Drakona.

Już wcześniej pisałem na gg ale widać zostało to. Zeus patrzy wciąż w prawą stronę.

Shikate
14-07-12, 14:05
Cześć. Trochę nie rozumiem co oznacza: Na prostej ręce, dlatego proszę o jakieś lepsze wytłumaczenie mi tego. Chodzi o to, że ręka jest całkowicie prosta, a nie zgięta? Jeśli chodzi o prawe ramię, to postaram się je poprawić. Została jeszcze stopa, cóż.. Nie najlepiej mi wychodzą stopy, dlatego wezmę sobie za wzór cyklopa tibijskiego w tej kwestii.

Skoro czekacie na Hadesa, to już go daję.. Nie starałem się za bardzo przy nim, ale obiecuję, że Posejdon(kontur gotowy) będzie całkowitym moim poświęceniem ;) Ten Hades może Wam nie wyglądać na Hadesa tudzież nie podobać się Wam mogą inne elementy, ale to również będzie jako outfit dla innego członka ekipy i robiony jest wg jego gustu, dlatego proszę o zrozumienie innych ;P Oczywiście możecie pisać co jest nie tak, uzgodnię to z ,,zamawiającym''.

http://images.stimax.pl/i4/hades1234.png

Zapraszam do komentowania moich gumowych prac!

negrula
14-07-12, 14:35
ten niebieski kolor szaty mi nie pasuje. powinnien byc bardziej emm... taki:
http://www.amstii.pl/tkaniny/szyfon/17.jpg
tudzież taki: http://www.wizytowe.com/images/stories/kolory/szyfon/fiolet-ciemny.jpg

Wydaje mi się, że te kolory by bardziej pasowały, ale to nie mój out xD

Poza tym hadesowaty Hades mi się podoba - swoista wizja. :)

Sirellix
14-07-12, 14:45
Rzeczywiście Hades nie wygląda jak Hades. Raczej kojarzony jest z ciemną, chuderlawą postacią. Szaty, jakaś mroczna mgła u stóp.
Ale, jako wizja zamawiającego jest ok.
I zgadzam się z Samną - granatowy kolor nie pasuje, powinien być jakiś szarawy, albo ten fiolet ciemny. A może jakaś mgła u stóp?
Nie wiem jaka była wizja zamawiającego, ale ja zmieniłbym kolor i dodał mgłę.
Out mi się podoba. Na "plus".


Czekam na Posejdona, a szczególnie na ostatni out :)

Shikate
14-07-12, 16:14
Kolejny członek ekipy ma swój out, ponieważ Posejdon gotowy! Mam nadzieję, że się nie przestraszycie rybim ogonem ;D Pozostała już tylko Atena dla Negruli i gotowe ;)

http://images.stimax.pl/i4/wielkatrjk.png

Wielka trójka grecka.

siwyus
14-07-12, 16:27
Trochę czoło mu się błyszczy :D Poza tym super ! :p

Shikate
14-07-12, 16:41
http://images.stimax.pl/i4/wielkazhz.png

Posejdonowi się czoło już tak nie błyszczy, Zeus ma zmienione stopy, zmienioną troszkę rękę trzymającą piorun jak i tą owiniętą w szaty, a Hades ma zmienione kolory z granatu na fiolet.

negrula
14-07-12, 17:21
Shikate, Hades ma jeszcze na kosie niebieski materiał :)\
i zrezygnowałabym z materiału na trójzębie :) estetycznie lepiej będzie wyglądał :)

Posejdon wymiata, Sirellix mówi, że to już jest COŚ :D cytuje: no i to jest konkret.
Świetnie. Czekam na Atene z gratisem :D

Shikate
15-07-12, 19:04
Atena gotowa. Jako iż Negrula lubi tygrysy, zażyczyła sobie takowego w jej outficie. Proszę, i jak zwykle: komentujcie!

http://images.stimax.pl/i4/atena.png

negrula
15-07-12, 19:09
:D zważając na poprawki, nocne dyskusje, moje próby robienia własnej - wymiata :D dziękówa

p.s. zmień tylko oczy tigera na czarne :)

