PDA

Zobacz pełną wersję : Postac Lindo


miko123
09-12-12, 13:23
Witam!
Pamietacie ta cipke Lindo? To dobrze, nie bede Wam przypominal i przejde do sedna.
Otoz to wymienilem sie z nim kontami, i z mila checia powiem dokladnie wszystko o tym koncie, aby bylo to wiarygodne, i dostal delete lub bana (char lindo, czyli moj do poziomu 45 byl bocony na czerwiach w ankardii, razem z innym graczem. Nie wiem czy jest to mozliwe, ale czy kiedy podam dokladnie wszystkie dane do konta, moze ono zostac zbanowane?
Pozdrawiam

Mervakis
09-12-12, 14:24
Sprawdziłem logowania z marca/kwietnia tego roku, postać faktycznie była współdzielona, dzięki za zgłoszenie.

miko123
09-12-12, 15:33
Moge jeszcze wskazac pare osob :) Np gdzie ktos bocil lub sharing. Ale to na priv forumowe jak chcesz :).

tomakeo
09-12-12, 16:28
No ładnie banów poleci. Nie wiem czym się kierujesz, ale pewnie Twoi starzy znajomi będą strasznie z Ciebie dumni :)

maja1414
09-12-12, 16:40
Dobrze jest mieć takiego policjanta w grze. On nie DONOSI, on po prostu jest bohaterem... (kpina jakaś).

mikus
09-12-12, 18:19
Lol, co za kabel 8)

miko123
09-12-12, 18:39
Waite
Bot do poziomu 50, czerwie, nie pamietam gdzie, jak mi dal pasy zmienilem mu na rozowe pedalskie kolory outffit. A to za to, ze schackowal mnie :D
Pozdrawiam :)

Ciekawe na ile osob mam haczyk. :o

Pro pomylka.

Kosiara
09-12-12, 18:48
@All flamers:

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/u-mad-bro-pl-ffffff-5

maja1414
09-12-12, 18:59
Ciekawe na ile osob mam haczyk. :o



Pamiętaj w przyszłości że trafi ci się w końcu taki gość co będzie miał "kose na plecy"...

maja1414
09-12-12, 19:40
Nie rozumiem jednego. Zao nie dostał delete bo "przedawniła się" jego sprawa z boceniem. Dostał jednego bana za bota, po pół roku dostał 2 i nie ma delete.

Gościu z d#%$ nagle wyskakuje z tekstem że pińcet lat temu okradł go mistrz hakowania -perfekt master ukradł mu konto... Czy ta sprawa też nie jest przedawniona?

Wy sobie jakieś kpiny urządzacie. Nie rozumiem jak sprawa z ewidentnym botem może być przedawniona, a ukaranie gracza za to że 5 lvl'em stoi sobie w pz i "patrzy" grozi banicją do końca życia. Gdzie wy logikę zgubiliście..

blania133
09-12-12, 20:15
Dobra, a więc tak. Dostałem delete za uwaga ' sprzedaż lub dzielenie kontem '. A teraz prosiłbym o nie usuwanie tego posta bo i tak napisze to jeszcze milion razy jak będzie trzeba. Prawda jest taka, że cały czas ja grałem tą postacią. Nie obchodzi mnie już ta gra i napisze kilka szczerych słów. Zostałem ukarany za coś, co miało miejsce 8 miesięcy kurwa temu ? A gdzie mój stracony czas? Do tego jestem niewinny. Wiecie ile godzin straciłem od kwietnia? Wiecie ile to jest czasu? Jakiś mały przygłup, grubas i okularnik ma mieć wpływ na to co się dzieje z moją postacią? Slythia nie znasz się, podejście niczym pies do jeża. Mogę się chociaż pośmiać z tej sytuacji. Z jednej strony dziękówka za delete :D. Z drugiej szkoda mi czasu. JEDNYM SŁOWEM WYJEBANE !

