PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge sie zalogowac.


rosak
15-10-12, 18:30
Witam.
Problem polega na tym ze po wpisaniu passow pojawia sie napis "lista postaci wlasnie sie laduje, prosze czekac." i nic dalej nie rusza czekam juz przynajmniej z 10 min i nic. Zalozylem konto i postac. Jestem nowy wiec robie moze cos nie tak. prosze o pomoc

Tyrond
15-10-12, 22:23
Może antywirus blokuje aplikacji połaczenia.

Venum
15-10-12, 23:11
albo zapora windows

rosak
17-10-12, 14:51
wiec tak wczoraj odpalilem kopie zapasowa na lapku i wszystko dzialalo. Sciagnalem wszystystkie aktualizacje do win7 i altaron nie chodzi znow sie pojawia ladowanie postaci i nic. Moze wie ktos ktora aktualizacja moze stwarzac takie problemy?

rosak
19-10-12, 10:31
Juz wiem co bylo bledem mianowicie laczac sie przez wifi z routerem sa jakies dziwne zabezpiecznie ktore najwyrazniej blokowaly clientowi polaczenie. Bo kablu wszystko smiga.
Jezeli ktos jeszcze ma UPC i ma ten sam problem co ja to laczcie sie po kablu i wszystko bedzie smigac.
Pozdrawiam
temat do zamkniecia

Vikyyy
29-10-12, 12:40
Nie, nie do zamkniecia, mi wczoraj przyszli z UPC wymienic router i nie dziala nic, nie moge sie zalogowac od tej pory nawet po kablu, ktos ma jakis pomysl?

tomakeo
29-10-12, 13:43
Wyłącz zaporę, być może to jest przyczyną.

envy
30-10-12, 15:24
czy sie opłaca sie graci w altarona hmm to jest dobre pytanie ja wam odpowiem nie wiem jak to jest na innych ale na serwie non pvp sie nie oplaca mg 2 naduzywa swoich praw mozesz dostaci bana za nic jest taka grupa na tym serwie chyba sklada sie z 6-9 osob wiec uwaga nie grac na tym serwie

witam czy sie oplaca graci w altarona hmm ja wam odpowiem na serwie non pvp mg 2 naduzywa praw mozesz dostaci bana za nic powaga to jest grupa zkladajaca sie z 6-8 osob jak im sie nie spodobasz do sie zglaszaja do czyli do mg2 hej on mi sie nie podoba dasz bana muwisz masz i boom ban na zawolanie wiesz sam ocen ten serwer i zrob se tam konto czeba tego doswiaczyci

Arkadiasz
30-10-12, 15:42
czy sie opłaca sie graci w altarona hmm to jest dobre pytanie ja wam odpowiem nie wiem jak to jest na innych ale na serwie non pvp sie nie oplaca mg 2 naduzywa swoich praw mozesz dostaci bana za nic jest taka grupa na tym serwie chyba sklada sie z 6-9 osob wiec uwaga nie grac na tym serwie

witam czy sie oplaca graci w altarona hmm ja wam odpowiem na serwie non pvp mg 2 naduzywa praw mozesz dostaci bana za nic powaga to jest grupa zkladajaca sie z 6-8 osob jak im sie nie spodobasz do sie zglaszaja do czyli do mg2 hej on mi sie nie podoba dasz bana muwisz masz i boom ban na zawolanie wiesz sam ocen ten serwer i zrob se tam konto czeba tego doswiaczyci

Twoja składnia, ortografia pozostawiają wiele do życzenia.
Na Altaronie panują pewne zasady, które zaakceptowałeś, choć ich nie zrozumiałeś, wątpię czy je w ogóle przeczytałeś. Nie dziwię się, że teraz jęczysz, jak nie wiesz za co dostałeś bana, lecz to twoja wina, że się od niego nie odwołałeś. MG też ludzie i jak każdy potrzebuje kogoś, by móc z chęcią grać, a nie prawdą jest to, że dają bany za nic.
Ostatnio zostałem zbanowany na miecha za bota, którego nie mam. Miałem zablokowane klawisze i nie odpowiadałem na wezwanie MG, a w regulaminie wyraźnie jest napisane "Na wezwanie MG należy odpowiadać NATYCHMIAST". Zrobiłem odwołanie, znałem swoją winę i wynegocjowałem skrócenie jej. MG też ludzie, wystarczy się dogadać NA SPOKOJNIE, to wszystkim wyjdzie na zdrowie.
Pozdro:B