PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Wprowadzenie wielogatunkowości...


Krejzol
22-12-12, 23:42
Witam!

Chodzi mi o to żeby na początku przygody z Altaronem można było wybrać rasę dla swojej postaci. Mogłoby być ich kilka np: Krasnolud, Elf, Khajjit (ściągnołem z elder scrolls :)) itd. Przykładowo wybierając krasnoluda mielibyśmy jakieś tam bonusy do broni dwuręcznej, Elf mógłby mieć bonusy w łucznictwie itd. Stroje można by było narazie wziąć z potworów z jakimiś ewentualnymi poprawkami ( w przyszłości można by było zrobić nowe, ale na razie by wystarczyło). Różne rasy mieliby pozmieniane punkty życia oraz many ( wiadomo że krasnoludy się magią nie pałają. A inne rasy też byliby gorsi z jednej strony a lepsi z drugiej, aby wprowadzić różnorodność). Oczywiście ludzie mogą władać dobrze magią, mieczem jak i łukiem ale nie są w tym perfekcyjni (elf byłby dużo lepszym strzelcem). Miasta dla nowych ras? Jak najbardziej! Można byłoby powiększyć Krasnoludów Carskich Stacje i (np. pod ziemią) dodać depo, sklepy, jakąś świątynie i już było by fajnie :).
Co do Elfów to nie wiem czy istnieje jakieś ''Elfie Miasto'' ale można było by je stworzyć gdzieś koło Bekalelu, przed Elfią Doliną, za miastem można by było chodzić tam expić :p. To samo tyczyło by się innych ras ( jeszcze jakieś miasto mogło by powstać za Bramą Kobarta ale wstęp tam mieli by tylko ci którzy zrobili jakąś misje etc.). Pomysł się spodoba, mogę dopisać coś jeszcze... :B

Tyrond
22-12-12, 23:52
Nie pasuje to do fabuły w ogóle. Stacja krasnoludów to tylko stacja, może kiedyś zostanie udostępniona ich stolica, Ajsor. Z kolei elfy zostały przez ludzi naście, dziesiąt lat temu wycięte i została ich tylko garstka na Ankardii. Cała fabuła bazuje na najeździe abitańczyków i jeśli tego jakoś nie wkomponujesz to temat pewnie nie zostanie nawet omówiony. Co do różnorodności ras, to nie jest tak hop siup że się łatwo da zrobić. Zajęłoby to pewnie parę latek i co wtedy zrobić z ludźmi którzy zdążyli już wbić wyższe lvl? Sory jesteście ludźmi i wasz zwiadowca będzie ciotą w porównaniu do przyszłego elfa zwiadowcy? Czy też możliwość wyboru i zgadywanie w ciemno co i jak i możliwość udupenia kilkunastu miesięcy gry?
Powtórzę się z jednego twych poprzednich tematów. Pograj trochę, poznaj grę, ogarnij ją choć w najmniejszym stopniu i dopiero rzucaj propozycje bo póki co są w większości zupełnie nie trafione i nieprzemyślane.