PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Support Zwiadowcy


naus
13-12-12, 12:38
Witam wpadłem na pomysł wprowadzenia ułatwienia dla Zwiadowcy (nie zmieniającego zwykłego systemu gry) całe życie gram palkami / łucznikami i wiem jedno często zdarza się zapomnieć przeładować strzał a potem człowiek się dziwi o co kaman ^.- chciałem zaproponować aby dodać opcję dla łuczników gdy w belt-slocie znajdują się strzały lub bolty i ich ilość spada poniżej nie wiem właśnie np 8 sztuk nad postacią mogło by się coś pojawiać (tak na środku ekranu) np tak jak jest zbudowany system dmg (widać otrzymany i zadany dmg) w tym miejscu przy właśnie niskim stanie amunicji (po każdym strzale) mogła by się pojawiać choćby mała literka "o" o kolorze zależnym od tego jakiego rodzaju mamy strzały (białe - zwykłe, jasno niebieskie - woda, czerwone - ogień, zielone - ziemia, granatowe - prąd, złote - świętość, czarne - śmierć) co wy na to?

Rian
13-12-12, 13:26
Tak szczerze mówiąc to nie rozumiem co ty piszesz, zbyt chaotycznie.

jasiek50
13-12-12, 13:39
wyskakiwać będzie PRZEŁADUJ, a ty klikniesz R (domyślnie) i przeładujesz xD

ordzinal
13-12-12, 14:12
Czy ja wiem.. Według mnie to nie ma sensu.. :x

naus
13-12-12, 15:36
chaotycznie czy nie sens jest bo grając łucznikiem skupiasz się na "postaci" a nie ekwipunku widząc że coś ci miga koło postaci będziesz wiedzieć iż trzeba przeładować ;P

zal12345
13-12-12, 15:40
a jak manasków ci zabraknie to też tak ma pisać? głupota dla nobków 8)

naus
13-12-12, 16:11
a jak manasków ci zabraknie to też tak ma pisać? głupota dla nobków 8)

aż mi się nie chce tego komentować właśnie o to chodzi manasy pisze ci wyraźnie na środku ekranu ;)

Sacred
09-06-13, 18:51
A nie lepiej zrobić coś takiego jak kołczan, który wsadzimy w slot z boltami/strzałami i będzie nam stamtąd ammo pobierać?:X

jakub00s
10-06-13, 17:38
a jak manasków ci zabraknie to też tak ma pisać? głupota dla nobków 8)

dla ciebie głupota bo ci bot zmieniał amunicje ;)

eloelo320
10-06-13, 17:39
Może jeszcze auto healing dla palka?

smoku71
29-06-13, 13:05
No brawo chłopaki! Odkopaliście kartofla z przed 6 miesięcy ^^
...no ale, ale! :P

1. Nie wiem czy ktoś z Was chciałby mieć taki spam w logach jak np. 2500x informacja "użyłeś 1 z 2500 bełtów" czy w jakiejkolwiek innej formie...

2. Kołczan? może być ciekawie. Fajny pomysł na nowe itemki.
Gdyby zrobić kołczany np. z 5, 10, 15 i 20 slotami, ludzie mieliby znowu coś do roboty - tak jak w przypadku kolekcji plecaków.

3. ...chociaż i tak pomysł Felczyka przebija wszystkie! :D

@Offtop:

Usain, jesteś "miszczem", każda Twoja wypowiedź diametralnie zmienia spojrzenie ludzi na problemy. Twoje posty czytam z zapartym tchem. Gratuluję.

Btw. praktycznie cała Twoja gildia ma auto-heale, re-atak i inne bajery rodem z gwizdnych wojen, więc akurat Ty, nie powinieneś w ogóle zabierać głosu w temacie botów. W ogóle nie powinieneś go zabierać. Dla dobra ogółu.
Swoja mądrość przelej na egzamin szóstoklasisty.

Darujmy sobie z góry jakąkolwiek polemikę.
Pozdrawiam.

diablototniebaal
29-06-13, 13:11
tobie sie nudzi czy cos ze odkopujesz stare tematy w pizdu 8)

Rian
29-06-13, 14:45
Najlepiej wciskać "R". Ale kołczan też ciekawa opcja.

Altrel
24-06-14, 02:17
Zostały wprowadzone kołczany, nieaktualne.