PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Rokita.


Wicked
28-09-12, 13:07
Z dniem jutrzejszym, tj: 29.09, planujemy się wybrać na rokitę, start o godz. 20. Wszelkich zainteresowanych, chętnych i te pe, zapraszam do wypowiadania się tutaj lub pisać do mnie w grze.

El Kael

tomakeo
28-09-12, 15:10
ofkors ja idę ! :)

Tron
28-09-12, 16:05
Jako, że będzie to pierwsza próba zabicia Rokity na serwerze non-pvp to proszę o końcową listę osób biorących udział w tym wielkim wydarzeniu. Chyba, że nie startujecie w konkursie :)

a1106169
28-09-12, 17:50
Zróbcie filmik i wrzućcie nawet jak popadacie ;P

Powodzenia, życzę.

Eresol
28-09-12, 19:15
Albo przynajmniej screeny ;)

beta2468
28-09-12, 23:09
Aż bede trzymać za was kciuki, bo jakoś obawiam się o życie tych wszystkich graczy :D

Wicked
29-09-12, 19:51
Pomijając jedną ofiarę w ludziach to daliśmy radę. Rokita się wyłożyła. Jedynym przykrym akcentem był Dakashii, który niczym ostatnia lama wlókł się za nami na chama, byle zrobić runę. Świadczy to dobitnie o jego osobie, która woli pasożycić na innych graczach, niźli być uczestnikiem jakiegoś wydarzenia. Niestety, tacy ludzie też się trafiają i niestety, trzeba się pogodzić z faktem, że są ludzie pokrzywdzeni przez los, którzy wolą uciekać się do takich niskich zachowań, na co przez status servera npvp nie jesteśmy w stanie nic zaradzić. Pozostaje mi więc wyrazić ubolewanie i współczuć komuś takiemu. Tyle ode mnie. Dziękuję ekipie, ładnie ogarneliśmy, szczególne podziękowania dla Irvizza, co się poświęcił dla ratowania teamu. ^^

Dresiarz
29-09-12, 20:20
http://i49.tinypic.com/350qd8g.png

No nie wiem, ale według mnie medale powinny zostać odebrane ;]

beta2468
29-09-12, 20:21
Kael, zawsze musisz kogoś obsmarować na forum :P Ale nie ważne, wielkie gratulacje za udaną misję !

Wicked
29-09-12, 20:31
Screen to nie dowód, było tam paru SG, MG. k,thx,bye

Dresiarz
29-09-12, 20:32
Spoko, tylko za pewne Mervakis jest w stanie potwierdzić to co napisał.

tomakeo
29-09-12, 20:33
Dzięki za pomoc i naprawdę wielkie propsy za taktykę, która była niemal idealna. Ivrizz Tobie największe podziękowania :)

A Dakashiemu gratulujemy za całokształt jego osoby. Nie dość, że poszedł na "krzywy ryj", utrudniał poruszanie się po ciasnych przejściach to jeszcze wrzucił ciało Ivrizza do lawy. BRAWO DAKASHI ! TRZYMASZ POZIOM !

Slythia
29-09-12, 20:34
Dakashi Style, przepraszam bardzo, lecz ty sobie teraz żartujesz? Jeśli tak to na bardzo niskim poziomie... Wpychasz się na cudzą akcję i jeszcze na dodatek wyskakujesz z dziwnymi, bezpodstawnymi żądaniami. Zaraz sama mogę napisać na głównym coś podobnego i kompletnie nic znaczyć to nie będzie.

Dresiarz
29-09-12, 20:35
Używanie bota, a to co robiłem to zupełnie dwie inne sprawy.. Więc nie, nie żartuje.

@up. edytnij post bo nie życze sobie obrażania mojej osoby od "plebsów" i to jeszcze publicznie.

tomakeo
29-09-12, 20:38
Dakashi, nie wiem co i komu chcesz udowodnić swoim gimbazowym zachowaniem, ale wiem, że to zdbędne. Zajmij się lekcjami czy czymś, w poniedziałek do szkoły.

Dresiarz
29-09-12, 20:39
Spokojnie, a Ty lepiej idź do roboty zamiast grać w tibie, bo chyba lepsze jest uczenie się niż kopanie rowów po zawodówce ;]

Yossarian
29-09-12, 20:47
jA SIE ZAPYTAM co jest k**** nie tak z tym altaronem, caly czas sa tematy o botach, kreci to sie wkolo non stop a nikt nic z tym nie robi ?!! WTF ???

