PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Fryzury


Prenton
05-11-12, 17:13
Chciałbym zaproponować dodatek do stroju. Mam na myśli fryzury. To zn, żeby w opcji "zmiana stroju" dodać dodatkowo możliwość zmiany wyglądu włosów. Nie trzeba wymyślać żadnych nowych, po prostu wziąć te co są dostępne przy innych outfitach. Questy na stroje miałyby dotyczyć tylko i wyłącznie strojów, nie zmieniając przy tym fryzury. U tych które mają kapelusz nie byłoby po prostu widać fryzury, czyli zostało by tak jak jest. Ta opcja miałaby działać tylko w przypadku strojów bez nakrycia głowy. U maga duchownego chyba też można by usunąć tą opcję, bo co to za mnich bez swojej łysiny.

Prenton
06-11-12, 15:15
Proszę o jakieś wypowiedzi!

Tyrond
06-11-12, 16:24
Wydaje mi się to zbędne.

sidexxx
06-11-12, 16:31
nom, mi też się tak zdaje, lepiej zająć się tworzeniem nowych outfitów, chyba że jak jak juz to wolałbym to w takiej formie że dodać npc "fryzjer" np Zohan xD robiłby on fryzyrki z trwałością np 1 dzień za 1k ( żeby nawet biedni/zaczynający gre mogli się pobawić) a temu npc dac fryzy które są już teraz + wymyślić kilka nowych :) taaa wtedy jestem na tak !

Lila
06-11-12, 16:48
Mogłoby być ciekawie, ale jak już to fryzury jako addony/dodatki do poszczególnych strojów bo inaczej sobie tego nie umiem wyobrazic. W ogóle wydaje mi się to niepotrzebne. Lepiej zająć się czymś bardziej pożytecznym, np. nowymi całymi outfitami, i jakaś ciekawa misja przy okazji ;)

Uiop
06-11-12, 21:00
E tam nowe outfity. Mi się pomysł z fryzurami podoba.

Prenton
07-11-12, 15:07
Ja tylko zaproponowałem, żeby wprowadzić taką opcję, a to jak się będzie zdobywać te stroje to od was zależy.

Poprawka, zamiast "stroje" miały być "fryzury".

Prenton
12-11-12, 21:00
Proszę o dalsze odpowiedzi

9891404
13-11-12, 06:17
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4519

juz proponowałem..



" Mam propozycje zeby mozna bylo addony robic np jak " Czarodziej ma kapelusz i laskę to 1 addon ze sie ta laska swieci , a 2 np ze na barkach ma jakies kły ze złotego smoka " necromanta np ze dostaje jakies sztylety do rąk albo kulę mroku jakaś .. Mieszczanin jakas chuste na głowe a 2 addon jakas line na ramieniu "

Prenton
15-11-12, 15:54
Proszę o dalsze wypowiedzi.

Legolas
15-11-12, 19:15
Nie. Wiele pracy , nie wszystkie fryzury pasują do każdego stroju .
Będą nowe stroje z nowymi fryzurami w przyszłości zrobi się mix.
A to nie Metin :) Tam chyba można sobie było fryzurki robić.

Prenton
16-11-12, 14:14
W prawie każdej grze można fryzury robić, nie tylko w metinie.

Tron
16-11-12, 15:47
Fryzury? Na chwilę obecną kompletnie zbędny i nieprzydatny nikomu stylistyczny dodatek, który zabierze cenny czas który wolimy przeznaczyć np. na nowe potwory, zadania, przedmioty i tak dalej.

Uiop
16-11-12, 16:09
Nie widać efektów zajmowania się czym innym. "Na chwile obecną"-okej. Ale w ogóle to wypadałoby zajmować się wszystkimi aspektami gry, a nie tylko "najważniejszymi"

Tron
16-11-12, 16:44
Nie widać efektów bo nie wprowadzamy aktualizacji codziennie po każdej najmniejszej zmianie i nowym przedmiocie który chcemy wprowadzić do gry, a większości zmian to nawet nie zauważacie np. kiedy zmieniamy szansę na zdobycie X przedmiotu z X potwora. Nie potrafię znaleźć jakiś konkretnych(!) plusów możliwości zmiany fryzury w wyglądzie gracza. Na takie stylistyczne zmiany przyjdzie pora kiedy wszystko co "ważniejsze" w planach zostanie wprowadzone.