Dziękuję :D

sidexxx
15-07-12, 20:24
Ta Atena ma ancient shilda z tibi? :D

Shikate
15-07-12, 20:42
Ornamented Shielda z tibii ;D

Wzorowałem się, podoba mi się ta tarcza ;D

siwyus
15-07-12, 21:58
Nie podoba mi się ręka trzymająca włócznie. Mógłbyś wrzucić gifa z ruchami? Bo mam dziwne wrażenie, że bez nóg będzie to wyglądało jakby lewitowała :D

ps
Symbolem Ateny (jeśli chodzi o zwierzęta) jest chyba sowa, nie tygrys :p

Shikate
15-07-12, 22:57
To jest outfit jak zwykle dla członka ekipy robiony wg jego uznania. Pisałem, że Negrula lubi tygrysy i sobie zażyczyła takiego czworonoga ;)

negrula
15-07-12, 22:59
^up
tak, jest sowa. ale ja lubię tygrysy.

siwyus
16-07-12, 00:06
@up
I to białe! :p

Shikate
26-07-12, 12:04
Witam, postanowiłem stworzyć coś oryginalnego. Nie pytajcie co to, bo odpowiem: nie wiem. Ten stwór powstał w mojej wyobraźni ;) Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

http://images.stimax.pl/i5/moonsteral.png

A właśnie, jeszcze jedna rzecz, napiszcie, który z tych czterech jest najlepszy, a może żaden? Liczę na Waszą pomoc ;)

Tisaya
26-07-12, 13:44
Lol, drugi jest kozacki.

jasiek50
26-07-12, 20:01
Fakt numer 2 najlepszy

Shikate
01-08-12, 10:47
http://images.stimax.pl/i5/niedwiedzi.png

Niedźwiedziołak ;D

negrula
06-08-12, 12:42
z tego niebieskiego stwora to 1 albo 2 :)
a co do niedźwiedziołaka to fess - lepszy ten 2

miko123
12-08-12, 16:56
Nigdzie nie pisałem, że 60 zł. Możesz mnie zacytować?
Poza tym nie sprzedaję już outfitów.

@Wicked

Uwierz, że umiem robić inne perspektywy i kolory ;)

ajj, az wszedlem na nie schackowane konto i z checia odpowiem na twoje pytanie.
<Nie powiem Ci ceny jak nie chcesz kupic.> , <15zl za jedna grafike> czyli jeden ruch to 15zl a ruchow jest 4 :)

Pozdrawiam wasza znienawidzona Aida!

Shikate
12-08-12, 20:23
15 złotych za jeden outfit, a nie za jeden ruch.

Ryszardbialek
26-08-12, 11:21
Ladne, poproszę wiecej;p

Shikate
29-08-12, 19:00
Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego jako reklamę innego forum, bo chyba każdy je zna. Tutaj link do tematu: Shikate kontra Hanzo. Nie chcę robić osobnych pojedynków na Altaronie i innych forach, lepiej, jak pojedynek jest w jednym miejscu. Liczę na dużo komentarzy(nie powiem, które grafiki moje, wybierzcie lepsze ;P)

http://tibia.net.pl/threads/545327-Pixelart-Pojedynek-wszechczas%F3w!-Hanzo-kontra-Shikate!?p=1495363#post1495363

Ryszardbialek
31-08-12, 18:14
A zrobisz byś na zamówienie pare outfitów w wszystkich 12 pozycjach?

mikus
02-11-12, 13:54
co tak Cicho?

Shikate
02-11-12, 21:09
Aktualnie nie mam czasu ze względu na szkołę, ale jak będę miał większy luz to postaram się coś stworzyć ;P

Soushoole
06-11-12, 14:24
O.o jestem pod wrażeniem ;)
Elegancko, oby tak dalej!

Rian
12-02-13, 20:48
Troszkę odświerze, grafiki świetne, ciekawym kiedy dasz więcej.

Shikate
16-02-13, 08:57
Hm.. Właśnie dziś chciałem odświeżyć, no więc proszę bardzo, jak tak chcecie ;P

http://s6.ifotos.pl/img/Kula1gif_xanhnee.gif

sidexxx
16-02-13, 09:37
Kozackie ! pewnie już to sto razy mówili, ale szkoda że nie robisz grafik dla altaronu :D

będziesz dodawał teraz w miarę "regularnie" ? bo zauważyłem że spora przerwa była.

