PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Bronie i Zbroja


Shedol
04-11-12, 08:59
Mam prośbę dodajcie kilka nowych broni i trochę pancerza, bo jest bardzo mało w porównaniu do real Tibii i innych OTS'ów, fajnie jest jak można wybierać pośród ekwipunku. Czy nowe bronie i zbroje zostaną w przyszłości dodane ?

tomakeo
04-11-12, 09:30
Muszę Cię zmartwić, ale to nie jest Tibia i nigdy nią nie będzie. Broni jest masa, praktycznie co 5 lvl masz broń. Do dyspozycji masz 16 zestawów opancerzenia, a dodatkowo istnieją mieszane sety. Nie liczyłbym na żadne nowe przedmioty, bo są rzeczy ważne i ważniejsze. Niewątpliwie najważniejszą rzeczą, do której dąży administracja, jest zbudowanie własnego silnika gry. Następną ważną rzeczą jest gospodarka altaronu. Przedmioty znajdują się na szarym końcu listy najpotrzebniejszych rzeczy na ten czas.

Shedol
04-11-12, 09:41
Ok, ale chodzi mi o to że każdy gracz na danym lvl będzie miał prawie ten sam set według schematu i nie będzie się niczym różnił od innego gracza na tym samym lvl, a lepiej by było jakby każdy miał różne itemy i mniejsza szansa byłaby na ich powtarzalność. Nie mówię że teraz macie to robić tylko za jakiś czas, może nawet bardzo długi tylko żeby kiedyś w przyszłości to było bo na razie mi to nie przeszkadza.

Slythia
04-11-12, 10:04
Masz wybór poprzez mieszane sety.

Arkadiasz
04-11-12, 11:47
Chyba wiem co Shedol ma na myśli, ale także jestem zdania, że są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia.
A więc myślę, że można by dodać jeszcze parę setów na te same lvle, ale z innymi właściwościami, np set pod obronę i jakiś set od atak na te same lvle. Można by wybrać w co chce się bardziej pójść atak czy obrona...

Attax
04-11-12, 11:58
Nie dość że tych setów jest bardzo dużo to dojdą teraz kolejne 4 mieszane a dodatkowo możesz poprawiać ich statystyki. Możesz tworzyć legendarne bronie czy też pancerze. Legendarne czyli np bitewny pancerz + 3 czy też bitewna tarcza + 3 lub także bronie na +7 czy + 10 powodzenia.

Narwashi
04-11-12, 12:01
Jestem na nie, teraz w tibi może i jest dużo słodkich, cukierkowych i kolorowych pancerzków, które można połączyć w bajkowe zestawy pasujące kolorystycznie do naszego wspaniałego ślimaka czy innego wierzchowca, ale nie zapominaj, że za czasów gdy w tibie dało się grać bez odruchu wymiotnego (kilka dobrych lat temu) pancerzy i broni wcale nie było tak dużo. Jedyne co można by dodać to mocniejsze sety od złotego i bitewnego, ale na pewno nie słabsze.