PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] [ankieta] mana shield


Kajtek
07-11-12, 13:06
Wynikła dyskusja, to teraz może zapytajmy samych graczy co o tym myślą. Proszę o głosowanie i
wypowiadanie się w tym temacie

Mervakis
07-11-12, 13:10
Nie, bo... nie.

mustafa123
07-11-12, 13:10
Nie, nie róbmy z tego tibii, jest dobrze jak jest, z utamką będzię za łatwo

Kajtek
07-11-12, 13:16
Nie, nie róbmy z tego tibii, jest dobrze jak jest, z utamką będzię za łatwo

Dlaczego uważasz, że za łatwo?

Ser
07-11-12, 13:25
Boże święty, ten dalej z tą utamką. Jak Ci nie pasuje to nie graj i idź na OTS'a i biegaj na utamce 24h/7.

2547194
07-11-12, 13:26
Nie będzie za łatwo bo skoro masz paść to i tak padniesz bez względu na to czy masz ringa czy czar.

Kajtek
07-11-12, 13:33
Boże święty, ten dalej z tą utamką. Jak Ci nie pasuje to nie graj i idź na OTS'a i biegaj na utamce 24h/7.

Wyjdź i nie wracaj, bo z tymi argumentami to... ach, zostawię to bez komentarza

Boleslaw88
07-11-12, 13:45
Dobra alternatywa dla ringa. Czar mógłby być dla premów na wyższy lvl. Dodatkowy bonus do pvp dzięki time ringowi. Czar zmieniłby głównie to, że cena ringów by spadła. Solucją mogłaby być sprzedaż ringów u NPC za odpowiednią cenę.

Ser
07-11-12, 14:01
@Kajtek, trudno jest Ci zarobić kasę na ringa i sobie kupić? Nie płacz już, że chcesz czar na Magiczną Tarczę, bo tego czaru nie ma i nie będzie. Proste? Czy dalej nie umiesz pojąć tego, że nie będziesz wciskał hotkeya tylko musisz nosić i zakładać pierścień?

Kajtek
07-11-12, 19:50
@Kajtek, trudno jest Ci zarobić kasę na ringa i sobie kupić? Nie płacz już, że chcesz czar na Magiczną Tarczę, bo tego czaru nie ma i nie będzie. Proste? Czy dalej nie umiesz pojąć tego, że nie będziesz wciskał hotkeya tylko musisz nosić i zakładać pierścień?

Niestety nie mogę i nie pojmę

sidexxx
07-11-12, 20:09
Dajcie mu spokój, nie zaspamował kolejnym tematem "dajcie mana shilda dla maga 1212121@!@!@!@!@" tylko zrobił ankietę bo chciał zobaczyć co myślą inni gracze, to nic złego :)

Agri
08-11-12, 08:05
Nie rozumiem ludzi którzy twierdzą, że z utamo vitą byłoby łatwiej?
Chyba, że znowu dzieci non-pvp opanowują temat.
Przecież chyba wiadomo, że jeśli mag dostaje buły od kilku postaci, to utamo vity nie wyłączy, więc padnie na 100%, a w przypadku ringa zawsze może go ściągnąć, zostawiając sobie jakiś tam zapas many.
Więc niby dlaczego miałoby być łatwiej?

Wicher
08-11-12, 09:25
Agri nie zrozumiesz myslenia trolli. Na nie sa tylko nooby ktore nigdy nie braly udzialu w wojnie badz nigdy nie wbily wiekszego lvla magiem, zero logicznego myslenia. Tępota opanowuje świat.

Slythia
08-11-12, 09:27
Proszę skończyć z obrażaniem graczy i wartościowaniem ich według wybranego serwera.

Kajtek
08-11-12, 12:43
Agri nie zrozumiesz myslenia trolli. Na nie sa tylko nooby ktore nigdy nie braly udzialu w wojnie badz nigdy nie wbily wiekszego lvla magiem, zero logicznego myslenia. Tępota opanowuje świat.