Mervakis
29-09-12, 20:47
Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.

Dresiarz
29-09-12, 20:48
Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.


Sam potwierdziłeś, że ktoś w drużynie używał bota, dziękuje dobranoc. -Dziękuje.

Majkul
29-09-12, 20:49
Czyli potwierdzasz że ktoś miał jednak? Szkoda że znowu są kontrowersje dookoła osiągnięcia, ale brawa dla Irvizza.

Wicked
29-09-12, 20:58
Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.

Czyli winnego nie ma, dowodów nie ma, pewności nawet nie ma, ale ktoś miał bota? Okej, no problemo. I jeszcze może ktoś nam rokitę ustawiał? ^^

Dresiarz
29-09-12, 20:59
No powiedz mi, bo to jest śmieszne, stoimy w miejscu żaden potwór nas nie bije, a SG zabiera ci hp, i od razu uh leci.. dobre

Wicked
29-09-12, 21:02
Od razu? Mówisz o tym, co SG mi dodał hp? Czy o tym uhu chwilę potem?

Mervakis
29-09-12, 21:08
Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.

Wicked
29-09-12, 21:13
Może ktoś akurat jeszcze sprawdzał uha? Albo Empirator się wczuł w rolę? Albo może któryś łucznik spostrzegł, że źle się dzieje i czyma łapę na hotach?
Aha. Już rozumiem po co SG siedzieli u nas na kanale. No tak, zachęta do korzystania z kanałów Altaronu wielka. I nikt nie lognął, a wprost przeciwnie, zaraz poszliśmy na dół, więc już wszyscy się ogarniali.

A ja się czuję, jakbym musiał się tłumaczyć na absurdalne i bezpodstawne zarzuty, które jedynie zrujnowały przyjemność wykonania achieva.

blanko2222
29-09-12, 23:09
może nagrał ktoś filmik z rokity?

Wicked
29-09-12, 23:10
SG któryś mówił, że będzie nagrywać, ale ostatecznie chyba byli zbyt zajęci nagrywaniem rozmów z TSa.

Attax
29-09-12, 23:29
Albo może któryś łucznik spostrzegł, że źle się dzieje i czyma łapę na hotach?

Od kiedy tak doświadczony i zasłużony gracz jak Ty Kaelu który wyzywa i hejtuje wszystko co się tu pojawi lub na wiki twierdzi że łucznik może uhać za 1100+. Bo ja jakoś leczę innych po 900.

Slythia wydaje mi się że Ty jako dorosła zawsze poważana kobieta zamiast wyzywać Dakashiego od "plebsów" i wspierać El Kaleke w napince powinnaś zająć się tym że ktoś tam z magów bocił.

A ja się czuję, jakbym musiał się tłumaczyć na absurdalne i bezpodstawne zarzuty, które jedynie zrujnowały przyjemność wykonania achieva.

Dokonanie tego na bocie to gówno a nie osiągnięcie. Drugim razem napisz do koleżanki Slythii o to aby dała Ci od razu gotową runę wraz z medalem.


Więc czekamy teraz aż gildia Wild Rose zrobi po raz pierwszy uczciwie Rokitę, życzę powodzenia.

Majkul
29-09-12, 23:46
No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.

Wicked
29-09-12, 23:49
Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.

Attax
29-09-12, 23:54
No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.

Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.


Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.

Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.

Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie ! Szczerze mówiąc to w ch*ju mam to tylko szkoda mi takich ludzi jak Miczua , Samna Lila itp którzy zawsze grali uczciwie.

Majkul
29-09-12, 23:59
Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.

Attax
30-09-12, 00:05
Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.

