PDA

Zobacz pełną wersję : Steamgift - czyli wygraj gry za darmo


Ellegon
14-11-12, 10:47
Bez zbędnego owijania w bawełnę.

Jeżeli posiadacie konto na steam i macie gry (oczywiście te, które kupiliście, bo darmowe się nie liczą) wpisujecie w google "steamgifts" lub klikacie w ten link:
www.steamgifts.com. Po założeniu konta (które jest proste) i połączenia go z swoim kontem steam będziecie musieli sprawdzić czy macie gry o wartości 100$, a robimy to w następujący sposób: Account - Sync Account (oczywiście musicie być zalogowani) i klikacie Force Sync. Jeżeli wam pokaże, że macie gry warte 100$ lub więcej dostajecie pkt (ciągle rosną do limitu 300), które wydajecie w bardzo prosty sposób na losowanie gier, które chcecie wygrać (nie można brać udziału w losowaniach gier, które macie).

Ja na obecną chwilę można powiedzieć, że jestem szczęściarzem, bo raz na tydzień coś udaje mi się wygrać, ale znam też osoby, które przez 2-3 miesiące pomimo ciągłej zabawy nic nie wygrywają. Tutaj dam wam link do screena z moimi wygranymi na potwierdzenie, że można coś wygrać:
http://imageshack.us/photo/my-images/585/wygrane.jpg/

No cóż zapraszam do skorzystania z tego (aha opcje "Yes" zaznaczacie, gdy otrzymacie wygraną grę).

ps. I nie liczcie, że zawsze od razu dostaniecie jak wygracie - ja na Skyrima czekałem tydzień, bo osoba, która go rozdawała niestety nie miała czasu by to zrobić wcześniej.

Ellegon
30-11-12, 11:21
Zapraszam na https://www.humblebundle.com/ - możecie tu kupić 6 świetnych gier za 1$ (pieniadze idą na amerykański czerwony krzyż):
Darksiders
Metro 2033
Red Faction Armageddon
Company of Heroes
Company of Heroes - Opposing Fronts
Company of Heroes - Tales of Valor
Lub zapłacić niecałe 6$ i mieć oprócz wymienionych wyżej gier dodatkowo Saint Row The Third

Do aktywacji jest potrzebny steam (opisane wyżej) i kupiona paczka za 1$ wystarczy by brać udział w losowaniach steamgifta (które opisałem wyżej).

ps. Niezależnie od wersji którą kupicie macie możliwość pobrania wtedy za darmo soundtracków z gier, które wymieniałem.

ps2. Promocja trwa jeszcze 12 dni i 12h.

Slythia
30-11-12, 11:41
Spokojnie, wirusa tam nie ma. Sprawdziłam nawet!

Kuzyn
30-11-12, 13:56
Jak ktoś lubi gry typu Meatby czy Amnesia to tu link do HBV (gry można normalnie pobrać bez dodawania do Steam).

Tron
30-11-12, 16:37
Jeśli ktoś zakupi zestaw gier od THQ to niech przygotuje się na ściągnięcie co najmniej 50GB :o Warto.

Ellegon
30-11-12, 16:38
Widzę, że nasz SG się skusił na kupno ;).

leon
03-12-12, 01:12
ja już wygrałem 3 gry :)