PDA

Zobacz pełną wersję : Ban za to ze napisalem ze mam bota(dla zwaly ) a tak naprawde niemam


piniovsky
29-10-12, 14:53
Dostalem bana od slythia II ponieważ napisałem ,że mam bota.Dostałem odrazu bana na miesiąc ,a tak naprawde nie mam bota . Po 2 slythia nie sprawdziła tego ze expie na bocie. Prosze o odbanowanie mnie Nick Dresowy Styl server non pvp. Sory jesli zły temat.

Slythia
29-10-12, 14:56
1) Zły dział.
2) Zła forma odwołania.
3) Nieznajomość regulaminu:

UWAGA: Przyznanie się do złamania regulaminu gry jest traktowane na równi z popełnieniem owego przewinienia i tak samo też karane.

piniovsky
29-10-12, 15:04
tak a sprawdziłas moze czy mam bota naprawde?
moze najpierw sprawdz a nie odrazu bana wlepiasz

tytuł tematu - Dresowy Styl;
kto i jak - MG Slythia ,miesiąc;
opis sytuacji - Dostalem bana od slythia II ponieważ napisałem ,że mam bota.Dostałem odrazu bana na miesiąc ,a tak naprawde nie mam bota . Po 2 slythia nie sprawdziła tego ze expie na bocie. Prosze o odbanowanie mnie Nick Dresowy Styl server non pvp. Sory jesli zły temat. ;
powód odwołania - poniewaz nie posiadam bota ,mozecie to sprawdzic

Reyane
29-10-12, 15:04
Ale podczas rejestracji zaakceptowałeś regulamin, a pisząc w grze, że posiadasz bota tym samym się przyznajesz i wg regulaminu zostałeś słusznie ukarany. Poza tym odwołania pisze się w innym dziale.

tomakeo
29-10-12, 15:05
Zacytuję Slythię:

UWAGA: Przyznanie się do złamania regulaminu gry jest traktowane na równi z popełnieniem owego przewinienia i tak samo też karane.

Wszyscy byli świadkiem jak napisałeś "Idę wyłączyć bota". Mogę nawet jeszcze screena zrobić.

piniovsky
29-10-12, 15:12
tak jak bys nie wiedzial to byla ironia.

Slythia
29-10-12, 15:17
Mam ponownie zacytować ten punkt regulaminu? Przyznałeś się do posiadania i używania bota na oczach wszystkich obecnych na czacie, w takiej sytuacji nie mam żadnego obowiązku sprawdzać, czy żartowałeś, czy zastosowałeś*kretyńską ironię. Tego typu stwierdzenia są*karane 30 dniowym banem. Zauważ także, że właśnie za to cię ukarałam - za przyznanie się, nie za posiadanie.

piniovsky
29-10-12, 15:18
dostane tego unbana???? to jest smieszne co wy robicie.

Mervakis
29-10-12, 15:19
Odpowiem - nie dostaniesz unbana bo złamałeś regulamin.

piniovsky
29-10-12, 15:53
ale chyba nie mam bota nie ?

dobra dobra slythia mnie nie ostrzegala wiec nie powinienm dostac , a jak juz to pierw ostzezenie a potem ban na godzine. Nie odrazu na miesiac.

AdaSko_358
29-10-12, 15:53
Slusznie , mogl napisac ,ze idzie wylaczyc bota , ale nie napisal jakiego bota , gdzie tego bota uzywal , itd.

Dopisz teraz ,ze chodzilo Ci o bota w grze Mario , na bieganie w lewo i raczej powinno byc po sprawie ? Po prostu popelniles mala niescislosc, a drodzy MG mimo najszczerszych checi , nie zrozumieli tego co miales im do przekazania.

Po prostu zaawansowany skill dawania banow przez MG , jest tak rozwiniety , ze nawet nie zdarzyles o tym napisac , no nie ? :)

Uzywanie botow w innych grach , raczej nie jest karalne ?

