PDA

Zobacz pełną wersję : Cd.


popek97
05-10-12, 11:27
Kael wkońcu napisałeś coś sensownego , że wiesz kto użył bota .
Bo wcześniej myślałem że piszesz tylko po to ,aby się do nas śmiać , że nie ukarają winnego i pokazać że są lepsi i gorsi.

@Slythia
Nie Attax, leczy to ośmieszasz siebie ,administracje i ta grę.
Tym że piszesz o swojej bezradności do tamtego incydentu .
Tym że tam byliście i bota ktoś użył na waszych oczach .
Zamiast ukarać banem i cofnąć mu zadanie odebrać nagrody.
To mogę powiedzieć ,że w tamtym momencie wasze efekty pracy były równe 0.
Kaela znasz ,kto wie może by ci już tam powiedział kto bota użył.

O czym Ty tu piszesz , zamykasz tematy ? Mówisz że winny będzie ukarany ,bo będzie częściej obserwowany ?
Przecież to nie kara , obserwować możecie każdego i ile chcecie jak macie czas nawet 24/24 uczciwi gracze nigdy nie bocą.
To nie kara to praca i obowiązek SG chyba ten główny , może i Ty też tym się zajmujesz .

Czemu mam już dać z tym tematem spokój ? Bo obiecujesz że koleś będzie obserwowany ? Już raz tak użył bota , że nie doszłaś do tego ,kto.
Może znowu użyje i też nie zauważycie , no tego może nie widać ,ale to wy znacie swoje możliwości i ukaranie za bota nie powinno być problemem.

Jak możesz to nie zamykaj tematów dopóki sprawa nie jest zakończona , bo wygląda to tak jak byś tuszowała takie niewygodne wam tematy.
Bo tu piszemy ,że chyba ktoś z admini... źle pracuje , a to "minus" dla całej gry.
Błędy każdy popełnia i nie każdy wszystko widzi , ale błędy da się naprawić.

Tu nie chodzi o to , że jeden brat był w pracy ,a drugi korzystając z jego postaci kupował sd pod dp .

Tylko o bota , ja chce sprawę ciągnąc do końca do ukarania winnego.
A Ty chyba najlepiej milczeć ,zapomnieć i cicho sza.
Nie wstawiaj się za botami , bądź bardzo surowa bo zniszczą Wam ten projekt jak Tibie , a bardzo było by szkoda.

Powodzenia , nie chcę wam targać opinii itd. To Ty niepotrzebnie jakby botera chronisz.
Juju

Slythia
05-10-12, 11:33
Właśnie, KTOŚ. Kto do jasnej cholery? Kto użył tego uha botem na Kaelu? KTO? Znasz nick? Potrafisz mu to udowodnić i w 100% powiedzieć - tak, to gracz x?

Tak samo było w tamtej sytuacji. Mervakis wykrył, że KTOŚ użył bota. Jednak nie był w stanie nijak sprawdzić kto. Obecne nasze możliwości nie pozwalają na zdobycie tej informacji. Dlatego go nie ukaraliśmy - bo nie wiemy KTO TO NA PEWNO JEST.

Jeśli wiesz jak to sprawdzić - mów. Same słowa Kaela to za mało, ba, jestem gotowa się założyć, że po tamtej akcji wkopałby w ten sposób Dakashiego.

Więcej taka sytuacja się nie powtórzy bo niedługo wgramy modyfikację uniemożliwiającą anonimowe leczenie innych. Uczymy się na błędach, słabościach, lecz nijak nie cofnę czasu i nie sprawdzę kto wówczas użył tego nieszczęsnego uha.

tomakeo
05-10-12, 11:40
Slythia, proszę Cię, zamykaj te tematy. Mam już dość czytania w kółko o tym samym.

Wicked
05-10-12, 12:00
:(
Ale... ale... ale ja chcę wskazać palcem kto z obecnych tam miał bota. :(

Kuzyn
05-10-12, 14:06
:(
Ale... ale... ale ja chcę wskazać palcem kto z obecnych tam miał bota. :(

To przestań pajacować panie zasłużony i napisz to Slythi.

Slythia
05-10-12, 14:31
Napisał. Lecz co mam z tą informacją zrobić? Zbanować tą osobę*tylko na podstawie słów Kaela gdy nigdy nie udało mi się jej / go złapać w grze?

sub
06-10-12, 00:05
to jest po prostu smieszne, kael to człowiek bez honoru, najpierw pisze, że oskarżenia o bota są bezpodstawne, potem, że wie kto go użył. jak można byc takim pajacem

tomakeo
06-10-12, 00:24
Bo oskarżaliście o bota wszystkich pokolei, co jest bezpodstawnym zarzutem.

