PDA

Zobacz pełną wersję : [pixelart] Arcaria Oniline


wake83pl
06-11-12, 15:39
Witam chce pokazac cos nad czym pracuje. Arcaria jest grą MMORPG 2d rzut izometryczny.
Jesli znadzie sie ktos kto chcial by mi pomagac w projekcie tej prostej gry byl bym wdzieczny interesuje mnie grafik.

http://imageshack.us/f/819/gamedemo.png/

BTW Gra roypoczela jak open source projekt ktory ktos zostawil ja chce go tylko kontynuowac kazda pomoc mile widziana.

sidexxx
06-11-12, 17:01
no no, fajnie się zapowiada z wyglądu to "minecrafto-tibia" :D tylko czemu żebrak i plecak wyglądają jak ten z altaronu ? to tak tymczasowo ta? ;p

jak już będzie jakaś stronka, serw,klient albo cuś to podaj link chętnie zagram :)

wake83pl
06-11-12, 17:05
Za to przepraszam do czasu pozyskania grafika bede uzyczal grafiki z waszej pieknej gry XD

sidexxx
06-11-12, 17:17
uważaj bo może się ktoś przyczepiź :D już lepiej było z tibi wziąć xD

wake83pl
06-11-12, 17:21
Bede tak robil od teraz :-)

Agri
06-11-12, 18:36
Stawiam że masz 16 lat, dlatego właśnie CI to nie wyjdzie, ale za parę lat może coś z Ciebie być :D

tomakeo
06-11-12, 18:45
Powiem szczerze, że bardzo mi się podoba. Rozmawiając z Tobą na czacie sądziłem, że to co robisz jest po prostu jakimś zwykłym ots'em. Zaskoczyłeś mnie pozytywnie.
Z chęcią popatrzę jak przebiegają prace i zachęcam Cię do wrzucania screenów z postępu Twojej pracy.

Kosiara
12-11-12, 12:41
Łohoho, dużo pracy Cię czeka. W czym silnik napisany? Skrobnij na PW z namiarem (GG widoczne tutaj na forum niestety mi padło jakiś czas temu).