PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Nie wiem co mam powiedziec zarządcy -.-


ShakurGaming
03-11-12, 12:34
Witam. Chciałbym się zapytać graczy ktorzy grają juz trochę na tym serwerze a mianowicie Altaron NON-PVP co powiedzieć zarządcy szukałem go okolo pół godziny no ale dobrze znalazłem podchodze do niego piszę Witaj potem np wpada mi do głowy, że moge napisać ochotnik gdy już to napisałem poprostu mówil, że jest dużo ochotnikow do czegoś tam. A ja nie wiem jak się zgłosić na ochotnika a mianowicie co mu napisać proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam Shakurek :) PS w F.A.Q ma odpowiadać na pytania a nie ,,przekierowywać'' ...

tomakeo
03-11-12, 12:40
Zajrzyj do dziennika. Jest tam informacja o co poprosić zarządcę wyspy. Pozdrawiam

ShakurGaming
03-11-12, 12:41
@up No to mi pomogłeś ...

tomakeo
03-11-12, 12:43
Pomogłem i to sporo. W dzienniku jest napisane, o co poprosić zarządcę wyspy. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.
Po za tym, niepotrzebne są takie tematy. Wystarczy napisać w grze na kanale pomocy lub czacie gry.

jasiek50
03-11-12, 12:44
Zarządca wydaje pozwolenia.

beta2468
03-11-12, 13:25
Ehh... Gdyby tak ludzie uważnie czytali komunikaty w grze. Na początku gry, jak przeszedłeś samouczek (którego nie warto omijać - zwłaszcza jak jest się nowym graczem) pokazał Ci się komunikat co masz zrobić, gdzie i iść i o co prosić jak zdobędziesz 10 lvl.
Czemu więc wszyscy o to pytają? O to jak zagadać lub z kim zagdać, gdy jest FAQ i komunikat na początku gry... Ludzie jednak tego nie czytają. Sto razy się zastanawiałam jak to rozwiązać. Ale jak zmusić kogos do czytania? Więc APELUJE DO WSZYSTKICH POCZĄTKUJĄCYCH GRACZY! CZYTAJCIE WSZELKIE KOMUNIKATY, ROZMOWY Z NPC I ZAGLĄDAJCIE DO DZIENNIKA!!!! To ułatwi wam wykonywanie zadań. Jak już wykonacie te czynności, dopiero miejcie czelność zapytać o coś na forum lub na kanale pomocy............

Arkadiasz
04-11-12, 08:48
Bez dziennika ciężko jest cokolwiek zrobić ; dd.
Na rl tibii też większość misji bez pomocy dziennika nie byłoby do rozwiązania.
W Altaronie jedyną pomocą do zadań, misji jest właśnie dziennik, ale ludzie przyzwyczajeni są do rl i chcą już iść na gotowe...