PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Darmowy status? Nie !


Agri
01-12-12, 08:34
Witam, moje sugestia dotyczy odebrania wiecznie darmowego statusu szlacheckiego, dla doradców i strażników gry, a już na pewno doradców.

Doradca to normalny gracz, więc dlaczego ma nie płacić za uprzyjemnienie rozgrywki?

Druga rzecz dotyczy postaci do grania, oraz postaci administracyjnej na jednym koncie ( doskonały przykład gildia Collegium ).
Gildia ta, ma zdecydowanie łatwiej przetrwać niż wszystkie inne gildie, ponieważ leaderowi, oraz vice-leaderom nigdy nie skończy się SS, gdyż w ich przypadku jest on wieczny i darmowy.

Dlaczego mają oni mieć łatwiej, nie muszą się martwić o rozpad gildii?
Powinno być przynajmniej tak, żeby konta z darmowymi statusami, nie mogły reprezentować żadnej z gildii, co najwyżej być zwykłym członkiem.

maja1414
01-12-12, 08:54
Jestem za. Dlaczego połowa osób na serwie ma mieć darmowy ss a 2 połowa za niego płacić?
Jeśli propozycja Agriego nie wchodzi w grę, to może wywalić połowę niepotrzebnych doradców, którzy doradcami są tylko z nazwy.

Arkadiasz
01-12-12, 08:54
Według mnie darmowy ss dla Doradców i MG powinien być, bo w końcu jakąś pracę muszą włożyć w pilnowanie servera. Gdybym był MG i za to że pomagam pilnować porządku na serverze miałbym płacić za ss, to trochę by było nie sprawiedliwe...

Byłbym jednak za tym by oni (MG i Doradcy) nie mogli być liderami gildii, by nie było sytuacji jaką opisałeś.

kanapa
01-12-12, 08:55
Agri : "weź tam napisz, że świetny pomysł"

Wicked
01-12-12, 09:15
Podpisuję się pod tym. Połowa doradcami jest tylko z nazwy i w ramach jakiegoś niezbyt mądrego pomysłu, że może się przydadzą. I zaraz padnie odwieczny argument, że "my nie widzimy wszystkiego co robią". Ale jednak pozwolę sobie spojrzeć na Slythię z nadzieją, że pamięta naszą rozmowę o doradcach. ;)

maja1414
01-12-12, 09:27
Dobrze, że nie wypisują na stronie głównej kto posiada tzw rangę "zasłużony". Wtedy to byłby kabaret :D

Tron
01-12-12, 10:18
Darmowy SS należy im się za wkład i pomoc dla Altaronu. To chyba logiczne. Czemu mieliby dokładać do interesu, który pomagają tworzyć? To tak jakby Slythia miała płacić za SS.

A wszelkie wątpliwości co do pracy doradców proszę zgłaszać Slythi. Bo jak zwykle padają hasła że ktoś ma doradcę tylko z nazwy, ale konkretów brak. To nie do was należy ocenianie pracy doradców.

@Wicked: Twoja opinia o "przydatności" akurat najmniej jest tutaj potrzebna...

maja1414
01-12-12, 10:20
To jak już tak bardzo potrzebujecie pomoc tych 30 osób, żeby wyrobić się na czas np z październikową aktualizacją to zawsze możecie jeszcze sobie dobrać kolejne 30.
Myślę, że każdy gracz mógłby się poświęcić dla dobra serwera i zostać takim 'doradcą'

Tron
01-12-12, 10:36
Dokładnie zobacz ile osób pomaga na stanowisku doradcy. Mniej niż 30. I powtórzę jeszcze raz: wszelkie zażalenia dotyczące pracy doradców kieruj do Slythi poprzez prywatną wiadomość na forum.

Uwolniona Mysl
01-12-12, 12:25
@Wicked: Twoja opinia o "przydatności" akurat najmniej jest tutaj potrzebna...


Powiedział co wiedział,gość który sprzątał depo,bo mu Julka kazała :)
Popieram pomysł :)

tomakeo
01-12-12, 14:51
Też popieram pomysł. Sam zastanawiałem się jaką rolę pełnią u nas doradcy. Nie pamiętam kiedy ostatni raz jakiś doradca udzielał się np. na kanale pomocy.
Skoro ich nie widać, to po co rozdawać darmowe SS ? Dla mnie jest to normalny gracz i tak też powinien być traktowany.

Legolas
01-12-12, 15:23
Podpisuję się . Juju Rose
Texerix ma racje połowa doradców z nazwy i g... robicie .
Ogólnie administracja jest śmieszna , SG,Doradcy i u na pvp pełno wybrańców . Codziennie czatujących godzinami na kanale Czat.
Tylko ,że jak bym napisał kto nimi jest to obrażanie was nie powinno podlegać karze.
Połowa też tylko z znajomości z Slythia i brzydko powiem dupy lizaniem.
Jakieś wątpliwości i pytania ? To proszę założyć temat Administracja. I tam się wypowiem i odpowiem. Przyjemnej pracy :D dla tych co coś robią :)
Wyminie tylko jedną osobę Ellegon od niego można nowy temat zacząć.
"Nie kupuję psa który na mnie szczeka "
http://imageshack.us/f/716/eled.png/ Szczeka

Rian
01-12-12, 15:33
Jestem za pomysłem. Nie wiem jak jest na pvp, ale na npvp na pomocy praktycznie nikt nie pisze. A brak pytań to brak pracy doradców, więc po co ich aż tyle ?

