PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] altaron pacc


grek
24-11-12, 21:04
witam co powiecie na obcje wstrzypywania ss-a? polagało by to na tym ze kilikamy na forum
wstrzymaj tranzakcje i po zapisie serwera o 7"00 pacc sie wstrzymuje potem jezei chcemy go spowrotem aktywowac klikamy
zrealizuj tą tranzakcję i znowu mamy paca
proszę o opinie

amindos
24-11-12, 21:16
administracja sie na to nie zgodzi na 99%, zaraz wyjaśnie dlaczego. Oni po prostu czerpią pieniądze z każdego SS. Przez co jak ktoś kupi pacc następnie ma przerwe 2 tygodniową i wstrzymał by status szlachecki administracja jest w plecy z pieniędzmi ponieważ aktywujesz go 2 tyg później przez to 2 tyg później kupisz następny. Myśle że nawet nie chodzi o sam zarobek dla administracji ponieważ gra tu tylu graczy, że po prostu wychodzą na tym conajmniej średnio. Wstrzymanie statusow szlacheckich równałoby sie z tym iż robiliby to za darmo bądź za marne ochłapy(a przecież wiadomo że nikt za darmo nie chce pracować). Osobiście nie orientuje sie ile oni zarabiają na tym lecz dochodzą różne opłaty które też trzeba wziąć pod uwage.

czyli takie streszczenie całej mojej wypowiedzi. Fajnie by było, lecz nigdy tak nie będzie. Napiepszają z updatami altaronu to niech czerpią z tego jakieś korzysci.

Agri
24-11-12, 21:31
Niestety nie jestem w stanie zrozumieć Twych wypocin, jednak pewnie to kreatywny i ciekawy pomysł, także jak najbardziej za ! <piwo>

lobuz87
24-11-12, 21:46
Nie przejdzie twoja wypodzie z wstrzymaniem statusu. To tak jak by choremu nie u dzielic pomocy bo mam urlop do wykorzystania pozdro.

jakub00s
24-11-12, 21:51
Ale w czasie Bana za fragi Ss nie powinien leciec . Takie jest Moje zdanie .
No i ban za fragi jest kategorycznie za dlugi .

Wicked
24-11-12, 22:28
I podczas bana za bota też nie powinien SS lecieć, bo niby czemu? No przecież nie moja wina, że miałem bota. I to nie był bot, tylko 5 letni brat! O!

mikus
24-11-12, 22:29
^popieram : ]

danio4don
25-11-12, 01:34
trochę to głupie jest bo np mi się komputer ostatnio zepsuł i nie miałem dostępu do gry chyba z miecha a miałem 2miechy pacc kupiony więc 1miech idzie w plecy tylko dla tego że komp mi się zepsuł a nie każdego stać na pacc mimo że jest Bardzo Tani (jak dla mnie) :)

lobuz87
25-11-12, 13:23
Powiem tak za duzo byscie chcieli od innych oczekiwac z korzyscia dla samego siebie tak sie nie da cos za cos kosztem niestety. Jesli nie masz czasu na gre to po prostu w nia nie graj i tyle. Rpg by miec wyniki trzeba spedzac czas to jak z nauka w szkole uczysz sie widac rezultaty grasz widac winiki proste rownanie.

grek
25-11-12, 21:09
szkoda ze nikt z administracji sie nie wypowiedzial :/

Slythia
26-11-12, 09:33
Nie jest to pierwszy tego typu pomysł, jednak nasza odpowiedź jest jasna - nie.

leon
01-12-12, 05:29
było już parę tematów takich a co chwilę są nowe nie możesz sobie forum poczytać ? :)