Shikate
16-02-13, 10:18
Raz się ma wenę, raz się jej nie ma. A teraz nie mam niestety czasu. W marcu postaram się dodawać regularnie. Obecnie robię wtedy, kiedy pozwala mi czas =)

Hanzo
16-02-13, 12:13
Nie napisałeś , że to ja Cię zainspirowałem do powrotu i do tej pracy :P
Zrób jakąś postać, która wykonuje całe combo ] :- >

Shikate
17-02-13, 09:55
Właśnie robię, nawet na pojedynek z Tobą :)

Organizujemy z Hanzo drugi pojedynek obecnie ;P

negrula
17-02-13, 21:05
jak zawsze świetnie :D

Shikate
18-02-13, 21:58
Szykuję coś znacznie lepszego, ale na razie tylko tyle: Transformacja maga lodu(jakby co to maga jeszcze nie ma, ale transform już tak xD).

http://img715.imageshack.us/img715/9521/lodoak.png

Komentować, a może wkrótce pokażę coś jeszcze nowszego :P

negrula
19-02-13, 13:03
tyyyy a co on ma na dole? ;p

Shikate
19-02-13, 14:44
Szatę, a co myślałaś? :D

negrula
19-02-13, 22:29
w sumie sama nie wiem. xD coś łusko podobne ;p

Czekam na całość ;)

siwyus
20-02-13, 05:34
Dawno nie zaglądałem, a Ty znowu się rozkręcasz. Ten mag bijący ogniem - MEGA! :p
Powiedz mi, siedzisz teraz w jakimś projekcie? ;>

Inhilist
20-02-13, 13:18
Świetne grafiki ;) Też jestem ciekaw czy tworzysz je do jakiejś gry ;>

Shikate
20-02-13, 13:22
Nie powiem na razie :P Dowiecie się wszystkiego, może nawet w niedalekiej przyszłości ;x

@EDIT
Właśnie skończyłem maga ognia. Spodziewajcie się wkrótce jego transformacji ;D

http://img90.imageshack.us/img90/24/magggg.png

negrula
20-02-13, 13:41
Mag ognia niezły jednak brakuje mi czegoś na twarzy ;p

Shikate
20-02-13, 13:44
Właśnie mi o masce przypomniałaś. Zapomniałem o niej... Chciałem zrobić taką żelazną maskę xd

negrula
20-02-13, 14:18
Haa no widzisz :D Co Ty byś beze mnie zrobił ;p

Shikate
24-02-13, 13:07
Pojedynek gotowy! http://tibia.net.pl/threads/552513-HANZO-kontra-SHIKATE!-Pojedynek-wszechczas%F3w-2!?p=1529526#post1529526 :D

Wicked
25-02-13, 21:52
2 lepszy, imho. Ale generalnie nie wiem czy miałoby to zastosowanie jako Tibijska grafika. Hm..

sidexxx
25-02-13, 21:54
2 lepszy, imho. Ale generalnie nie wiem czy miałoby to zastosowanie jako Tibijska grafika. Hm..

też się właśnie zastanawiam czy można by było wmątowac w outfit taką animacje i żeby to jeszcze działało w grze, przy czarze np :o może ktoś z administracji się na tym zna?

Shikate
26-02-13, 21:11
Tak, ja się na tym znam i powiem, że tak. Z braku innych lepszych rzeczy do roboty bawię się w to z pewną osobą :P Jest możliwość, że postać ma animację podczas rzucania czaru.

Drakonno
26-02-13, 21:27
Mogę się spytać jakie powinny być wymiary sprite'a postaci, jakie kolory bazowego "konturu" postaci, żeby Tibia odczytywała te miejsca za możliwe do edycji i jak Ci się nie chce odpowiadać, to czy masz link do jakiegoś tutoriala, gdzie mógłbym sobie to przeczytać?

P.S. Masz pełną skrzynkę.

Hanzo
27-02-13, 16:49
@Up
Postać może być rozmiarów dowolnych (tibijskie outfiy są w 32x32 do jakos 40x40) i kontur nie ma określonego koloru, ale najlepszy jest ciemny. Co rozumiesz przez możliwość do edycji? Grafikę robisz i dodajesz (w spriteach 32x32 na fioletowym tle).