Stiff
29-10-12, 16:04
up 100% agree,
Nie wiadomo o jakiego bota chodzi i do czego. No chyba że napisał idę wyłączyć bota pod altaron, ale chyba tak nie było raczej.

piniovsky
29-10-12, 16:10
Nie napisalem ze ide wylaczyc pod altaron.napisalem z.w ide wylaczyc bota .eletrix ma dowody jak ja napisalem podobno ma ssa.

AdaSko_358
29-10-12, 16:21
No to kloc sie teraz o to , na wszystko sa kruczki ...
Pomagam tylko dlatego ,ze kiedys przezylem cos podobnego , bezsensowny pkt regulaminu

mikus
29-10-12, 16:24
Nikt cie nie ma ostrzegac, ale chlopak nie wiedzial, a jak wiedzial, to wystarczy go sprawdzic.

piniovsky
29-10-12, 16:24
Postaram sie.

AdaSko_358
29-10-12, 16:28
Zrob nowy temat , w odpowiednim dziale , napisz wszystko ladnie , odwolaj sie ze nie o altaronowego bota Ci chodzilo i mysle ,ze powinno to byc rozpatrzone pozytywnie (jezeli nie , to MG najwyrazniej Cie nie lubia :( ] ,a nie tak hop siup byle jak , ze dupa i sloma z butow

Slythia
29-10-12, 17:17
Od kiedy to do mario istnieje elf bot?

Drogi kolego,

ostrzegałam Cię parokrotnie. Jednak zamiast pójść po rozum do głowy i uspokoić się wolałeś dalej mnie obrażać i prowokować. Jak widać - przegiąłeś strunę. Nie zdejmę kary, powinno być to dla Ciebie nauczką. Na dodatek nijak nie potrafisz pojąć, że faktycznie ten punkt regulaminu złamałeś, nawet nie potrafisz napisać odwołania w poprawnym miejscu (oznaczonym na czerwono!).

Podsumowując - kary nie zdejmę.

AdaSko_358
29-10-12, 17:23
Jezeli napisal konkretnie czego uzywa i DO czego , to ban jest sluszny , jezeli tylko napisal , ze uzywa bota moim zdaniem moze to sobie podciagnac pod wszystko , po prostu brak czasu na sprecyzowanie.

Zreszta juz sie nie wtracam. Bo bda bili ;s

adamo199412
29-10-12, 18:58
Należy Ci się ban jak nikomu innemu. Byłem świadkiem twojego dialogu. Jak chcesz się chwalić botami w Mario to sobie gadaj na priv msg. Ostrzeżenie otrzymałeś lecz nie zareagowałeś. Jak to mówią "Prosi się świnia"

piniovsky
29-10-12, 19:06
tak napisalem elf bot? poprosze ss;a jesli nie ma ss;a to unbana .

nie otrzymalem zadnego ostezenia. odrazu ban polecial i teraz tu nie wmawiaj glupot. na forum tak tak niby ostrzezenie bylo a g...o bylo.

Reyane
29-10-12, 19:31
poprosze ss;a jesli nie ma ss;a to unbana .

Jak to mawiają: SS to nie dowód :)

tomakeo
29-10-12, 19:33
tak napisalem elf bot? poprosze ss;a jesli nie ma ss;a to unbana .

nie otrzymalem zadnego ostezenia. odrazu ban polecial i teraz tu nie wmawiaj glupot. na forum tak tak niby ostrzezenie bylo a g...o bylo.

Slythia dała Ci ostrzeżenie. Następnie był ban :)

piniovsky
29-10-12, 20:46
eletrix nie bylo ostrzezenia .

daj un bana i po sprawie

Tyrond
29-10-12, 20:54
Za głupotę też powinny być bany.

piniovsky
29-10-12, 20:56
no to spojrz w lustro . nie twoj temat. to siema.

