PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Kilka drobrych propozycji


tomakeo
04-10-12, 12:34
1. Czerwone Smocze Łuski
Moim zdaniem powinno się podnieść ich cenę w sklepie. W depozycie zalega mi tego 30 sztuk i nikt nie chce tego kupić. Nie kwapi mi się sprzedawać łuski w sklepie za marne kilka miedziaków.

2. Kampania Przewoźnicza
W dzienniku powinna się znajdować informacja odnośnie ilości wykonanych karawan.

3. Zwiększenie rate dropa zwoi
Wiemy, że mała liczba graczy = słabo rozinięty rynek handlu. Od, bagatela, tygodnia próbuję kupić błogosławione zwoje, bezskutecznie. Spędziłem godziny na próbie zdobycia ich ze Smoków, również bezskutecznie.

Didrika
04-10-12, 12:41
Co do punktu 3.. znajduję je dość często, do tej pory znalazłem z 5, a na potworach zdolnych je pozostawić bywam dość rzadko.

jasiek50
04-10-12, 12:43
1. Tak
2. Tak
3. Nie Jako pojedyńcza zmiana. Przy ogólnych zmianach gospodarki jak najbardziej tak.

Zenon von Wons
04-10-12, 12:53
Co do karawan, z tego co wiem to przy każdej rozpoczętej rozmowie z npc informuje nas o tym ile eskort było ;>

tomakeo
04-10-12, 12:57
Co do karawan, z tego co wiem to przy każdej rozpoczętej rozmowie z npc informuje nas o tym ile eskort było ;>

Tak informuje, ale taka informacja powinna również znajować się w dzienniku.

Slythia
04-10-12, 17:13
Smocze łuski pośrednio już niedługo będzie można sprzedawać w sensowniejszych cenach. Zwojom się przyjrzę.

Mervakis
04-10-12, 17:21
Błogosławione zwoje z założenia są rare itemami, przedmioty można ulepszać zarówno kostką jak i zwykłymi zwojami, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Ostatnio "odważny" gracz spalił 9 bitewnych tarcz. Z tego co pamiętam na bagiennych smokach leciało dość sporo zwojów błogo, na kościanych też szło to całkiem nieźle.

KarolOs
04-10-12, 17:38
Skoro juz podnosicie jakies ceny w sklepach to moge dodac ze Smocze trofeum za 500 mdz to kpina, leci ze Starszego smoka, który nie jest słaby i kosztuje 500 mdz? Może jakas sensowniejsza cena..

prazyk123
04-10-12, 19:33
Witam.

Rzadko wypowiadam sie na forum, ale jeśli jesteśmy w tym temacie to wyrzuce również pare swoich sugestji.

Moim zdaniem priorytetem jest wprowadzenie możliwości sprzedawania rare itemow u npc (po wykonaniu jakiegoś questa czy też nie).Śmieszne jest dla mnie,że rzeczy wypadające z czarnoksiężników czy tez z demonów sa nic nie warte lub warte 2-3k.Owszem zawsze można powiedzieć że jest możliwość sprzedania tego u graczy ale każdy dobrze wie jak to narazie wygląda..
Przyznam szczerze,że gospodarka jest bardzo słabo rozwinięta i loot rate jest nie najlepiej dobrany do danych potworów i
nie chodzi mi o to, żeby od razu wprowadzać bitewną tarczę za 500k do npc ale np. taki szafirowy pierścień ktory leci rzadko jest za 2 czy tam 3k, przez takie ceny huncenie demonów,czarnoksiężników,hydr,profanów i tym podobnych mija sie z celem.

Taka jest moja opinia na ten temat.

Pozdrawiam:B

9106796
04-10-12, 20:47
Jeżeli już jesteśmy przy temacie zmian cen. To warto było by przyjrzeć się np. smoczemu tasakowi. Przedmiot leci rzadko ze smoków czerwonych a nie jest nic wart. Ludzie tego nie chcą kupować a moim zdaniem przedmiot ten powinien być porównywalny np. do upadłego miecza.
A jeżeli chodzi o te itemy na wyższe lvl czyli bitewne/złote to np. buty bitewne też powinny mieć trochę większa wartość niż dotychczas.