PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Mag nekromanta


Uiop
05-10-12, 10:01
Czar efo oreh/zew śmierci/"nutki" po ogromnym osłabieniu stał się bezużyteczny przy obecnym koszcie many. Jak ma nie nadawać się do 'expienia' i do pvp, to lepiej go usunąć. Ewentualnie można też zmniejszyć koszt many, powiedzmy do 500. Czary elementalisty zadają graczom 1300~ obrażeń, nawet jeśli jest się niskopoziomowym magiem(mag na 140 podobno uderzył w gracza za 1800~). Dodatkowo ognisty czar ofensywny elementalisty kosztuje 600 many, a nekromanty 750. Nie oszukujmy się, to że nekromanta może uderzyć aż 8 celów(teoretycznie) w praktyce jest to niewykonalne. Zanim otoczy go 8 potworów, to padnie przy 3ch-4ch.

Zenon von Wons
05-10-12, 13:40
Nie dało rady założyć jednego tematu tylko cztery?

Uiop
05-10-12, 13:58
Zauważ, że każdy temat dotyczy czego innego. Z doświadczenia wiem, że jak w jednym temacie jest kilka propozycji, na różne tematy, a zaczyna się dyskusja, toczy się ona na jeden temat, a o reszcie wszyscy zapominają. Już im się nie przypomina.

skyromk71
05-10-12, 14:11
Przeciez to logiczne po co nam taki czary i inne sprawy ;/

Zenon von Wons
05-10-12, 14:22
Zauważ, że każdy temat dotyczy czego innego. Z doświadczenia wiem, że jak w jednym temacie jest kilka propozycji, na różne tematy, a zaczyna się dyskusja, toczy się ona na jeden temat, a o reszcie wszyscy zapominają. Już im się nie przypomina.


https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4398
Obczaj ten wątek i potem skomentuj. Wszystko ładnie podane, na każdą sugestie dobrze i rzeczowe odpowiedzi. U Ciebie chaotycznie i 4 różne wątki, jakby nie dało tego jakoś streścić w jednym

skyromk71
11-10-12, 20:39
Ja mam lepszy pomysł zeby mag necromanta dostał cos takiego jak repito np. mini repito juz mowię dlaczego rycerz ma repito zwiad necro ma ropie repito tylko mag nic nie ma a jeszcze osłabiliscie maga necro z tymi nutkami przydało by sie cos dodac takiego jak mini repito

grek
11-10-12, 21:40
dla maga necro ropie repitto .. Nieee i tak macie hape odesa i zawalasz jak na repitto lepiej wojowi dac bo nie ma hape a niech mag necro wali nie po 200z nutek a po 350 xd prawie jak oflando

pozer89
13-10-12, 20:03
Uiopek ma rację, albo go usuńcie, przywróćcie do takiego jaki był, albo zmieńcie koszt czaru zużycia many, zaraz będzie tłumaczenie, że ten zadaje 3 hity, a inne po jednym.