Cvl122
06-10-12, 02:50
Wałkowany temat do zamknięcia...

@juste

Grubo, teraz właśnie obczaiłem, że trzasnełem jakiegokolwiek posta ( a też byłem po melanżu i chyba zrobiłem się za bardzo wylewny... :D )

blanko2222
06-10-12, 04:58
hahha przychodze po melanzu o 6 rano wchodze na altarona a tu dalej dyskusja na jeden i ten sam temat ,kiedy zostac powinien definitywnie zamkniety. Nawet jakby kael powiedzial dokladnie kto uzywal bota to ***** mozecie zrobic ,bo jak juz ktos napisal gdzieś ,że można banować tylko jak się złapie na gorącym uczynku . I co zlapaliscie na goracym uczynku przed wejsciem na rokite , nie zostalo z tym zrobione nic ,wiec...

Czemu mam już dać z tym tematem spokój ? Bo obiecujesz że koleś będzie obserwowany ? Już raz tak użył bota , że nie doszłaś do tego ,kto.
Może znowu użyje i też nie zauważycie , no tego może nie widać ,ale to wy znacie swoje możliwości i ukaranie za bota nie powinno być problemem.

Dlaczego masz dać spokój z tematem ,bo w momencie kiedy został wykryty bot powinno odrazu cos isc(ban,przerwanie misji) Teraz chcialbys kogos zbanowac? po fakcie jak Ci sie nawet nikt nie przyzna , oj nie tędy droga.


Wezmy poczekajmy na nowego klienta czy jakieś zmiany w kliencie ,które wyeliminują boty. YYYYY czemu wcześniej nie było żadnych sytuacji z uhami (ze ktos mial auto uha) od pewnego czasu to sie dzieje

Yossarian
07-10-12, 21:23
Zmiany, zmiany, zmiany, kazdy, wszedzie pisze o zmianach i jakos dupa, do tej pory 0 konkretów.

tomakeo
07-10-12, 21:31
Konkrety pojawią się, gdy wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik. Cierpliwości.

Legolas
07-10-12, 23:19
Ostatni guzik? Twórcy najpierw powinni się cofnąć
i doszyć te brakujące. I może zatrudnić 2 testerów. - Mam na mysli wydane czary,balans postaci. Cos tutaj jest bez sensu.
@Do tematu.
Mam pytanie kto przeprowadził testy z czlonkami drużyny zabijającej rokite? Bo mam co do tych testów wiele wątpliwości. Myśle że dzięki nim można było dowieść kto leczył botem.
@Merv
Wczesniej pisałes że dojdziesz do tego ,zamkniesz temat i odpowiedniego gracza ukarasz. To były tylko słowa na wiatr? Czy masz jakieś postępy.
Może wam pomogę albo się zawiodę.
Juju.-Piszę z tel.

Mervakis
08-10-12, 00:20
Wiem kto, ale nie mogę go ukarać. Moralność, a regulamin to dwie osobne kwestie. Tak więc miejcie mnie za wrednego typa, który karze gdy mu się chce. Temat Rokity uznałem już za temat zamknięty.

Rakhul
12-10-12, 01:35
Zrób to takie jest twoje zadanie! no i co teraz?

Mervakis
12-10-12, 06:57
Nie, moim zadaniem nie jest banowanie kogos na podstawie zeznan innego gracza, nawet jesli wiem, ze ten gracz mowi prawde. w tamtym momencie auto uh byl niewykrywalny i nie cofne czasu zeby sprawdzic kto go uzyl.

Rakhul
12-10-12, 22:20
Wiem kto, ale nie mogę go ukarać. Moralność, a regulamin to dwie osobne kwestie. Tak więc miejcie mnie za wrednego typa, który karze gdy mu się chce. Temat Rokity uznałem już za temat zamknięty.

Ale napisałeś że wiesz kto. To jak wiesz czy nie? I dziękuje ci za to że nie usunąłeś mojego posta tak jak Slythia. Ciesze się że dałeś odpowiedź.:)

Didrika
13-10-12, 06:18
Chyba jasno napisał, że wie ale nie ma pewności czy ta osoba mówi prawdę. Naprawdę to tak ciężko zrozumieć? Jest to taka sama sytuacja jakbym ja teraz napisał, iż używasz autoheala i domagam się natychmiastowego bana bez sprawdzenia, czy me słowa są prawdziwe.

sub
13-10-12, 11:32
didrika to ty jeszcze raz przeczytaj co napisał bo cos ci sie pomyliło i piszesz głupoty