PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] PROponuje - domek


grek
07-11-12, 15:29
witam na 20lvlu kupujemy 1 promocje i dostajemy możliwość kupna domku
to dlaczego an 55lvlu z elitarnym nie można mieć 2 domku ?

mi to by sie przydało 1 chatka w neo 2 w ankardii :P komu tez? i tak większość graczy 90lvl+ ma 2 chatki na 2 charach

tomakeo
07-11-12, 15:44
Nie no bez przesady. Nie wymyślajmy rzeczy na siłę, które są nie do zaakceptowania.
Sprawdź sobie, że każdy by chciał mieć 2 domki po wbiciu 55 poziomu... Przecież musieliby zrobić chyba jakąś wyspę rezydencji, żeby starczyło dla wszystkich. Ile jest wolnych domków u was na pvp ? Z 20 ? 30 ?

Nie chcę hejtować, ale dla mnie ten pomysł jest słaby.

To że gracze mają 2 chatki na 2 charach, to nic nowego. Prawo do domku ma każda postać, więc i Ty możesz sobie zrobić taką drugą postać i po prostu zakupić domek.

Pozdrawiam

blanko2222
07-11-12, 16:21
Nie no bez przesady. Nie wymyślajmy rzeczy na siłę, które są nie do zaakceptowania.
Sprawdź sobie, że każdy by chciał mieć 2 domki po wbiciu 55 poziomu... Przecież musieliby zrobić chyba jakąś wyspę rezydencji, żeby starczyło dla wszystkich. Ile jest wolnych domków u was na pvp ? Z 20 ? 30 ?

Nie chcę hejtować, ale dla mnie ten pomysł jest słaby.

To że gracze mają 2 chatki na 2 charach, to nic nowego. Prawo do domku ma każda postać, więc i Ty możesz sobie zrobić taką drugą postać i po prostu zakupić domek.

Pozdrawiam

1 konto może mieć 1 domek ,żeby posiadać 2 domki trzeba mieć dwa konta.

@down a fakt ,ale fail ;D

sidexxx
07-11-12, 16:40
1 konto może mieć 1 domek ,żeby posiadać 2 domki trzeba mieć dwa konta.

nieeee na 2 postaciach można mieć 2 domki, wiem bo sam tak mam.

beta2468
10-11-12, 21:32
Elektrix, a jak jest na non? Większość domków zapelniona?
W sumie, skoro ludzie mają w wiekszośći i tak po kilka domków, na różnych charach, to ja nie widze różnicy jakby dodać możliwość kupna na tej samej postaci drugiego domku. Ale tylko po drugiej promocji lub jakimś innym spełnionym warunku.

Tron
10-11-12, 22:31
Wraz z tą zmianą na Altaronie zabrakłoby domków. Jeden domek na gracza w zupełności wystarczy, ale jedyne co bym zmienił to próg poziomowy potrzebny do kupna domku. 20 poziom to zdecydowanie za mało.

Legolas
10-11-12, 23:29
Up.Racja
Pomysł bezsensu :D. Pamiętam ,że nawet kiedyś na pvp brakowało domków ;p było kilka wolnych i to te najmniejsze .

Attax
11-11-12, 00:02
Co do domku to szkoda że proces sprzedaży domku trwa tak długo, rozumiem licytacja. Ale jak ktoś chce komuś sprzedać domek to musi robić to przez 5 dni... przez licytacje uprzednio umawiając się na daną osobą na daną kwotę itp. Szkoda że nie można sprzedać komuś domu po prostu zapisać domek na kogoś innego. I osoba ta stawałaby się właścicielem już następnego dnia po zapisie serwera. Takie moje zdanie.

mikus
12-11-12, 08:24
^up^ mozna by bylo sprzedac domek,albo dac mozliwosc czasu licytaji (1-7dni).