PDA

Zobacz pełną wersję : Październikowa Łatka


tomakeo
02-10-12, 17:37
Witam. Obija się co rusz o uszy o nadchodzącej łatce. Pytanie brzmi czy zostaniemy poinformowani o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam

Trav
02-10-12, 17:45
Bez wątpienia. Ale jeszcze nie w tej chwili. I tyle właściwie jestem w stanie powiedzieć obecnie.

tomakeo
02-10-12, 17:51
Dziękuję, tyle w zupełności mnie satysfakcjonuje. Temat można zamknąć.

Śliski
02-10-12, 20:23
Witam. Zastanawia mnie pewna informacja odnośnie jakichś uzupełnień gry.

"Obija się co rusz o uszy o nadchodzącej łatce. Pytanie brzmi czy zostaniemy poinformowani o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości." Zachodzę w głowę cały czas gdzie takie informacje mogą się ukazywać? Główna strona? Forum dla wybrańców? Przecież użytkownik tomakeo jest nikim w tej tajnej organizacji, a jednak posiada specjalne informacje o_O.

Jakieś 2 dni temu Attax został wyśmiany za bezpodstawne zarzuty wobec administracji, a teraz widzimy jakieś ciekawe nowe dane, które są nieznane dla szerszego grona. Sprawiedliwość co nie?

Czyżby to efekt bliskiej znajomość z El Kael oraz członkostwo w jego gildii? Nie to na pewno nie to!

tomakeo
02-10-12, 20:53
Tak więc, jeśli jest się stałym bywalcem na serwerze i forum, widzi się informacje. Ty człowieku z paleozoiku, widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć.
Powiązań między mną, a administracją serwera nie ma żadnych, ale z nieba info od Boga nie dostałem.
Czysta dedukcja faktów, interpretowanie wiadomości, zapoznawanie się z każdą najdrobniejszą informacją, sprawia, że człowiek tak inteligentny jak ja, jest w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć nadchodzące zmiany.

Następnym razem zalecam pomyśleć, a nie oczerniać o coś, co nie ma miejsca.
Widzę, że Ty i Attax macie wiele wspólnego. Szukacie teorii spiskowych ma serwerze. Zajmijcie się swoimi sprawami.

Pozdrawiam

Attax
02-10-12, 21:02
Tak więc, jeśli jest się stałym bywalcem na serwerze i forum, widzi się informacje. Ty człowieku z paleozoiku, widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć.
Powiązań między mną, a administracją serwera nie ma żadnych, ale z nieba info od Boga nie dostałem.
Czysta dedukcja faktów, interpretowanie wiadomości, zapoznawanie się z każdą najdrobniejszą informacją, sprawia, że człowiek tak inteligentny jak ja, jest w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć nadchodzące zmiany.

Następnym razem zalecam pomyśleć, a nie oczerniać o coś, co nie ma miejsca.
Widzę, że Ty i Attax macie wiele wspólnego. Szukacie teorii spiskowych ma serwerze. Zajmijcie się swoimi sprawami.

Pozdrawiam

dla Ciebie pan Attax

1. Teorie spiskowe, a jaka jest to tajemnica że ktoś Ci tam wspomniał że zmiana loota będzie czy coś tam. Łatwo było zauważyć to przed updatem jak ludzie skupywali przedmioty które dla ludzi z mniejszymi znajomościami były śmiećmi ale dla tych bardziej poinformowanych te przedmioty dawały spory profit po update.

2. Kael Cie nie nauczył że nie warto mówić o kimś kto nie uczestniczy w dyskusji? Wracam z pracy a Ty mi piszesz na forum że mam się zająć własnymi sprawami. Nie musisz się dalej pucować aby wkupić się w łaski jakże inteligentnego środowiska w którym się obracasz, jak już się udzielasz na mój temat to chociaż odnoś się do czegoś co ja sam napiszę.



6)Co do Attax'a bardzo miły i sensowny gość, którego zdanie podzielam w wielu sytuacjach.

