PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Kara za śmierć, wysokie i niskie hity czerwii


Arkadiasz
10-10-12, 14:30
Tak jak w temacie, chciałem się zapytać jak wysokie są kary za śmierć (szczególnie chodzi mi o skille )?
Rano zginąłem przez przerwę w dostawie neta (tak niby "moja" wina) i nie obwiniam o to zespołu Altaronu ale po ponownym zalogowaniu się do gry przeżyłem szok, jak bardzo moje skille spadły :\. Z 49/59 (tak wiem dziwne te parowanie tarczą) na 46/54 :o. Czy to aby nie za dużo ??:(
O lvl nie mam pretensji, bo aż tak dużo nie spadł (dobrze że mam mały lvl:p).

Mam też pytanie o trening - wiem, że przy 98 umiejętnościach jest blokada dodawania pktów za pomocą PNów, czy trenując też już nic nie wleci??

Co do Czerwi. Bić to ledwie mnie tyka, często missy, ale potrafi trafić za ponad 20, co przy moch umiejętnościach (jak dla mnie) jest dość dziwne.
Piszę także, że mogę się mylić +/- 2 co do wszystkich liczb/umiejętności itp.
Pozdro Arkasz

@edit
@siwyus
Mam zestaw łuskowy i z tym zestawem miałem 59, a po dedzie (sprawdziłem) mam 54 (z zestawem) ; d

siwyus
10-10-12, 14:45
Mam też pytanie o trening - wiem, że przy 98 umiejętnościach jest blokada dodawania pktów za pomocą PNów, czy trenując też już nic nie wleci??

Tylko PNy mają blokadę.


Jeśli chodzi o spadek skilli to coś jest nie tak. Zdejmij i załóż swój "set". Może nie pokazuje premii od zestawu.