PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Wojna , Potwory ,Abitańczycy.


Legolas
24-10-12, 23:57
Kiedyś może i było może i nie chociaż wydaję mi się ,że o tym wspominałem.

Nie będę od razu pisać opowieści , tego że doszły mnie słuchy ,fabuły, gotowej propozycji bo opowieści nie umiem ,a szczegółowo mi się nie chce.

Ale jak wiemy jest wojna , Abitańczycy są coraz silniejsi i niech będą ,chodź nie jestem po ich stronie ale dziś piszę propozycję dla nich.
Mamy Abitańckie Monstrum, i inne. Niech. ten ród rośnie w siłę i stworzy bestie przed którą , jedynie najodważniejsi rycerze nie uciekną ,a najlepsi nie zginą.

Mamy małe dicerosy.
Ja chciałbym zobaczyć straszliwą twardą jak skorupa żółwia bestie.
Abitański diceros (czy jak go nazwiecie) z pół metrowym rogiem na nosie , + z ciężkim opancerzeniem zaczepionym na nogi i grzbiet.
I Abitański Generał jak i jakieś monstrum z wszytymi tasakami w ręce.
Ogólnie w filmie jest wielu fajnych przeciwników.

Przyznam ,że to nie orginalny pomysł bo piszę na podstawie filmu "300".
Ale nie jest to pomysł tibijski. Tam są pokazane prawdzie bestie wojenne.
Jak ktoś chciałby zobaczyć o co mi dokładnie chodzi ,polecam film.

beta2468
25-10-12, 05:58
Juju, zwiedzałeś cały obóz?
Jeśli chodzi Ci o coś innego niż te potwory, które są tutaj: ( diceros bojowy, uzbrojone abitańskie monstrum, no i oczywiście bękart) http://wiki.altaron.pl/index.php/Potwory , to zaproponuj bardziej szczegółowo jak to ma wyglądać, bo siłe zawsze można zwiększyć.
Swoją drogą, jak bardzo mają być silne? Uzbrojone monstrum jest tak silne, że woj potrzebuje siohera, więc czy jest sens wprowadzania jeszcze silniejszych potworów skoro i tak na te nikt nie chodzi ?

Attax
25-10-12, 10:35
Mi bardziej w tej grze brakuje potworów co siłą przypominają np Czerwone Smoki , Hydry. Z prostej przyczyny za mało osób jest online żeby wyszukać drużynę która by poszła bić jakieś elitarne potowry. To nie Tibia gdzie grało czasem 500-1000 online. I w gildiach było po 50 osób w tym 20 online. Obecnie na każdym z serwerów zabito po 1 razie bekarta. Ja jeszcze wtedy nie grałem i teraz muszę czekać aż ludzie z 60-80 poziomem wyexpia.

jasiek50
25-10-12, 10:44
Attax, ja mogę zebrać ekipę na bękarta. Piszesz się na to?
Takich graczy na 60-80 lvl nauczyć ogarniać, żeby nie padli na wejściu i można iść w 10 osób.

tomakeo
25-10-12, 12:05
Mi bardziej w tej grze brakuje potworów co siłą przypominają np Czerwone Smoki , Hydry. Z prostej przyczyny za mało osób jest online żeby wyszukać drużynę która by poszła bić jakieś elitarne potowry. To nie Tibia gdzie grało czasem 500-1000 online. I w gildiach było po 50 osób w tym 20 online. Obecnie na każdym z serwerów zabito po 1 razie bekarta. Ja jeszcze wtedy nie grałem i teraz muszę czekać aż ludzie z 60-80 poziomem wyexpia.

Dokładnie. Brakuje takich respów np. czerwonych smoczków. Drugą sprawą jest resp demonów. Ten obecny nie jest zły, ale droga nie niego koszmarna. Więcej supli idzie na samą drogę, niż na bicie demców. Po cichu liczę, że w przyszłości dojdzie jakieś ciekawe miejsce z demcami, bez xxx czarnoksiężników po drodze :)

beta2468
25-10-12, 15:37
Attax, u nas dwa razy zabili bękarta! Eksority i kolegjumy :)

Co prawda w grze brakuje silnych potworów, bo nudy na lvlu większym niż 100, ale na to trzeba ludzi. Na serwerze pvp góra 50 osób online, no jak jest wojna do 75 dochodzi.

Legolas
25-10-12, 17:53
A to przepraszam , nie wiedziałem ze jest coś jak diceros bojowy .
W sumie o takie cos mi wlasnie chodzilo.

PS. Mógłby się odezwaćdo mnie MG ? Chciałbym o coś zapytać a nie ma potrzeby pisać na forum. W grze na was czekałem ale może za krótko .