Niby doradcy też testują czy bugów nie ma, ale jest wiele osób które zrobiłyby to sumienniej, przynajmniej od niektórych.

grek
01-12-12, 19:54
za. dla MG niech ma tego darmowego paca bo to on tą gre robi ale dla doradców nie bardzo xd Sg jeszcze czase cos robi

Tyrond
01-12-12, 23:04
Na pvp pomoc/czat jest prawie cały czas żywe. Dostają odpowiedzi ale rzadko kiedy widać pomarańczowe linijki. I jak już to pomijając MG i SG przewijają się tylko 2-3 nicki.

samatron
01-12-12, 23:53
Powiedział co wiedział,gość który sprzątał depo,bo mu Julka kazała :)
Popieram pomysł :)

hehe dobre ;)

Rian
12-12-12, 14:45
Odkopię nieco temat, ale chciałbym podać akceptowalną zmianę. Postaci SG powinny być na całkowicie oddzielnych kontach. A w obecnej sytuacji pragnę zgłosić się na doradcę. W miarę możliwości odpowiadam na pytania, a nowe stanowisko sprawiłoby że odpowiadałbym jeszcze częściej. A to przecież główny cel doradcy, prawda ?

adamo199412
16-12-12, 20:41
Odkopię nieco temat, ale chciałbym podać akceptowalną zmianę. Postaci SG powinny być na całkowicie oddzielnych kontach. A w obecnej sytuacji pragnę zgłosić się na doradcę. W miarę możliwości odpowiadam na pytania, a nowe stanowisko sprawiłoby że odpowiadałbym jeszcze częściej. A to przecież główny cel doradcy, prawda ?

hahaha prze koleś. Usłyszał że doradcy mają free PACC i już chce się zgłosić :B

Attax
16-12-12, 20:56
"połowe tych SG zwolnił wpi***dziec i tych doradców wyje**ał "

Niech tam sobie mają tego pacca, przecież Wy na tym nie tracicie że ktoś ma pacca.
Skąd ludzie w was taka zawiść ? Fakt faktem tych doradców, wybrańców itp powinno być o połowę mniej, bo to jak w sejmie im więcej bydła tym gorzej.

Tron
16-12-12, 21:28
Fakt faktem tych doradców, wybrańców itp powinno być o połowę mniej, bo to jak w sejmie im więcej bydła tym gorzej.

Nie wypowiadaj się proszę jeśli nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Doradcy i wybrańcy robią więcej niż myślisz. Nie wiesz o tym bo nie masz dostępu do zamkniętych działów.

Attax
16-12-12, 21:59
Nie wypowiadaj się proszę jeśli nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Doradcy i wybrańcy robią więcej niż myślisz. Nie wiesz o tym bo nie masz dostępu do zamkniętych działów.

Dobrze niech robią.

Kuzyn
16-12-12, 22:08
Witam, moje sugestia dotyczy odebrania wiecznie darmowego statusu szlacheckiego, dla doradców i strażników gry, a już na pewno doradców.

Doradca to normalny gracz, więc dlaczego ma nie płacić za uprzyjemnienie rozgrywki?

Druga rzecz dotyczy postaci do grania, oraz postaci administracyjnej na jednym koncie ( doskonały przykład gildia Collegium ).
Gildia ta, ma zdecydowanie łatwiej przetrwać niż wszystkie inne gildie, ponieważ leaderowi, oraz vice-leaderom nigdy nie skończy się SS, gdyż w ich przypadku jest on wieczny i darmowy.

Dlaczego mają oni mieć łatwiej, nie muszą się martwić o rozpad gildii?
Powinno być przynajmniej tak, żeby konta z darmowymi statusami, nie mogły reprezentować żadnej z gildii, co najwyżej być zwykłym członkiem.

@Wybaczcie, że nie przeczytałem waszych płaczy na poprzednich stronach@

@TOP
Skoro tak Was boli, że w Collegium mają free pacca to sami się zgłoście. Działajcie dla dobra serwera to Wam na pewno wyjdzie na +, a nie na -.

leon
16-12-12, 23:09
Jak Dla mnie to powinni mieć Darmowego pacc Nie mają nic za darmo Zasłużyli sobie

Kosiara
17-12-12, 01:31
Na moje to srsly, nie macie się już czego uczepić? Swego patrz, obce olej.. Albo idź po rozum do głowy *


* - ;)

ReeZo
17-12-12, 15:12
A tak w sumie co WAM do tego komu twórcy dają free pacc ? Musicie płacić przez to coś więcej? Grają za WASZE pieniądze? A swoją drogą kto WAS zmusza do kupowania SS? Ja tutaj jedyne co widzę to jakąś chorą zazdrość zapewne innego klanu o Collegium :D

Agri
17-12-12, 15:59
Nie zrozumieliście przesłania. Nie chodzi o to, że mają darmowy status, a na niego nie zasługują... niech mają!
Ale niech takie osoby mają zakaz reprezentowania gildii, ponieważ jak wspomniałem dzięki temu takie Collegium nigdy nie upadnie

irwin546
17-12-12, 16:01
Ja bym wywalił PACCA i zrobił mikropłatności

Miecze +8 za 1$ FTW!