PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Pvp zwiadowcy


a1106169
07-10-12, 20:27
Witam,

Uważam, że czar "odes kpiro" powinien zostać usunięty i zastąpiony czarem zbalansowanym do innych profesji, który podczas użycia działa, gdy postać ucieka czy goni potwora/gracza.

Rozumiem, że czar był za mocny i za bardzo opłacalny ale bezsensem jest też to, że zwiadowca musi stać i solować potwory na expie jak najzwyczajniej powinien od nich uciekać czy je gonić.

Według, mnie jest to do dupy, i domagam się zmiany :)

Dziękuję i proszę o nie zamykanie po kilku wypowiedziach.

Pozdrawiam

tomakeo
07-10-12, 20:49
Czar Odes Kpiro trwa, bo ja wiem, 1,5s ? Więc co za problem uciekać i zatrzymać się na ten czas ? Ktoś Ci karze stać przy mobie i go tankować ? :)

Jeśli nie odpowiada Ci zwiadowca to może czas zmienić profesję ? Może na taką, która wymaga mniej od gracza ?

Yossarian
07-10-12, 20:52
podpisuje, wogole czas zrobic porzadek ze zwaidem bo to porazka

tomakeo
07-10-12, 20:55
Huh ? Ja nie rozumiem co wy macie jeszcze do zwiada ? Jest to profesja, którą bez lipy wyciągacie 1kk/h expa na czarnoksiężnikach.
Mam dziwne wrażenie, że wypowiadają się tu zwiady z poziomem max 30.

Śliski
07-10-12, 21:01
Pomysł nie przejdzie na chwile obecną (zwiad i tak daje rade). Faktycznie profesja biegająca, ale był to jedyny pomysł na ustabilizowanie jego siły rażenia.

#up
Pokaż Ty mi screen'a z wynikiem 1kk/h u zwiada po update? Mam dziwne wrażenie, że wypowiada się tu ktoś z max 10 lvl zwiadem.

a1106169
07-10-12, 21:57
Czar Odes Kpiro trwa, bo ja wiem, 1,5s ? Więc co za problem uciekać i zatrzymać się na ten czas ? Ktoś Ci karze stać przy mobie i go tankować ? :)


HAHAHAHAHAHHA,

Proszę, nie wypowiadaj się tak jak nie grasz zwiadowcą,bo nie masz pojęcia o co mi chodzi.

Pomysł nie przejdzie na chwile obecną (zwiad i tak daje rade). Faktycznie profesja biegająca, ale był to jedyny pomysł na ustabilizowanie jego siły rażenia.
.

Dlatego, mówię tu aby usunąć czar "odes kpiro" skoro był taki silny i zastąpić go nowym czarem, który umożliwi bieganie, a będzie zbalansowany co do reszty profesji.

Pozdrawiam :)

Tyrond
07-10-12, 22:59
Po co ten płacz skoro zwiadem ciągle najlepiej i najszybciej się expi?

zal12345
07-10-12, 23:07
Huh ? Ja nie rozumiem co wy macie jeszcze do zwiada ? Jest to profesja, którą bez lipy wyciągacie 1kk/h expa na czarnoksiężnikach.
Mam dziwne wrażenie, że wypowiadają się tu zwiady z poziomem max 30.

oh chyba przed upem teraz to solo ciężko i waste

Slythia
08-10-12, 09:29
Ten czar jest dobry. Masz wybór - stać i go użyć (wszakże by wystrzelić na raz trzy bełty potrzeba chwili) albo uciec i nie przyjąć obrażeń. Poza tym, trwa na tyle krótko, że nie trzeba 'tankować'. Nie zostanie on zmieniony.