Tyrond
29-10-12, 20:59
Nie ja dałem tutaj pokaz głupoty. Zaakceptowałeś regulamin, którego nie rozumiesz i chyba szybko nie zrozumiesz. Nie potrafisz poprawnie napisać odwołania mimo że przed mordą masz wielkie bilbordy z opisem jak to zrobić. Kocham graczy z noobpvp;)

crunchips
29-10-12, 21:36
Zamiast robić taki temat mogłeś napisać że nie wiedziałeś że za coś takiego się dostaje bana każdy kto tak napisał dostał unbana

Tyrond
29-10-12, 21:42
@piniovsky
Od kiedy stwierdzanie faktów to kozaczenie?

piniovsky
29-10-12, 21:59
Zamiast robić taki temat mogłeś napisać że nie wiedziałeś że za coś takiego się dostaje bana każdy kto tak napisał dostał unbana

no bo nie wiedzialem ;P

wojo.rojo
30-10-12, 05:57
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo

Slythia
30-10-12, 06:31
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo

Pozwolę sobie sprostować.

Thali to nie moja postać, zaś Kael to nie mój chłopak (i nigdy nim nie był). Poza tym, nawet jeśli byłaby to prawda to postać 'Dresowy Styl' nie jest żadnym zagrożeniem, o ile można tak ująć, dla najsilniejszych graczy na non-pvp - ma zaledwie 30 poziom. Jakoś ani Didrika, ani Irwizz (niebędący w klanie wraz z Thali czy Kaelem) nie mają bana.

Poza tym, Dresowy Styl sam jest sobie winien. Otrzymał karę tylko dlatego, że pomimo ostrzeżeń nadal łamał regulamin. Proszę nie zrzucać na mnie odpowiedzialności za jego czyny.

Dresowy, niewiedza nie jest żadnym wytłumaczeniem. Jak to mawia stare łacińskie przysłowie - nieznajomość prawa szkodzi. Na Twoją*niekorzyść przemawia także fakt, że ostrzegałam Cię w grze oraz nie jesteś w stanie do teraz pojąć, że popełniłeś*błąd (i nawet nie potrafiłeś założyć tematu w odpowiednim miejscu).

Didrika
30-10-12, 06:34
Zamiast robić taki temat mogłeś napisać że nie wiedziałeś że za coś takiego się dostaje bana każdy kto tak napisał dostał unbana
Phi, unban za nieznajomość regulaminu?

Ostrzeżenie przy takim czymś nie ma najmniejszego sensu, ostrzegać to można przy wulgarnym języku i obrażaniu. Skoro zaczęliście się przechwalać kto jakiego bota ma, ile razy za mc bana dostał, to ta wypowiedź o wyłączeniu bota była tylko gwoździem do trumny. Zresztą Slythia dawała jasno do zrozumienia, że przesadzacie.

tomakeo
30-10-12, 09:55
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo

Oj nie chłopcze, nic co piszesz nie jest prawdą.

1) Sam myślałem, że Thali to postać Slythi, jednak moje przypuszczenia zostały rozwiane, gdy rozmawiałem z obiema paniami jednocześnie. W tym samym momencie dostawałem od nich wiadomości różnej treści, więc mit obalony.

2) Za to, że ktoś wbija 100+ ban ? Hahahahaha 8) Dobre, masz u mnie piwo.
Zachęcamy do gry i do wbijania jaknajwyższych poziomów, sam pomagam jak tylko mogę [rozdając przedmioty, pomagając w misjach (bez spoilowania oczywiście), pokazuję respawny] i rzesza graczy z n-pvp to potwierdzi. Jeżeli w moim interesie byłoby, aby nikt nie wybijał się z lvl, to czy bym tak robił ?

