PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Poprawka "Rookgaard'u"


Kubiszew
26-12-12, 01:19
Witam!

Zdecydowalem sie napisac ten post poniewaz chcialbym aby Administracja zwrocila uwage na to, ze ostatnio przybylo dosc duzo gracz i nadal przybywaj, ale przejdzmy do rzeczy. Glownie rozchodzi mi sie o to iz w "Rookgaardzie" znajduje sie za malo krzewow Rumianku, skalaniakow oraz ksiezycowych kwiatow. Ostatnio ksiezycowego kwiatu szukalem po calej mapie ok 1,30h i nie moglem znalesc, ze wzgledu na pozna pore dalem sobie spokoj i postanowilem pojsc spac, na drugi dzien kiedy wstalem nie bylo juz problem ze znalezeniem owego kwiatu ale kiedy wykonalem zadanie z "ksiezycowym kwiatem" otrzymalem nastepne z rumiankiem, gdzie chodzilem po calej mapie takze z 1,30h i nie moglem go znalezc poniewaz wszystkie krzewy zostaly sciete... Dlatego proponuje Administracji 2 opcje:
Pierwasze jest tak aby na mapie zamiejscili wiecej krzewow "Rumianku, skalniaka, oraz wiecej ksiezycowych kwiatow" .
Druga opcja aby poprawili misje i gracz po nacisnieciu krzewu obojetnie czy ktos wczesniej przednim zebral z drzewka rumianek czy tez skalniaka to i tak otrzyma dana roslinke do plecaka, worka ale tylko jeden raz, Do tego na calej mapie rookgaard'u stalo by jeden max dwa krzew ktore gracz musialby znalezc. :rolleyes:

Prosze o rozpatrzenie mojego pomyslu przez Administracje, z gory dziekuje !
;)

Z gory przepraszam wszystkich za bledy w tekscie, jak widzicie pisalem to o nie najlepszej porze wiec pewnie jakis blad sie znajdzie. 8)

WsT
26-12-12, 03:36
Nie wiem jak wygląda to na Lewanie ale na Ananie gwarantuje Ci iż wymienionych krzewów jest naprawdę dużo, i nie widzę powodu by cokolwiek zmieniać. Nikt nie mówił że będzie łatwo, w końcu jaki sens miały by takie zadania gdyby wszystko było podane na tacy.

(BONUS!) Miejsce z księżycowymi kwiatami, znalazłem je 2 minuty po przeczytaniu twojego posta. A to tylko jedno z wielu. Mhm..

http://vpx.pl/i/2012/12/26/kk.png

Slythia
26-12-12, 07:48
Krzaczków jest sporo, wystarczy wyjść z miasta :).

Kubiszew
26-12-12, 12:12
Arch Enemy w tym miejscu co akurat znalazles ksiezycowe kwiaty, jest ich sporo ale ich nie zbierzesz bo przewaznie sa juz sciete przez innych gracz a na ponowne "zrespienia" tzn az kwiatki bedzie mozna sciac drugi raz trzeba strasznie dlugo czekac, o ile sie nie myl to jak stalem tam 30 min to kwiatkow jeszcze nie bylo. Z ksiezycowymi kwiatami nie ma takiego problemu co ze skalniakiem. Krzewow skalniaka jest naprawde malo a jak juz sa to sciete.... Mozliwe wywodzi sie z tego ze mialem pecha ? Ale cos nie chce mi sie wierzyc bo duzo krzewow skalnika nie spotkalem... rumianku owszem jest wiecej od skalniaka ale juz siety.... Jesli Administracja uwaza ze wszystko jest okey, to niech juz tak zostanie tylko prosilbym o dodanie wiecej krzewow sklaniaka bo ich naprawde jest malo :confused:

xyro
26-12-12, 12:15
po co robić te misje skoro expiąc na robakach można wbić 10 lvl w 2h

Kubiszew
26-12-12, 12:18
Po to ze jak robisz misje to gra staje sie ciekawsza, a tak to tylko biegasz i zamulasz na tym "rook'u" strasznie nudno sie expi na "rookgaardzie" przynajmiej jak dla mnie :p

Silent Rage
26-12-12, 15:23
OK gra robi się ciekawsza, ale to nie powód żeby sadzić teraz na Ananie jakichś rumianków wkoło budynków. Jak ci mało to wyjść można poza miasto i tam poszukać jest ich dużo. Pzdr.

ordzinal
28-12-12, 19:23
Ja jestem za.. Jak jesteście zwolennikami tracenia czasu, to wam gratuluję.
Takie misję się powinno robić w pare min, a nie kilkadziesiąt.

Tyrond
29-12-12, 00:57
Ja jestem za.. Jak jesteście zwolennikami tracenia czasu, to wam gratuluję.
Takie misję się powinno robić w pare min, a nie kilkadziesiąt.
I w parę minut przejść cały archipelag licor. Drogą do wbicia tego 10lvl jest expienie, a te misje to tylko dodatek który musi być trudny.

Zenon von Wons
29-12-12, 01:06
Nie chce mi się czytać waszych spamów bo pewnie każdy napisze to co ja. Jest tego na Ananie pełno. Ja na moim Licorstayerze mam z 30 księżycowych, a nie ruszałem dupy z miasta, a jak już to na minoski. W samym mieście np przed statkiem leżą zdwa takie pojedyńcze gotowe na zebranie z automatu. pisz na game-chacie i pytaj, napewno ktoś ci zaoferuje sprzedanie owego. taki kwiatek za 50 miedzi dasz rade wytargować, rumianek i skalniaka koło 100 sprzedawałem ; ).