Nie wiem z kim mam przyjemność, ale dziękuję za miłe słowa.
Z wyrazami szacunku Attax

jasiek50
02-10-12, 21:03
Tak więc, jeśli jest się stałym bywalcem na serwerze i forum, widzi się informacje. Ty człowieku z paleozoiku, widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć.
Powiązań między mną, a administracją serwera nie ma żadnych, ale z nieba info od Boga nie dostałem.
Czysta dedukcja faktów, interpretowanie wiadomości, zapoznawanie się z każdą najdrobniejszą informacją, sprawia, że człowiek tak inteligentny jak ja, jest w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć nadchodzące zmiany.

Następnym razem zalecam pomyśleć, a nie oczerniać o coś, co nie ma miejsca.
Widzę, że Ty i Attax macie wiele wspólnego. Szukacie teorii spiskowych ma serwerze. Zajmijcie się swoimi sprawami.

Pozdrawiam

trav pisał coś o aktualizacji (bóg, niebiosa? ja bym się sprzeczał xD) , zauważyłem, też jestem wybrańcem xD
Złośliwie, żeby tylko uderzyć w attaxa podajesz to porównanie?

Śliski
02-10-12, 21:04
Oh człowieczku nawet nie wiesz ile radości sprawia mi czytanie Twoich wypowiedzi <3. Ważne, że Ty jesteś takim nowoczesnym młodym pokoleniem. Wiwat nowa generacja geniuszy!
1)Stałym bywalcem na forum i w grze? Informacje tego pokroju nie biorą się znikąd. Jesteś jedyna osobą, która chyba słyszała z magicznego źródła o takim zamiarze.
2) Co do faktu, że nie masz powiązań z administracją nie mam wątpliwości. Nawet tam nie jest tak źle z kadrą.
3)Człowiek tak inteligenty jak Ty powinien w takim przypadku przywołać szereg faktów i naczelnych zmian, które skłoniły go do typizacji najbliższego update w październiku? Dla takiego bystrzaka jak Ty to będzie chwila, co nie?
4)Czyżby prosta sugestia tak silne zbulwersowała, wszakże tak genialna persone jak Ty? Jestem w szoku. Byłem pewien, że ludzie o tak wysokim ilorazie inteligencji potrafią panować nad sobą. Szkoda : <
5)Nie mogę się zajmować swoimi sprawami, jestem aspołecznym trollem, który oczernia rycerzy w lśniących zbrojach,prawdziwe drogowskazy w tym świecie pełnym degeneracji ludzkich wartości. (żeby Twój intelekt nie zawiódł, rycerzem jesteś Ty)
6)Co do Attax'a bardzo miły i sensowny gość, którego zdanie podzielam w wielu sytuacjach.

Attax
02-10-12, 21:05
trav pisał coś o aktualizacji (bóg, niebiosa? ja bym się sprzeczał xD) , zauważyłem, też jestem wybrańcem xD
Złośliwie, żeby tylko uderzyć w attaxa podajesz to porównanie?

Złośliwe hm widać szkoła Kaela xD się rozrasta

tomakeo
02-10-12, 21:19
śliski
Serio uważasz, że jako jedyny wiem o tym, że wchodzi łatka ? U nas na serwerze prawdopodobnie większość o tym wiedziała.
Na tym waszym pvp to tylko żeby zabić gościa na afku pod dp. Zero komunikacji między graczami. U nas jest zupełnie odwrotnie. Cały czas się coś dzieje, plotki się roznoszą w mgnieniu oka na czacie gry, ludzie rozmawiają ze sobą, snują podejrzenia. To że tam na waszym PVP ludzie "głosu nie mają", świadczy tylko i wyłącznie o braku komunikacji tamtejszych graczy.

Po 2. Łatki wprowadzane do gry nie są niczym nowym, praktycznie co miesiąc wprowadzane są drobne zmiany, o których nie jesteśmy informowani (dostajemy tylko informację, że coś zostało zmienione). Więc nie gadajcie mi tu, że mam gorącą infolinię z Travem, Slythią czy innym członkiem administracji.


2. Kael Cie nie nauczył że nie warto mówić o kimś kto nie uczestniczy w dyskusji? Wracam z pracy a Ty mi piszesz na forum że mam się zająć własnymi sprawami. Nie musisz się dalej pucować aby wkupić się w łaski jakże inteligentnego środowiska w którym się obracasz, jak już się udzielasz na mój temat to chociaż odnoś się do czegoś co ja sam napiszę.