Lub banda najtów co po prostu nie chce stracić biznesu, który mają dzięki ringom

edit. I proszę ludzi popierających moją idee o przestrzeganie regulaminu, bo jak widzę Administratorzy są zdecydowanie na nie i pewnie spróbują znaleźć byle jaki hak by Wam banana wrzucić :)

jasiek50
08-11-12, 13:09
@Up
odkryłeś spisek. Wojownicy mają monopol na pierścienie magicznej tarczy.

Wicher
08-11-12, 14:18
Proszę skończyć z obrażaniem graczy i wartościowaniem ich według wybranego serwera.

Nie obrazam nikogo, stwierdzam fakty.

Agri
08-11-12, 14:24
Lub banda najtów co po prostu nie chce stracić biznesu, który mają dzięki ringom

edit. I proszę ludzi popierających moją idee o przestrzeganie regulaminu, bo jak widzę Administratorzy są zdecydowanie na nie i pewnie spróbują znaleźć byle jaki hak by Wam banana wrzucić :)

Ahahahahahah weźcie tego typka xD.
Takich kokosów co ja się już dorobiłem na utamo ringach, to nawet Jobs na Apple nie zarobił, na prawdę, setki talarów tygodniowo.

Dreat
08-11-12, 19:01
Widzę, że dyskuja na poziomie. Co prawda nie grałem tutaj magiem, ale jestem przeciw. Póki nie ulepszycie woja do grywalnego poziomu, nie ulepszajcie innych profesji. Jak woj będzie miał, np.: bandaże (świetny pomysł tak btw), albo inne coś do leczenia, to jestem jaknajbardziej na tak.

sidexxx
08-11-12, 19:17
Widzę, że dyskuja na poziomie. Co prawda nie grałem tutaj magiem, ale jestem przeciw. Póki nie ulepszycie woja do grywalnego poziomu, nie ulepszajcie innych profesji. Jak woj będzie miał, np.: bandaże (świetny pomysł tak btw), albo inne coś do leczenia, to jestem jaknajbardziej na tak.

wój jest jak najbardziej "grywalny" co jednak nie zmienia faktu że nadal jest najgorszy ;/

PS: nie widzę sensu dalszego prowadzenia tej dyskusji, chyba wszystkie za i przeciw zostały wymienione, zaczynacie się obrażać, zasłania to też moją nową propozycje <heheszki> :D

Tron
08-11-12, 21:30
Następne posty proszę żeby były na temat. Czyli proszę wypowiadać się za lub przeciw temu pomysłowi opierając swoją opinię jakimiś ciekawymi powodami. Dość przepychanek słownych na poziomie dzieci z piaskownicy.

Kajtek
08-11-12, 22:26
Nigdy nie słyszałem pozytywnej opinii o najcie, od najta. Nie rozumiecie, że ta postać nie służy do dużego dmg tylko do blokowania i nadal narzekacie. A co tematu: widzę i tak, że na razie nic z tego nie będzie to na dniach zrobię nowy temat i wypiszę wszystkie plusy ładnie i wtedy jeszcze raz zrobię ankietę, póki co mi się nie chce.
Pozdrawiam
Kot Kajtek

Attax
08-11-12, 23:18
Nigdy nie słyszałem pozytywnej opinii o najcie, od najta. Nie rozumiecie, że ta postać nie służy do dużego dmg tylko do blokowania i nadal narzekacie. A co tematu: widzę i tak, że na razie nic z tego nie będzie to na dniach zrobię nowy temat i wypiszę wszystkie plusy ładnie i wtedy jeszcze raz zrobię ankietę, póki co mi się nie chce.
Pozdrawiam
Kot Kajtek

Sorry ale co Ty gadasz?... A rycerz 2h jest do blokowania? Chyba drzwi od kibla.

@ Na moje niech sobie bedzie ta utamka dla np maga duchownego od 70 lvlu ale i tak nie wiem po co skoro są ringi.

Uiop
08-11-12, 23:44
A ja słyszałem pozytywne opinie o rycerzu ;p kiedyś o jednoręcznym, teraz o dwuręcznym.
Co do czaru magicznej tarczy, jestem zdecydowanie przeciw. Po to są pierścionki, żeby magowie ich używali, oraz żeby inne profesje mogły nimi handlować. Jest dobrze tak jak jest.

Kosiara
12-11-12, 10:53
Nein. -znaki-