PDA

Zobacz pełn± wersję : [odrzucone] Manekiny i tarcze strzeleckie


Prenton
27-11-12, 18:34
W Altaronie jest pełno przedmiotów, które do niczego nie służ±. Można by niektóre rzeczy wykorzystać, chodzi mi o manekiny i tarcze strzeleckie. Jak na razie służ± tylko do ozdoby, ale można je wykorzystać do skillowania. Po co stać pod depo i żebrać o monka, albo spamować "Kto skilluje?". Wystarcz znaleĽć wolnego manekina, albo tarczę i można skillować.

sidexxx
27-11-12, 19:15
to nic innego jak trainery... ,ale w sumie czemu nie ? taki manekim mogłby się "niszczyć" po 3h treningu i trzeba by było czekać aż npc je naprawi (po save serwa) to nawet ciekawe by było w końcu w ¶redniowieczu rycerze też ćwiczyli na manekinach.
ale to raczej nie przejdzie bo ludzie nie lubi± czego¶ takiego ;d

PS: wrzucaj naraz,te swoje pomysły jak ci już klika się uzbiera a nie spamujesz :D

Prenton
27-11-12, 20:23
PS: wrzucaj naraz,te swoje pomysły jak ci już klika się uzbiera a nie spamujesz :D

To dla potomnych, aby gdy będ± przegl±dali forum zapamiętali moje imię.

Yossarian
27-11-12, 20:40
Ciekawe, ale zalatuje tibia, zrobili to gowno, bedzie po altaronie jak to zrobia po za tym, juz sobie wyobrażam "Wypierdalaj bo hunt", "wyjazd hunted noobie", "zapłac za to ze trenowales i popsules manekina" itd. nie przejdzie, i mam nadzieje, że nie przejdzie ;]

sidexxx
27-11-12, 21:49
Ciekawe, ale zalatuje tibia, zrobili to gowno, bedzie po altaronie jak to zrobia po za tym, juz sobie wyobrażam "Wypierdalaj bo hunt", "wyjazd hunted noobie", "zapłac za to ze trenowales i popsules manekina" itd. nie przejdzie, i mam nadzieje, że nie przejdzie ;]

co ty za debilne przykłady podajesz? ;p hunted możesz zawsze i wszędzie, nawet za nic, więc może nie róbmy nowym miejsc do polować bo przecież może być "wypierdalaj z respa bo hunted" "zabiłe¶ mi potwory, zapłać" :<

tomakeo
27-11-12, 22:02
Nie chciałem znowu komentować Twojego pomysłu, żeby nie poleciały w moj± stronę obelgi, że jestem hejterem.
Moim zdaniem można już zamkn±ć ten temat, bo takie pomysły się pojawiały milion razy i nie zostały zaakceptowane.
Ułatwieniom w trenowaniu mówimy stanowcze nie.

Slythia
28-11-12, 08:59
Nie wprowadzimy tibijskich trainerów ani innych rzeczy im podobnych, z jasnych mam nadzieję powodów.