PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] łatka i nowe ceny


Zenon von Wons
04-10-12, 20:37
Witajcie.

Nie wiem czy ten dzieł, jak coś to proszę o przeniesienie

Jak wiecie niedługo ma w życie wejść nowa łatka która będzie posiadała też zmienione ceny sprzedaży itemków u npc. Jak wiecie ceny wzrosną, a niektóre spadną. Przed chwilą przeglądając forum zauważyłem że ludzie zaczynają wymieniać itemki po cenach i że to strasznie mało kosztuje itp. Pomyślałem, że możemy pomóc Slythi i reszcie którzy są zaangażowani w zmianę cen i trochę pomóc wypisując itemki które są kompletnie bezwartościowe

Wiem że ruszyły prace już dawno i większość itemków ma zmienione ceny ale jesteśmy graczami, często expimy i lootamy i widzimy co jest opłacalne, co strasznie mało daje a co za dużo, i może pomożemy wskazać parę itemków którym też należy się przyjrzeć, a jeszcze je ominęliście.

Ja jak narazie na pierwszy ogień rzucę:

-Stalowy set. Niby od 30 lvla czyli już dosyć wysoka granica a butki zaledwie 200miedzi... aż szkoda sprzedawać.
-Niektóre itemki płytowego setu- Buty 75 miedzi, spodnie 120. Wiem że często lecą ale nawet sie tego za taką kase podnosić nie chce. Chociaż o 100% ceny podnieść jak dla mnie.

Oczywiście możecie też powiedzieć co waszym zdaniem jest za drogie(wiem że nie chcecie sie przyznawać na czym zrobiliście taką kase :p)

Jakie sa wasze propozycje? najlepiej podać itemek - cene i krótki opis :)

Zrobimy sobie tu taką liste itemków które jak dla nas są do zmiany a administracja będzie mogła zobaczyć głos ludu i może znajdą tu coś czemu jeszcze się nie przyjrzeli.

@down poprawiłem - byłem dziś się przekonać i rzeczywiście 40 minut expa na wywach i 0 berdyszów :/

grek
04-10-12, 22:01
egzekutory .

A co do berdyszy to jestemm na nie wcale ich tak sporo nie leci po upie .:/