PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Oddziały


sidexxx
20-11-12, 19:34
Siema, mam pewien bardzo szalony pomysł, nie wiem czy jest on nawet możliwy do zrealizowania..., pewnie macie pierdylion ważniejszych rzeczy na głowie balans postaci, nowe expy itp ten pomysł to raczej taka sugestia na przyszłość gdyby wam się nudziło (chociaż wątpie czy kiedykolwiek będzie)

A więc, gracze z hmm 100 lvl? po zrobieniu odpowiednich misji (trudnych) dostawali by rangę Kapitan i oddział żołnieży npc 2 czarodzieji 2 zwiadowców i 2 rycerzy wszycy oni zaczynali by z 1 lvl (ale żeby odrazu nie padli żeby to był tak jak 30 lv zwykłego gracza), gdy dostawało by się jakąś misje od Generała, namiestnika, smoczego jeźdźca na zabicie bossa, grupy potworów lub kilka setek potworów można by było iśś do baraków w obozie szkoleniowym i ich zwołać szli by oni za tobą i bili to samo co ty i pobliskie potwory (niekoniecznie abitańczycy, choć to właśnie z myślą o wojnie stworzyłem ten pomysł) działało by to tak jak summony tylko nie koncentrowali by się na jednym potworze tylko na kilku, mag od czasu do czasu mógłby leczyć kogoś yellow/red hp z drużyny sam też leczyłby się, rycerze i zwiadowcy w losowym czasie używali by czarów. Istniały by też dla nich specjalne komendy:
"wokół mnie żołnierze!" - żołnierze ustawiali by się wokoło ciebie
"Uformowac szereg"-żołnierze tworzyli by szereg
"trzymać pozycje!"-zołnierze nie ruszali by się z miejsca
itp, żołnierze-npc tak jak gracz za zabite potwory dostawały by doświadczenie i awansowały w lvl, im większy lvl tym większa szybkość, dmg, atak, leczenie itp. Na początku oczywiście trzeba by było "opiekować" się nimi ale z czasem byli by oni bardzo pomocni. W baraku można by też było kupic dla nich ekwipunek który dawałby takie same rzeczy jak wymieniłem wyżej, oczywiście było by to bardzo drogie. Gdy którys z npc padnie spada mu 30% expa i kilka itemów. Mogli by oni miec wysokie lvl aby byli skuteczni przeciwko silniejszym mobom. Po bitwach można by było organizować ustawki... w arenie, gracz nie brałby w nich udziału albo był by neutralny i mógł wydawać tylko komendy botom coś takiego możliwe by było zarówno na pvp jak i na npvp. Nie można by było sobie ich "pobrać"od tak, trzeba mieć misje, a gdy odejdziesz z nimi za daleko od np Abitańskiego obozu "dezerterują" tracisz ich na zawsze, każdy z nich miałby swoje imię, do tego można użyć nawet jednego z generatora nicków (jest ich pełno w necie)
Myślę że to bardzo urozmaiciło by nasz Altaroński zywot :)

WIEM ŻE POMYSŁ KOMPLETNIE ABSTRAKCYJNY ALE WKOŃCU...

"Masz jakiś niecodzienny, wyjątkowy albo nierealny pomysł? Nie krępuj się, podziel się nim z nami!"

grek
20-11-12, 19:49
hmm zakładając ze na wojnie 20 graczy z 100lvl i kazdy ma po te 6 wojowników to 120 charków xD tlok po prostu ja jestem na nie pomysl nie taki zly z tą areną mozna by stawiac na swojego zawodnika itp.

sidexxx
20-11-12, 19:52
obozów jest 5, 4 z nich są na tyle duże aby pomieścić 2 takie drużyny, takie misje dostawało by się też rzadko, więc na pewno nie było by takiego tłoku :)

jakub00s
20-11-12, 20:15
Jaki tlok . Ja nadal czekam na wojne exo bs coll . Gdzie po obu stronach bd 80 os . Nie bd wtedy zabawy w wyliczanie combo .