POZDRO DLA CAŁEGO EXORIT, KTÓRE ZAPEWNIAŁO ZAJEBISTĄ ROZRYWKĘ, ALE WIDZICIE, SA LUDZIE I LUDZIE I NIC SIE Z TYM NIE ZROBI. SADYSTA, KARRIM, TEVERIX, AER, TUZ, YOBAK, EAST, SEBEK, ELDOKA, VERTERO, MORTIFER, NINIU, EREMCE, AGRI, FASOL, SZEWCZYK, TISAYA, OGRYZ, PSHEMKOO, BUTELECZKA, PRO ARCHER, DEDER, DZIIIKIII DZIKUS, CICHY BOBBBI, VIKO, WICHER, ORMO, YPKIS, LOBUZ, LINDO A NAWET BLOOD ( sorcia jesli kogos pominalem :< )- > DZIEKI ZA GREE;D, ROZWALCIE ICH, JEST MOC ! DOBRA ZABAWA BYŁA. CZASAMI WBIJE :)! MUSZE SIĘ Z WAMI POŻEGNAĆ NIESTETY I LECIEC DO PRZODU :> FACEBOOK JBC;D WYGRACIE TO ZRESZTĄ JUŻ WYGRALIŚMY. MIŁEJ GRY I SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM. EXORIT O/


Jeśli możecie mnie uszanować to proszę o nieusuwanie tej wiadomości.

Śliski
09-12-12, 20:53
#Blania133
Serio po sprawie z 8 miesięcy można dostać tutaj delete? Trzeba przyznać,że administracja ma poczucie humoru...

Swoją drogą gracze z Exorit graty; musieliście ich ładnie pocisnąć w ostatniej wojnie, że takie cyrki odchodzą ^^. Dla osób nowych i starych, którzy uważają Altaron za poważną grę, buhahah macie dowód, że niewiele się różni od high rate ots'ów : ).

Peace ./

Slythia
09-12-12, 21:06
#Blania133
Serio po sprawie z 8 miesięcy można dostać tutaj delete? Trzeba przyznać,że administracja ma poczucie humoru...

Swoją drogą gracze z Exorit graty; musieliście ich ładnie pocisnąć w ostatniej wojnie, że takie cyrki odchodzą ^^. Dla osób nowych i starych, którzy uważają Altaron za poważną grę, buhahah macie dowód, że niewiele się różni od high rate ots'ów : ).

Peace ./
Nigdzie nie ma w regulaminie, że jakiekolwiek wykroczenia się przedawniają. Nieważne więc, kiedy uda nam się wykryć, kara się należy.

Jeśli zaś chodzi o rzekome ignorowanie wykroczeń po stronie Collegium - dzisiejszego dnia (chyba) dwie osoby otrzymały z tego klanu bany (o ile nie usunięcia kont). Jeśli sądzisz, na czyjeś wykroczenie SG przymykają oko, to zgłoś się bezpośrednio do mnie.

Agri
09-12-12, 21:18
Jeśli zaś chodzi o rzekome ignorowanie wykroczeń po stronie Collegium - dzisiejszego dnia (chyba) dwie osoby otrzymały z tego klanu bany (o ile nie usunięcia kont). Jeśli sądzisz, na czyjeś wykroczenie SG przymykają oko, to zgłoś się bezpośrednio do mnie.

Ludzie z Collegium nigdy nie będą mieli usuniętych kont, nie wmówisz nam tego. Im postaci jedynie przybywa, bo oddelatowują postacie sprzed lat, a maxymalna kara Collegiusa to 30 dni, bez względu czy to ban, share, bug using, crash serwa, zabicie SG w Rl

Slythia
09-12-12, 21:21
Ludzie z Collegium nigdy nie będą mieli usuniętych kont, nie wmówisz nam tego. Im postaci jedynie przybywa, bo oddelatowują postacie sprzed lat, a maxymalna kara Collegiusa to 30 dni, bez względu czy to ban, share, bug using, crash serwa, zabicie SG w Rl

Pudło - dzisiaj Lenobowi została usunięta postać za współdzielenie konta.