Ogólnie to napisałeś dobrą bajkę, a jak wiemy "Życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po jajkach"

wojo.rojo
30-10-12, 16:03
Jezeli Thali to nie twoja postac to w tej chwili zlamalas regulamin oddajac ja innej osobie w kulki nie lec Torlof here sama mi sie przyznalas do tego na pw i to nie z thali a z MG no ale coz ciezko przyjac cos na klate latwiej zaprzeczyc szczegolnie ze Twoj klan czy tam rodzina Cie poprze ja tu juz od dawna nie gram wchodze tylko co jakis czas i patrze co sie zmienilo ale jak widac pocisniesz ten server jeszcze z rok lub dwa az wkoncu sama sie wkopiesz

Slythia
30-10-12, 16:23
Jezeli Thali to nie twoja postac to w tej chwili zlamalas regulamin oddajac ja innej osobie w kulki nie lec Torlof here sama mi sie przyznalas do tego na pw i to nie z thali a z MG no ale coz ciezko przyjac cos na klate latwiej zaprzeczyc szczegolnie ze Twoj klan czy tam rodzina Cie poprze ja tu juz od dawna nie gram wchodze tylko co jakis czas i patrze co sie zmienilo ale jak widac pocisniesz ten server jeszcze z rok lub dwa az wkoncu sama sie wkopiesz

Wiem kim jesteś, nie musisz się przedstawiać.

Ówczesna sytuacja była tylko i wyłącznie żartem z mojej i Thali strony który konsekwentnie kontynuowałyśmy. Nic więcej.

Nie rozumiem także Twoich zarzutów kierowanych pod moim adresem. Czyżby to była reakcja na bana, którego słusznie otrzymałeś na samym początku serwera non - pvp? Myślałam, że zdołałeś zrozumieć, że postąpiłam zgodnie z regulaminem którego złamałeś, od tego wszakże jestem. Jeśli masz jakieś konkretne uwagi co do mojej pracy to chętnie ich posłucham - tylko sformułuj je poprawnie.

piniovsky
30-10-12, 17:04
odbanuj mnie a nie tu referaty bedziesz prawic

Tyrond
30-10-12, 18:44
A ten ciągle nie pojmuje:/

Wicked
30-10-12, 20:50
http://austrianeconomists.typepad.com/.a/6a00d83451eb0069e2011570ea5170970c-800wi

Jedyny słuszny komentarz pod tym tematem, imo. Zły dział, zły temat, źle napisany, zero poprawy.

piniovsky
31-10-12, 06:34
slythia czemu usuwasz moje komentarze?

a ty kael nie twoj temat to sie nie odzywaj

Legolas
31-10-12, 08:09
Dersowy spierdalaj i zajmij się czymś innym na 30 dni .
Ja gdybym był twórcą to dawał bym bany na ip . I kasował konta za bota.

mikus
31-10-12, 08:51
Wiem kim jesteś, nie musisz się przedstawiać.

Ówczesna sytuacja była tylko i wyłącznie żartem z mojej i Thali strony który konsekwentnie kontynuowałyśmy. Nic więcej.

Nie rozumiem także Twoich zarzutów kierowanych pod moim adresem. Czyżby to była reakcja na bana, którego słusznie otrzymałeś na samym początku serwera non - pvp? Myślałam, że zdołałeś zrozumieć, że postąpiłam zgodnie z regulaminem którego złamałeś, od tego wszakże jestem. Jeśli masz jakieś konkretne uwagi co do mojej pracy to chętnie ich posłucham - tylko sformułuj je poprawnie.

To, ze sie "bawilyscie", to doprawdy troche zalosne, nie powinnas robic takich zartow, jako MG. A poza tym nie wiem w czym problem, Slythia moze sobie zrobic chara 999 lvl i 100 talarow. Nie powinno nas to obchodzic, bo slythia jest MG. Nie robi takich rzeczy, a to ze ma chara to nic...

tomakeo
31-10-12, 09:22
Dersowy spierdalaj i zajmij się czymś innym na 30 dni .
Ja gdybym był twórcą to dawał bym bany na ip . I kasował konta za bota.

Krótko, zwięźle i na temat. Dziękujemy

Uiop
31-10-12, 12:17
...nie powinnas ...

A Ty kim jesteś, żeby mówić MG, co powinien, a czego nie? MG to MG, nazwa mówi sama za siebie. Macie się podporządkować

grek
31-10-12, 18:40
hehe myślenie nie boli xd teraz pomyślisz co napiszesz na czacie głównym