Didrika
25-10-12, 18:23
Co prawda w grze brakuje silnych potworów, bo nudy na lvlu większym niż 100, ale na to trzeba ludzi. Na serwerze pvp góra 50 osób online, no jak jest wojna do 75 dochodzi.
Na to potrzebny rynek zbytu, po co bić mocne potwory skoro przedmioty z nich idą do npc, co skutkuje stratą pieniędzy. W tej chwili teamem można huncić hmm... hydy, profany, demony i starsze smoki. Fakt mało jest potworów podobnych siłą do dli przez co expienie jest co nudne :x

beta2468
25-10-12, 20:10
@up
Dokładnie tak jak piszesz. Nie ma ludzi, nie ma kto kupować rzeczy, przedmioty idą do sklepu, zła gospodarka itd, robi się zamknięte koło.
Nie wiem czy trzymać się tego, że wyjdzie nowy silnik będzie lepiej czy czekać teraz na cud XD Bo jak ludzi nie było tak nie ma. Nowe chary to zazwyczaj inne już dawno istniejących. Szkoda tylko, że my musimy przez to cierpieć i bić abitańców lub węże wodne przez 70 lvli....
Bo jak wygląda przykładowo exp wojownika? Obozy abitańskie, smoki(waste w cholere), węże wodne czy tam inne quary. To są miejsca jeśli chodzi o typowy resp dla wojownika. Może sobie pójść na górskie trole, na kościane, na demce, profany hydry, ale z kimś. Nawet jeśli i tak tych potworów jest mało. Ciągła monotonnia.

Zapytałam innego wojownika jak wygląda jego exp- od kilkudziesięsciu lvli węże wodne.
Jak odpowiedział pewien mag? "Zacząłem na fanatykach, a 70 lvli potem znowu na nich jestem, bo nie ma innych miejsc dobrych dla maga" ...
Łucznik z kolei całe życie męczy kościane smoki. Teraz moda na hydry. Ale to ciągle małe zróżnicowanie.
No ludzie zróbcie coś z tym!!

Majkul
25-10-12, 21:00
Ja naliczyłem około 12-13 różnych respów na które w okolicach 90 mogę iść magiem i nie będzie źle, łukiem to samo, także jeżeli ktoś katuje tylko kulty/kościste, to już jego problem. Miejsc jest sporo, dodam że połowa respów stoi pusta cały czas. Dlaczego? Bo nikomu nie chce się ruszyć dupy i je sprawdzić, zobaczyć jak to jest. Lepiej stać pod depo i czekać aż ktoś nas weźmie za rączkę i pokaże gdzie expić, w końcu jesteśmy w przedszkolu. Nie wiem co nowe tereny dadzą jak połowa będzie też stała nieużywana. Znam takie miejsca gdzie łącznie może trzy osoby od początku serwera expiło, a co ciekawe, są one naprawdę dobre. Ciekawi mnie też ilu ludzi wie gdzie rycerzem 2h można wyrobić 300k/h na 90 lvlu?
Ale zgodzę się, brakuje miejsc do expienia ryckiem i na grupowe hunty. No i oczywiście, większa różnorodność zawsze sie przyda, nie mówię nie. Tylko ludzie naprawdę zacznijcie myśleć, zwiedzać i sprawdzać, bo jak będziecie powtarzać tylko utarte i nieprawdziwe opinie że nie ma gdzie expić, to po kolejnym up będzie takie samo narzekanie i dla was nic się nie zmieni.

beta2468
25-10-12, 21:42
Mi tego nie musisz mówić :) Ale zobacz, ile miejsc jest opłacalnych? Trolle, enty, bagienne, elfy, inkwizytory, smoki, qaury, abity, widze i martwice, zdradzone dusze/pokutniki, kościane, hydry, profany, czarnoksiężnicy, fanatycy, mysmienie, nekromanci.... Słabszych potworów już nie wymieniam. Które z tych masz na myśli? "Nie będzie źle'... no właśnie, a ma być dobrze!

Didrika
26-10-12, 06:40
Jak odpowiedział pewien mag? "Zacząłem na fanatykach, a 70 lvli potem znowu na nich jestem, bo nie ma innych miejsc dobrych dla maga" ...
To chyba tylko tam ma mapę odkrytą, więcej niż 2h na fanatykach nie spędziłem bo nudno i słabszy exp od większości miejsc :>. Obecnie nie licząc przeszłości mam około 5 miejsc, w którym mogę wyciągnąć 300k/h+ z profitem/lekkim waste. Wystarczy poszukać, oczywiście zgodzę się, że nadal jest to trochę za mało.

Znam takie miejsca gdzie łącznie może trzy osoby od początku serwera expiło, a co ciekawe, są one naprawdę dobre.
Oj tam, ja znam jedno miejsce, w którym nigdy nie widziałem żywej duszy, a magiem wyciąga się tam 350k/h od 70lvla z lekkim profitem, ryckiem pewnie niewiele mniej.

@up Jako mag można spokojnie bić kościane, pokutniki... całe raindar nie martwiąc się o profit. Do tego fanatycy, abitańczycy i trolle. Reszty dogłębnie nie sprawdzałem, bądź sama ilość czy miejsca w których występują wyklucza osiągnięcie dobrych wyników.

eliar1
21-03-13, 19:36
A ja miałbym taki pomyśl żeby były ataki abitanców na miasto neolith ( czasami słabe kilka mieczników i szamanek a czasem strasznie silne 20 mistrzów wojny ) przecież to jest wojna a tylko my atakujemy niech ta gra będzie jakoś bardziej urozmaicona :)

sidexxx
21-03-13, 19:41
A ja miałbym taki pomyśl żeby były ataki abitanców na miasto neolith ( czasami słabe kilka mieczników i szamanek a czasem strasznie silne 20 mistrzów wojny ) przecież to jest wojna a tylko my atakujemy niech ta gra będzie jakoś bardziej urozmaicona :)

"najazdy na obecną chwilę nie są możliwe" - Administracja

eliar1
22-03-13, 14:55
kurcze szkoda bo ty by było fajne

a czemu są niemożliwe ???