PDA

Zobacz pełną wersję : Mag


Kajtek
25-11-12, 23:15
Witam, chciałbym się dowiedzieć od doświadczonych magów jak wygląda gra na późniejszym poziomie. Czyli, jak się tu expi? Skąd się bierze runy(jak napiszecie, żeby samemu robić to zwątpie) Nie widziałem jeszcze nikogo sprzedającego plecak pocisków śmierci. Czy tutaj trzeba tylko expic aoe? Bo kogo nie pytam jak i gdzie expić to każdy mówi by z tego ognia co przed siebie wali(w tibi to było flam hur). Jak jest później Magiem na wojnie? Skąd mw, sd etc?
P.S gdzie expić magiem na 40lvl i 40mlvl by był profit i exp dobry?

pawello13
26-11-12, 06:24
sam musisz robic i z tego czaru expic. to rpg a nie ots ze w godizne 100 lvl masz.

Kajtek
26-11-12, 13:35
sam musisz robic i z tego czaru expic. to rpg a nie ots ze w godizne 100 lvl masz.

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, szukam rad jak grać tutaj magiem, a Ty tylko mnie skrytykowałeś. Proszę o nie udzielanie takich wypowiedzi, tylko tych co naprawdę mogą pomóc mi i przyszłym magom.

sidexxx
26-11-12, 16:44
Czyli, jak się tu expi? Skąd się bierze runy(jak napiszecie, żeby samemu robić to zwątpie) Nie widziałem jeszcze nikogo sprzedającego plecak pocisków śmierci. Czy tutaj trzeba tylko expic aoe? Bo kogo nie pytam jak i gdzie expić to każdy mówi by z tego ognia co przed siebie wali(w tibi to było flam hur). Jak jest później Magiem na wojnie? Skąd mw, sd etc?
P.S gdzie expić magiem na 40lvl i 40mlvl by był profit i exp dobry?

No to tak, nie wiem czemu nie widziałeś nikogo kto sprzedaje sd bo takie osoby są, ale wysoko lvl magowie gdy chcą expić robią runy na potkach. I na expie wal eamo ofla (ten ogień co wali przed siebie xD) to najlepiej wyjdziesz na 40 lvl to możesz iść na Raindar,Cyklopy (na polnoc od neo na najniższych poziomach jest fajnie, albo na ten na zachód od obozu mino) Oficery (ale to pod zarobek chyba bardziej, aczkolwiek teraz dają 200 expa więc może tak do 50k/h wyciągniesz) na 55 możesz spróbowac iść na culty (ruiny na południe od miasta)!
no wojnie to nie wiem jak jest ale chyba mag do najlepsza postać do wojny, parala ma, nutki (osłabione ale chyba nadal mocne), ue, tylko oczywiście trudno i jak wpadniesz w trapa to raczej po tobie bo możesz manasować się za 250~ a bez utamki to szybko padasz.

Nie grałem magiem na h lvl, ale do 30lvl go wyexpiłem :D <jeztemkokgzem> i piszę jak usłyszałem od innych.