PDA

Zobacz pełną wersję : [grafika] Nowe rasy szczuro-ludzie


Bajer
10-11-12, 20:59
Robione na szybko

Kuzyn
10-11-12, 23:00
To parodia nowego dzieła cipsoftu? ;p

cinkiwonsz
11-11-12, 08:23
Czemu Cipsoftu? Szczurołaki towarzyszyły grom RPG odkąd ludzie się w to bawią.
Jeśli wszystko, co może, mogło lub będzie mogło kojarzyć się z Tibią jest z góry skreślone, to może od razu przeróbmy studnie na hydranty, bo te pierwsze są w Tibii. ;)

edit: Zajrzałem na tibia.com, faktycznie, nasuwa się takie skojarzenie. :D

jasiek50
11-11-12, 09:29
Według mnie "rasa" to tylko taki dodatek, liczy się to jak ich umieścić w fabule gry itd

sidexxx
11-11-12, 12:18
Według mnie "rasa" to tylko taki dodatek, liczy się to jak ich umieścić w fabule gry itd

nie wiem jak to wplotli w fabułę tibi ale tak to mogło by wyglądać w Altaronie.

Głęboko pod kanałami neolithu alchemicy prowadzili tajne eksperymenty z miksturami, testowali je na szczurach, pewnego dnia jeden z naukowców przesadził z ilością dawki mikstury mocy, Szczur na którym testowano ten specyfik zmutował i zamienił się w szczuroludzia zabił naukowca podał miksture kilku innym szczurom i uciekł z nimi głęboko do korytarzy pod grotami pomyleńców tam stworzyli, nową rasę która kryła się w podziemiach, ale gdy zaczęła się wojna postanowili się ujawnić... Czy będą naszymi wrogami? Czy może pomogą nam w walce z najeźdźcą

Bajer przenieś swój obrazek i tą moją historyjkę w "sugestie i propozycje" bo to może być całkiem ciekawe :)

Bajer
11-11-12, 14:22
dzięki za historyjkę do mojego szkicu

Kosiara
12-11-12, 11:00
Czemu Cipsoftu? Szczurołaki towarzyszyły grom RPG odkąd ludzie się w to bawią.
Jeśli wszystko, co może, mogło lub będzie mogło kojarzyć się z Tibią jest z góry skreślone, to może od razu przeróbmy studnie na hydranty, bo te pierwsze są w Tibii. ;)

edit: Zajrzałem na tibia.com, faktycznie, nasuwa się takie skojarzenie. :D

Jak już sięgamy do kanonów RPG to prędzej szczuroludzie (i tak, różnica jest znaczna :p )

Lord Darkei
13-11-12, 05:43
słaby rysunek i to bardzo słaby...

Bajer
13-11-12, 13:31
A powiedz kolego co w tej grze jest dobre... wszystko na szybkiego robione i bylejak

Kuzyn
13-11-12, 18:47
Wpasowywanie tego do fabuły Tibii? WTF ;D? Tam sie wszystko zapadło, nie walczysz w jakimś odgórnym celu tylko dla kasy/przyjemności/satysfakcji.

Przykład Yalahar pokazuje, że CIPów stać na wszystko, kiedy tylko im się spodoba ; ] Szkoda, że to najgorsza rzecz ostatnich czasów jaka weszła do tej gry.

Wicher
17-11-12, 01:47
best of the best taki szczuroludz powinien smigac po altaronie

sadysta
17-11-12, 11:40
nieźle Ci wyszło ! Takich grafików tutaj brakuje

czekamy na wiecej :D

mikus
25-11-12, 00:51
Na altaron to! A pomysl mi nie podszedl, kojarzy sie z gownem :P.