PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na lagi!


Trav
14-11-12, 21:10
Nie sposób było nie zauważyć poważnego spowolnienia połączenia z grą i na stronie/forum przez sporą część dnia dzisiejszego aż do teraz. Administracja usługodawcy zajmującym się hostingiem serwerów gry została poinformowana i na ten moment więcej nie mogę zapewnić. W chwili pisania tego niusa tak jakby się poprawiło, lecz nie gwarantuję stałego komfortu działania gry. Nie zalecam narażania się w grze na poważne niebezpieczeństwa, by nie doznać dotkliwych strat.

Przepraszam sam za tę niespodziewaną i niezależną od nas niedogodność, lecz przede wszystkim apeluję o cierpliwość i wypatrywanie oznak poprawy. Niestety, jak już napisałem, nie potrafię zagwarantować tego kiedy to nastąpi. Wytrwajmy.

#Edycja 2012-11-15
Wszystko powinno już działać w porządku - zresztą działało od tamtego momentu na szczęście. Posiadacze Statusu Szlacheckiego otrzymali w ramach rekompensaty 3 dodatkowe dni.

Wicked
14-11-12, 21:14
"Łączę się w bulu i nadzieji" - cytując narodowego naszego przywódcę.

mikus
14-11-12, 22:02
A jak prace nad latka?

grek
14-11-12, 22:17
e jakas rekonpensata bo te cale uwaga na lagi pojawilo sie o 21 ... A niektorzy wczesniej expili normalnie

Kosiara
14-11-12, 23:59
No chyba nie DDoS? O_o

Slythia
15-11-12, 01:50
e jakas rekonpensata bo te cale uwaga na lagi pojawilo sie o 21 ... A niektorzy wczesniej expili normalnie

Jak napisałam - jeśli ktoś wychodzi z bezpiecznych miejsc na polowanie wiedząc o lagach (bo raczej były one zauważalne) to niestety, sam jest sobie winien.

Emestee
15-11-12, 11:57
"rzal i bul" :D

eremce
15-11-12, 14:28
Jak napisałam - jeśli ktoś wychodzi z bezpiecznych miejsc na polowanie wiedząc o lagach (bo raczej były one zauważalne) to niestety, sam jest sobie winien.

Ja widząc lagi nie wychodziłem na exp itp.
Wydaje mi się że wszyscy gracze zasłużyli na darmowy dzień statusu szlacheckiego, lub przynajmniej Ci którzy go stracili.

ziaik123@interia.pl
16-11-12, 11:40
tak działa w 100% jak zapewnialiście są tego dowody
Irvizz
2012-11-16 11:23:33 Gracz poległ na poziomie 149 , pokonany przez elfa,elfickiego łucznika.
lag trwał 4minuty 38 sekund
pozdro -.-

Kajtek
16-11-12, 12:01
Jou, podczas lagów miałem SS, a jak się skończyły to i skończył się ss, a 3 dni nie dostane, bo juz nie mam ss.
bezsensu
Tak w ogóle to gracze bez ss też mieli lagi, więc im też byście coś odpalii

Slythia
16-11-12, 13:10
Oddaliśmy szlachcica tym, którzy na wskutek lagów nie mogli wykorzystać zakupionej usługi.

sidexxx
16-11-12, 15:57
Tak w ogóle to gracze bez ss też mieli lagi, więc im też byście coś odpalii

ale gracze bez Statusu Szlacheckiego nie tracili czasu premium stojąc w dp.

Yossarian
16-11-12, 16:50
Dokładnie za te lagi nalezy sie bite 3 dni SS

Noriaa
23-11-12, 23:51
Nie było mnie długo z powodu nawału pracy ale dziś miałam 30 sekundowe lagi co 2-3 minuty... Problem nadal nie jest rozwiązany, choć pozostali twierdzili że nie maję ich...
Sprawdziłam na real Tibii oraz na Dekaronie i tam gra była płynna, poza tym sprawdziłam u siebie pingi i straty pakietów ale wszystko było ok... Może coś jeszcze powinnam sprawdzić u siebie?
Zobaczy się jak jutro będzie śmigać gra.