PDA

Zobacz pełną wersję : Spis złodziejstwa.


Wicked
26-04-11, 18:45
Pomysł powstał po fakcie, jak mnie pewien gracz okradł na ponad 100 mięchów i paredziesiąt steków. Niby nic, ale jednak ponad pół godziny machania myszką w plecy.

Polecam wpisywać tutaj ludzi, których należy unikać lub wręcz karać, jak tylko się da.

Ode mnie leci wpis na gracza "Kura" - który to worek mi zawinął bez powodu, bez słowa. Zabrał i nie ma. Osoby mogące potwierdzić: Korganon .
Krótko: Kill on Sight.

Bogo
26-04-11, 22:20
Dopisuje się:
Kura
Tharus
Xan

Shako
27-04-11, 19:57
Cintor ukradł mi loota który zbierałem 4 godziny

robak107
01-05-11, 01:56
Eternal Oblivion
Mlody'Pall
Toma Thann

Ethelon
01-05-11, 02:46
Zdecydowanie jestem za ostrzeganiem graczy przed złodziejami, blokerami i tym podobnymi trolami !! =)

Tummi
01-05-11, 09:17
Może jakieś screeny?
To ja oskarżam Rekhyda, twórce tematów o hmm... o może o kradzież lootbaga!
Bez sensu. Bez screenów to sobie pisać możecie, ale i tak nic tym nie udowodnicie

thorus
01-05-11, 10:04
To według mnie autor tematu i cały klan Securum ot tak bo mam taki kaprys.

Tak jak Pan wyżej wspomniał bez screenów możecie sobie pisać i tak nic wam to nie da.

drazbeczka
01-05-11, 10:59
Eternal Oblivion
Mlody'Pall
Toma Thann

tak Toma Thann nie dość że złodziej to jeszcze bloczy, ale on ma już hunta :D

Walles
15-04-14, 03:27
Chyba nie jest zabronione odkopywanie mega starych tematów więc..

Każdemu znany Morgian a obecnie Tomurek

powody? każdy kto go zna to wie jakim jest wrzodem.

Pasztet
15-04-14, 08:57
Trzebaby dopisać prawie wszystkich ludzi z wrogich gildii. Kiedyś byłam w NZ i ktoś z WR mi mięska ukradł argumentując to mniej więcej "bo nie lubię twojej gildii". Nie wiem czy to moje żale czy lider WR zmusił go do oddania. Bóg zapłać!

Jak podasz swój nick to Ci powiem, jak to było :)

Arkon
15-04-14, 12:09
toż to karmelia jest scurvy :D

WsT
15-04-14, 13:28
To i ja kogoś dopisze
PvP
-Rengarou

Okradł mnie na 20bp UH, niby nic ale zawsze coś :)

sebastianix
15-04-14, 13:42
Sis roy...........

Mcree
15-04-14, 22:25
Zostałem ojebany na 20t przez gracza o nicku Daiver.

Walles
15-04-14, 22:58
Kimus - Uliczny Wyrok*- nie płaci hajsu za SS, okradzione dwie osoby 100% info.

Bambus Rp - to samo co wyżej

* Noob char

shamkis
16-04-14, 08:43
Bambus Rp - złodziej okrada ludzi, nie kupować od niego SS.

Walles
22-05-14, 16:16
17:08 Zefora: Czlowiek Awantury/wujek samo zlo/tarathiel/ormo oszukuje na pacc

Stary Uzdrowiciel
22-05-14, 18:20
Może jakieś screeny?
To ja oskarżam Rekhyda, twórce tematów o hmm... o może o kradzież lootbaga!
Bez sensu. Bez screenów to sobie pisać możecie, ale i tak nic tym nie udowodnicie


Ciekaw jestem jak ten screen ma wygladac -.- Slyszeliscie o czym takim jak moment reakcji ???!!! Sytuacja sie sprawdza podczas prowadzenia samochodu i nie tylko... kiedy na drodze zauwazamy przeszkode zanim wcisniemy pedal hamulca towarzyszy nam tak zwany moment reakcji, to czas, w ktorym nasz mozg sobie uswiadomia ze trzeba sie zatrzymac, czas ten miejscie sie od 0,20sec i wyzej u osob starszy, lecz w Altaronie pewnie, az tak zaawansowanych osob nie ma. Sytuacje mozna porownac do zabrania worka. kiedy gracz cos krednie w nie cala 1 sekunde, moment reakacji zanim sobie poszkodowany uswiadomi, ze cos stracil, trwa nieco dluzej niz 0,20sec. Poniewaz nie wplywa to tak emocjonalnie na nas. Przykladowo Kowalski " zabiera worek " Nowak na to " Kuuuuuuurw*" mooooj woreeczek" :uśmiech6: "wy glowie pojawiala sie mysl" "SS" ... Lecz za pozno, woreczka nie ma juz na ekranie :smutny: Kiedy nie ma dowodu na ekranie kazdy moze sobie isc i ustac obok innej osoby zrobic "SS" i wrzucic na forum, ze mu cos zabral, a tak na prawde to tylko zabij mu kiedys np. czerwia i od tamtej pory gracz chcial sie zemiscic na innym graczu. To tak tylko na przykladzie... A wiec "ss'y" nie jest dobrym pomyslem udowodnienia zlego czynu. Jezli gracz ma powod zeby dodac kogos do tematu, to wystarczy by tylko dodal nick i co dana osoba zrobila... A jezli ktos kiedys spotka ta osobe, wczesniej czytajac ten temat, bedzie mial dystans i zaobserwuje zachowanie tej soby zanim jej zaufa.