Uwolniona Mysl
09-12-12, 21:24
Gość naoglądał się Odwróconych,i myśli,że świadkiem koronnym zostanie jak wysypie paru od nas?
Jak mocno trzeba być pokrzywdzonym przez życie,żeby taką akcje zrobić :D
Albo mieć 11 lat...

Agri
09-12-12, 21:24
Pudło - dzisiaj Lenobowi została usunięta postać za współdzielenie konta.

Gdyby miała +100 lvl to byłaby odbanowana jeszcze w tym tygodniu, a tak to pewnie stanie się to za jakiś miesiąc, gdy sprawa trochę przycichnie.

tomakeo
09-12-12, 21:28
I tu jest potwierdzenie życiowej mądrości
"Nie ufaj komuś, kogo nie znasz"

Nie pozazdroszczę tej sytuacji, ale sami jesteście sobie winni. Trzeba było trzymać w tajemnicy swoje występki, a nie rozpowiadać o tym "zaufanym" graczom.

Slythia
09-12-12, 21:30
Gdyby miała +100 lvl to byłaby odbanowana jeszcze w tym tygodniu, a tak to pewnie stanie się to za jakiś miesiąc, gdy sprawa trochę przycichnie.

Chciałbyś. Skończ waść wreszcie z tymi swoimi teoriami z księżyca, ładnie proszę. Nikomu banów nie zdejmujemy, Collegium nawet nie skracamy, gdy są ku temu przesłanki.

blania133
09-12-12, 21:50
Lecom!!!!!!!!!!!!!!!

miko123
09-12-12, 22:11
Hmm... Dlaczego to zrobilem? A dlatego, ze waite nie wbil lvla riczim a mial na niego pasy. potem rozdal pny i zrookowal do 12, zostawil list:
Maly grubasie (etc.) jak na tym charze nie bedzie 30k to drugi raz cie okradne. Patrze a domek, czyli moj roczny dorobek (gralem 30min-1h dziennie) zostal spustoszony. Nie bede sie juz czepial innych, bo pamietam, jak nox pomogl mi, jak wszystkich 11 latkow zapewne nazywacie (grubemu okularnikowi lizacy dupe selbowi i colensowi). Macie w exorit paru skurwieli typu Agri. Jako dzieciak, ktorym kazdy kiedys byl, powinniscie mnie zrozumiec. Waite pisze ile to jest czasu. Wiesz ile ja na to poswiecilem? ile lvli Ty recznie wbiles? 30? 40? Grales nocami, ja tak nie moge. Nie chodziles do szkoly, ja musialem. Ludzie Ci pomagali, mi pomagal colens, wczesniej nill, moj brat i nox(pamietam, ze napisal na vc, zeby mnie nie bili, nie wiem czy to prawda, ale moze...)
Milo mi sie gralo z Waite, poki mnie nie okradl.
Prosze nie zamykac tematu.

I tu jest potwierdzenie życiowej mądrości
"Nie ufaj komuś, kogo nie znasz"

Nie pozazdroszczę tej sytuacji, ale sami jesteście sobie winni. Trzeba było trzymać w tajemnicy swoje występki, a nie rozpowiadać o tym "zaufanym" graczom.

Zaufanym? Wszyscy (bez 3 osob) mnie tam huncili... Ilu na w altaronie jest 11 latkow? pieciu?

a1106169
09-12-12, 22:55
Nigdzie nie ma w regulaminie, że jakiekolwiek wykroczenia się przedawniają. Nieważne więc, kiedy uda nam się wykryć, kara się należy.


Droga Slythio,

A więc dlaczego ZAO, który DWA RAZY został przyłapany na używaniu BOTA dalej gra :\:\:\:\ !!!!!?????
W ogóle ludzie z Collegium ZERO przywilejów :\:\:\

TYP powinien mieć kasacje konta, DWA RAZY został przyłapany na używaniu BOTA !!!!!!