@top
Pochwal się tym powozem/karetą nad która pracujesz - może wrzuć WIP, aby można było popatrzeć jak to robisz ;)

Shikate
26-03-13, 20:09
Implozja:

http://img850.imageshack.us/img850/3360/implozja.gif

:)

Smile1
26-03-13, 21:23
Super!
<><><>

jokul1269
27-03-13, 21:15
Zawsze brakowało mi w Tibii czegoś takiego ala LoTRO czyli wielkich trolli, zróżnicowanych goblinów, potężnych orków okutych w zbroje, generalnie. Potężnych złych orków, duchów, Entów, magów, elfów(cale życie jest tylko elf łucznik mógłby być jeszcze elfy wysokiego rodu, drovy, całej masy potworów z Baldurs Gate 1,2 z Ice wind Dale 1,2 tam mieli tyle pomysłów na fajne monstra. Dlaczego by ich nie zrobić? :)

Shikate
28-03-13, 20:58
^UP

Z Twojego postu na razie zadowoli Cię tylko to, że teraz potwór, szkoda, że nie taki jak chcesz :D Potwór ognia:

http://img59.imageshack.us/img59/7647/nowypotwr.png

siwyus
28-03-13, 21:26
Głowy prawie nie widać... Za bardzo miesza się z resztą. Popraw to! :D

Shikate
28-03-13, 21:47
^UP

Jak wiadomo ogień jest chaotyczny milordzie =D Bardziej to potraktujcie jako fire elemental niż fire person xD

Smile1
28-03-13, 22:04
Fajne, ale jedna niestety z gorszych twoich prac. Jednak oceniam 6/10 jak na Ciebie.

jokul1269
30-03-13, 02:20
Taki zywiolak ognia :) podobny jak w H3 :). Generalnie brakuje mi tez takiej mapy w ktorej wszystko wyglada jak podczas wielkiej wojny czy kataklizmu. Na Altaronie jakis klimat jest ale brak rozpierniczonych miast a w nich normalnych ludzi którzy przeżyli masakrę, Sam kiedyś robiłem taka mapę :D ale jakoś jej nie skończyłem :) samemu wiele nie zdziałasz szczególnie gdy ogrom pracy przerasta Twoje możliwości. Możesz tez zrobić bez problemu zrobić takiego żywiołaka ognia w zbroi (glowa, klatka, naramy) i nazwać go Pyro czy coś w ta stronę i myślę że by fenomenalnie wyglądał :). Ale uważaj, tak jak mówiłem robienie tego co już jest, moim zdaniem jest strata czasu myśl kreatywnie Wielka Wojna, Wojna wszystkich przeciwko wszystkim!. Prace bardzo mi się podobają moje umiejętności pixelowania nie są wielkie (robiłem gobliny w zbrojach, assasinow itd :D) ale gdybyś potrzebował inspiracji czy pomysłu na jakiegoś potwora pisz ;)

Shikate
01-04-13, 16:28
http://www.youtube.com/watch?v=ZBxx_vfX8k4

Poradnik ;P

Shikate
19-04-13, 11:12
Witam

http://img823.imageshack.us/img823/2438/domekt.png

Komentować :X

Tyrond
19-04-13, 12:24
Szto to jest?

Shikate
19-04-13, 12:29
Domek na drzewie.

Rian
19-04-13, 14:20
Ja miałem problem żeby ogarnąć, że to drzewo, więcej domku już widzę.

Shikate
26-05-13, 18:42
http://img109.imageshack.us/img109/7877/ksiycowakraina.png

Księżcowa kraina o.o

Zapraszam do komentowania, bez Waszych postów nie mam motywacji do prowadzenia galerii, bo ma się wrażenie, że nikt tego nawet nie ogląda ;)

Arkon
26-05-13, 20:38
jesteś genialny nikt/ mało kto pisze bo wszystkich zatkało :D

Rian
26-05-13, 21:09
Ładna praca, chociaż ja w niej wiele księżycowego nie widzę. Jasnoszare podłoże byłoby bardziej księżycowe. Ale te roślinki są genialne - szkoda tylko że uschłe. Takie białe drzewo z białymi liśćmi mogłoby fajnie wyglądać.

negrula
26-05-13, 22:04
ten szkielet... Shikat... zrób coś z nim :P
poza tym to sam wiesz, że super :)