Walles
24-05-14, 05:20
Zostałem ojebany na 20t przez gracza o nicku Daiver.

Dodatkowo nauczył się od swojego jedynego ziomka na serwerze morgiana, okradać domki.. ofiarą Mustafa. Chociaż może przeznaczy zdobyty majątek na naukę wypowiadania R :zły: :zły:

Mcree
24-05-14, 06:54
Jeździł rowerem z rabarbarem wpadł na toster to był horror! Niech to poprawnie:uśmiech7: wypowie na vc to może mu odpuszczę.

Walles
24-05-14, 06:59
Och Ty w życiu :uśmiech7: :uśmiech7: :uśmiech7:

powoli dogania morgiana, tak samo już ma wyjebane w Altaron, ale od 7:30 siedzi na kościanych smokach i expi.. :uśmiech8: :uśmiech8:

Mcree
08-06-14, 22:59
Myślę, że nie ma co zakładać nowego tematu- można w tytule tego dopisać "... i chamstwa"
2 kandydatów z non-pvp

Pro Palladynek (http://altaron.pl/p/Pro%20Palladynek)
Kamilus (http://altaron.pl/p/kamilus)

Wybijanie mobów "treningowych" typu wiwerny, młode smoki.
Niestety ten margines dotarł na non-pvp :/

Walles
08-06-14, 23:19
Nie zdziwię się jeżeli to będzie morgian i daiveL

mody189
09-06-14, 09:34
Morgian o co spinasz? Najpierw robisz tak żeby cały serwer miał Cię głeboko, a później komuś tabletki polecasz. Jakby nie było to może najpierw ty udaj się do jakiegoś specjalisty, i opowiedz mu sytuację w której gdzie byś nie był, tam musisz coś podjebać. I ja też się nie zdziwię, jak na PVP każdy ma was pełną dupę, to poszliście kraść na NPVP:). Portalakowi jakoś inva do domku bym dał, tobie... Hmmm nie bardzo;) Więc ty sklej wary, i już! na Gliwicką! Marsz! A może jeszcze coś z Ciebie będzie.


Apel do NPVP'owczyków! DaiveL I MORGIAN PRAWDOPODOBNIE POSZLI DO WAS KRAŚĆ, MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI!

Walles
09-06-14, 09:51
Morgian o co spinasz? Najpierw robisz tak żeby cały serwer miał Cię głeboko, a później komuś tabletki polecasz. Jakby nie było to może najpierw ty udaj się do jakiegoś specjalisty, i opowiedz mu sytuację w której gdzie byś nie był, tam musisz coś podjebać. I ja też się nie zdziwię, jak na PVP każdy ma was pełną dupę, to poszliście kraść na NPVP:). Portalakowi jakoś inva do domku bym dał, tobie... Hmmm nie bardzo;) Więc ty sklej wary, i już! na Gliwicką! Marsz! A może jeszcze coś z Ciebie będzie.


Apel do NPVP'owczyków! DaiveL I MORGIAN PRAWDOPODOBNIE POSZLI DO WAS KRAŚĆ, MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI!

A że się jeden z drugim k#@#ą urodził to już kanarkiem nie zdechnie.

Trias Zdrajca
29-09-14, 10:43
Jak Cię okradł, to uważaj też na Vertih, Kaczor Donald, Lord Dreaken i Max Sio, bo to też ten sam koleś.

A od siebie dodam, jeśli to też spis chamstwa - Achilless, który wchodzi na respy dla low lvl (30 magiem sobie expię) i luruje potwory oraz blokuje mi drogę ucieczki. Brawo!

ReeZo
29-09-14, 11:16
Doszły mnie też słuchy, że gracz "LOFT" podszywa się pod mnie w handlu.
Proszę uważać. Moje chary :

Matt The Healer, Prince Matthew, Death Wizard.

Windykator
29-09-14, 12:25
Łobuz/Szkiełko/Wysłannik Śmierci - protegowany collegium na serverze pvp. Zapomniał zapłacić 50t, bo musiał iść na przyre.

Patho/Sevilla - sprzedała swoich na pvp wzamian za free, przetrzymuje 3/4 mbp sd od kilku miesięcy.

rasta1717
29-09-14, 19:39
Trias Zdrajca ze ja niby to loft ? chyba cie pojebało sam mnie dziś wyjebał na ss

Kto nie wierzy niech pisze do mg i się zapyta o ip :)

Tyle od mnie

a ty trias nie pierdol jak nie wiesz -.-