To jest żałosne 8)

@edit: pytanie kierowane do Slythii, nie do CIEBIE fałszywy SG MERV'ie.

blania133
10-12-12, 01:17
Hmm... Dlaczego to zrobilem? A dlatego, ze waite nie wbil lvla riczim a mial na niego pasy. potem rozdal pny i zrookowal do 12, zostawil list:
Maly grubasie (etc.) jak na tym charze nie bedzie 30k to drugi raz cie okradne. Patrze a domek, czyli moj roczny dorobek (gralem 30min-1h dziennie) zostal spustoszony. Nie bede sie juz czepial innych, bo pamietam, jak nox pomogl mi, jak wszystkich 11 latkow zapewne nazywacie (grubemu okularnikowi lizacy dupe selbowi i colensowi). Macie w exorit paru skurwieli typu Agri. Jako dzieciak, ktorym kazdy kiedys byl, powinniscie mnie zrozumiec. Waite pisze ile to jest czasu. Wiesz ile ja na to poswiecilem? ile lvli Ty recznie wbiles? 30? 40? Grales nocami, ja tak nie moge. Nie chodziles do szkoly, ja musialem. Ludzie Ci pomagali, mi pomagal colens, wczesniej nill, moj brat i nox(pamietam, ze napisal na vc, zeby mnie nie bili, nie wiem czy to prawda, ale moze...)
Milo mi sie gralo z Waite, poki mnie nie okradl.
Prosze nie zamykac tematu.



Zaufanym? Wszyscy (bez 3 osob) mnie tam huncili... Ilu na w altaronie jest 11 latkow? pieciu?

Pierwsze primo, po co wymyślasz jakieś niestworzone historie? Mnie już to nie dotyczy więc nie mam po co kłamać. Ktoś taki jak Ty próbuje wyprowadzić mnie z równowagi? No chyba nie. Jakie talary, ja Cie oszukałem? Człowieku co Ty ćpasz, w tym wieku masz tak zryty łeb, że strach pomyśleć co będziesz wymyślał za parę lat. Nie przeklinaj młodzieńcze bo jajka Ci jeszcze nie obrosły. Pan Agri i reszta ( jak to nazywasz skurwiele ) są od Ciebie prawie dwa razy starsi. Chciałbym żeby przeczytała to Twoja mama jak ładnie się wyrażasz. Drugie primo;
Właśnie tak, grałem dniami i nocami jak miałem na to czas, maniaczyłem sobie czyli jednak traciłem czas, prawda?:> To że Ty nie możesz tyle grać to nie moja wina, nie wiem czy to kary, czy pierwsza komunia święta bądź jeszcze coś innego. Wymyśliłeś historie, jaki Riczi? Ja grałem tą postacią, kolejne primo, wszystkie lvle były by JA. Co do Waite'a - człowieku znałeś moje passy, których nigdy Ci nie podałem. Hasło było takie same jak do innego konta, które ukradłeś? Logowałeś sobie w moją nieobecność i kiedy nie byłem tego świadomy, co? Wiesz nie obchodzi mnie Twoje zdanie. Bądź dumny, że dostałem delete, to tylko gra. Nie obchodzi mnie to już bo mam od teraz ciekawsze rzeczy do roboty. Szkoda tylko mojego cennego czasu jak już wspomniałem. Nie wypowiadaj się jeżeli nie znasz sytuacji. Uświadomię Cię. BOCIŁEM I MIAŁEM JUŻ ZA TO ODCZEKANĄ KARĘ. Jest ban i trudno, administracja tak postanowiła, bo daje się nabrać na bajery jakiegoś 11 latka. Prędzej czy później byłby delete, bo oni zawsze znajdą powody nawet nie słuszne. Odwoływać mi się nie chce bo jestem z EXORIT ( hail o/ ). Ja odpuszczam, nie zaśmiecaj tematu dotyczącego mojej osoby bo mnie to denerwuje. Jeśli mogę Cię prosić malutki to zrób to dla mnie. Pisz sobie na PW z tą całą "ADMINISTRACJĄ". A administrację proszę o zamknięcie tematu, który dotyczy w największej części mnie i nie życzę sobie, żeby ktoś oprócz administracji lub EXORIT wypowiadał się w tym temacie, mam w dupie wszystkich hejterów. To wszystko, buenas noches y gracias por la atencion.