Wkupić w łaski ? Jakie łaski ? Nie wiesz jakie utrzymujemy kontakty w gildii, to się nie wypowiadaj. Nikt tu się nie pucuje, a jeśli naprawdę tak uważasz to jesteś w błędzie.


Administrację proszę o zamknięcie tematu, bo znowu zaczyna się dyskusja.

Attax
02-10-12, 21:29
śliski
Serio uważasz, że jako jedyny wiem o tym, że wchodzi łatka ? U nas na serwerze prawdopodobnie większość o tym wiedziała.
Na tym waszym pvp to tylko żeby zabić gościa na afku pod dp. Zero komunikacji między graczami. U nas jest zupełnie odwrotnie. Cały czas się coś dzieje, plotki się roznoszą w mgnieniu oka na czacie gry, ludzie rozmawiają ze sobą, snują podejrzenia. To że tam na waszym PVP ludzie "głosu nie mają", świadczy tylko i wyłącznie o braku komunikacji tamtejszych graczy.

Po 2. Łatki wprowadzane do gry nie są niczym nowym, praktycznie co miesiąc wprowadzane są drobne zmiany, o których nie jesteśmy informowani (dostajemy tylko informację, że coś zostało zmienione). Więc nie gadajcie mi tu, że mam gorącą infolinię z Travem, Slythią czy innym członkiem administracji.

Tomakeo. Grałeś na serwerze PVP?

- wersja "NIE"

Jeżeli nie grałeś to nie wiesz jak tam jest z informacjami po mimo tego że na serwerze trwa wojna od prawie zawsze to praktycznie od każdej osoby można otrzymać tam pomoc. Ja jako zaczynający przygodę z Altaronem a wtedy istniał tylko i wyłącznie serwer PVP otrzymałem pomoc z łatwością, często ta początkowa pomoc przerodziła się w koleżeństwo po dzień dzisiejszy.

- wersja "TAK"

Jeżeli więc grałeś na serwerze PVP to z jakiś przyczyn musiałeś zakończyć tam grę, widać nie mogłeś poradzić sobie w zawiązywaniu nowych znajomości przez to też wpływów co również tyczy się otrzymywania pewnych informacji.



"1. Nie rozdaję free itans. Nigdy. Zapomnij, nie proś w ogóle. Spierdalaj. rn2. Nie odzyskam Ci ciała. Nie pomogę z zadaniem. Nie pisz, nie proś. Reszta jak wyżej. rn3. Nie sprzedam Ci taniej. Nie ma wyprzedaży, nie ma promocji. Chcesz taniej, to idź do kogoś innego albo wylooć sam. Jak nie czaisz, czytaj punkt 1. rn4. Gdy Ci nie odpisuje, to spamowanie priv nie sprawi, że odpiszę. Prędzej wpierdolę Cię na czarną listę i sobie będziesz pisać w eter. rn5. Nie udzielę Ci informacji o questach. Ani outfitach. Ani loocie. Ani respach. Chcesz coś odkryć? Rusz tłuste, obżarte dupsko i rusz się. "

To mówisz pomagacie sobie na non pvp?

Obles
02-10-12, 21:40
zamykam ze względów oczywistych

Slythia
03-10-12, 09:42
Ustosunkuję się jednak do zarzutów tutaj postawionych.

Nie ukrywam, że pracujemy nad cenami i w niedługim czasie zostaną one wprowadzone wraz z łatką. Nie raz i nie dwa informowałam o tym zarówno na forum, jak i na czacie gry (głównie non - pvp, gdyż tego serwera zwykle pilnuję). Także informacje odnośnie aktualizacji są publicznie dostępne i wystarczy odrobina logiki, by połączyć je w całkiem zgrabną całość. Jeśli ktoś nie wierzy w moje słowa niech przejrzy moje posty na forum, by samemu je potwierdzić.

Jeśli zaś chodzi o skupowanie przedmiotów to jest to naturalna reakcja na informację o podniesieniu większości cen. Jednak jest to także swego rodzaju loteria, gdyż możliwe jest, że zamiast wzrosnąć, wartość niektórych przedmiotów spadnie. Bardzo mało osób ma dostęp do finalnego konceptu cen także wszelkie przecieki, zarówno na serwerze pvp jak i non są całkiem niemożliwe.