PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Chleb


Glumph
17-10-12, 18:43
Fajnie byłoby móc kroić chleb. Np. nożem. Od zręczności zależałoby, czy ukroimy krzywą kromkę, czy prostą. Moglibyśmy robić kanapki

Zenon von Wons
17-10-12, 19:06
Dzieci no-lify wychodzą z przed komputerów i rodzą się nowe życiowe pomysły do projektu altarona!

pozer89
17-10-12, 19:12
Glumph mam dla Ciebie świetną radę.
Idź kup chleb i pie*dolnij się w łeb, bo od tego grania Ci się poprzestawiało pod deklem.

tomakeo
17-10-12, 19:21
Hahaha :) Zabawny pomysł.
Oczywiśnie nie wejdzie on w życie nigdy, bo nie widzę nawet takiej potrzeby.
Bądźmy poważni :))

Ser
17-10-12, 19:22
Po co kroić chleb i zrobić sobie dobre kanapki w RL jak można kroić chleb w Altaronie i zjeść nie odchodząc od komputera ! To jest to !

Agri
17-10-12, 19:43
Chleb, chleb ! Co mieli psa i mieli e sondę ! I kamień sarnie dany mi tu ...

Didrika
17-10-12, 20:24
Chleb zebrał pochlebne opinie, nic tylko czekać na wprowadzenie :D

jasiek50
17-10-12, 21:33
Czytając to pierwszy raz też się śmiałem. Ale po chwili zauważyłem głębszy sens, coś z tym można zrobić, to fakt, jakoś to pozmieniać, i zabawić się w kucharza, to znaczy, wyciąć powysły attaxa odnośnie bandaży i umieścić je w "kuchni". To znaczy: jedzenie dzięki któremu otrzymujemy bonusy.

Agri
17-10-12, 22:06
JA bym też wprowadził butelki z wodą, które trzeba byłoby pić co jakiś czas idąc przez upalny dzień ( nowy pasek z ilością kroków bez kolejnego napojenia).

85985
18-10-12, 00:52
Kurczę.. fajny pomysł.. gra dzięki niemu mogłaby się stać bardziej realistyczna, jednak opisałeś go zbyt ogólnie, więc mam do ciebie kilka pytań:
1. Mam ten chleb i chcę go pokroić nożem. W grze jedyny przedmiot podobny do noża nazywa się nożyk i mogą go używać tylko alchemicy. Jak rozwiążesz ten problem?
2. Jeśli już jakimś cudem będę mogła pokroić ten chleb.. czy z jednego chleba zrobi się tylko jedna kromka prosta lub krzywa, czy kilka kromek? Od czego będzie zależała ilość kromek? Czy będzie miała ona stałą wartość w każdym przypadku?
3. Czy w ten sam sposób będzie można pokroić inne rodzaje jedzenia typu pomidory, jabłka czy nawet stek? (Pisałeś, że będzie można robić kanapki, więc myślę, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca.)
4. Czy robienie kanapek będzie możliwe dla wszystkich profesji, czy też tylko dla alchemików, którzy jak wiadomo specjalizują się w różnych eksperymentach, więc robienie kanapek nie powinno być dla nich czymś trudnym? A może będzie to możliwe dopiero po zrobieniu jakiegoś kursu kucharskiego lub wykonaniu misji?
5. Ile rodzajów kanapek będzie można przyrządzić? Czy wszystkie będą regenerowały manę i hp tak samo długo? Jak będzie wyglądało ich przygotowywanie?
6.Jak będzie z jedzeniem kanapki? Czy będzie się dało zjeść całą kanapkę od razu czy dopiero kilka gryzów sprawi, że cała kanapka zostanie zjedzona?

Od kiedy myślisz o realistyce? Twój pomysł z plecakiem na przedmioty z misji też bardzo realistyczny !! Czy tam możliwość by przedmiot z misji nie wypadał !

jasiek50
18-10-12, 05:51
Od kiedy myślisz o realistyce? Twój pomysł z plecakiem na przedmioty z misji też bardzo realistyczny !! Czy tam możliwość by przedmiot z misji nie wypadał !

DOMINIK! nie denerwuj się xD