Opinia fachowca już była (MERVAKISA) który no nie ukrywajmy coś tam o botach w karierze Altaronu liznął i wie jak sprawdzić danego bota itp. To że wystawił Kaela na próbę sugeruje tylko to że coś go zaniepokoiło.

tomakeo
30-09-12, 00:43
Ale wy spinę o medalik robicie ...
Ja nie robiłem tego dla żadnego medalu, ale żeby w końcu sprzedać ten syf w postaci plecaków różdżek. Nie zależy mi na tym medalu i jeśli administracja serwera uzna że na niego nie zasłużyłem (co jest błędem) to uszanuję tę decyzję. Pozdro

Pasztet
30-09-12, 07:53
Pozdro dla kumatych ;>

Empirator
30-09-12, 07:53
Po 1. W pełni zasłużyliśmy na wszystkie nagrody, po 2. Panowie, zlejcie tego Grejfiuta i Dakashi czy kogos tam jeszcze :D Im dłużej będziemy pisać tłumaczyć się itp, tym bardziej oni to wykorzystają swoim gimbusowym doświadczeniem a na co macie się denerwować, najlepiej jak by ktoś close ten temat :D

Dresiarz
30-09-12, 07:57
@up, jak ja kocham najeżdżanie na kogoś od gimbusów. Jakie to się teraz stało modne..

Empirator
30-09-12, 08:00
Noo.. co jeszcze mi napiszesz co jest modne? Co tam jeszcze dolożysz od siebie, ponabijaj sobie posty :D

Wicked
30-09-12, 08:06
Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.

Chyba. Se. Robisz. Jaja. Dziewczynko?
A ja proponuję odebrania Tobie możliwości wypowiadania się na forum za rzucanie bardzo głupich pomysłów, bo to już nie tylko robi się niesmaczne, ale wręcz groźne dla otoczenia. Takie skumulowanie bredni w jednym miejscu jest w stanie wywołać implozję.

Skoro jesteśmy przy wnioskach, apelacjach i prośbach, to ja z kolei apeluję do administracji altaronu o wycofanie oskarżeń i wystosowanie oficjalnego przeproszenia do grupy za pomówienia, jeżeli nie są w stanie niczego konkretnej osobie udowodnić. Bo, że z Altaronu robi się gra oparta na zasadach państwa policyjnego to widać od dawna, ale jednak mam nadzieję, że jednak jakieś resztki normalnych reguł gdzieś tam funkcjonują.
Jeżeli mają padać jakieś bany czy unieważnienia za coś, to prosiłbym też o bana dla gracza Dakashi, wszak też tam stał i też mógł uhnąć, wespół z kimś, przez co skumulowało się do wartości 1100+.

Pozdrawiam,
Kael

Slythia
30-09-12, 08:07
Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.

Dresiarz
30-09-12, 08:09
No tak na pewno miałem ustawionego auto uha, żebyś nie padł...

@slythia

Widzę, że bronisz Kaela (nie ma to jak znajomości) ale dokańczając temat.. Równie dobrze, gdyby nie auto uh ustawiony na Kaela, mógłby on wyspać, więc chyba w jakimś stopniu bot pomógł im w wykonaniu misji.

Ja się nie domagam jakiś banów, czy nie wiadomo czego, ale śmieszą mnie już sytuacje, gdy nawet administracja przymyka oko na bota, bo pewnie tak jest wygodniej niż zabierać medal koledze.

Wicked
30-09-12, 08:18
@up,

Ale Ty pitolisz jak potłuczony. Mieliśmy bota w teamie i padł Irvizz, ta? Gość, którego wszyscy mieli leczyć, a nagle nikt nie leczył? No to naprawdę, widać jakie masz doświadczenie w tej kwestii, panie znawco.
A mnie śmieszą sytuacje, gdy takie zawistne bydlaki przychodzą i rujnują całą radochę, na podstawie tego, co się jednemu SG wydawało.

Pasztet
30-09-12, 08:19
To nie jest tak żę Slythia stoi po stronie Kael, ona po prostu patrzy na wszystko oczyma MG a nie ludzi próbujących zepsuć nasz sukces :). Ponadto dołączyłem screena, że to żaden mag nie uhał :)

Dresiarz
30-09-12, 08:23
A może to się Slythi wydawało ? Bo z całym szacunkiem dla Merva, ale jako gracz ma pewnie większe pojęcie o botach niż Slythia.

Pasztet
30-09-12, 08:24
Z całym szacunkiem dla Merva ale może już wzrok nie ten..

Slythia
30-09-12, 08:31
A może to się Slythi wydawało ? Bo z całym szacunkiem dla Merva, ale jako gracz ma pewnie większe pojęcie o botach niż Slythia.

Ale co mi się*wydawało?

Dresiarz
30-09-12, 08:33
@up,

Ale Ty pitolisz jak potłuczony. Mieliśmy bota w teamie i padł Irvizz, ta? Gość, którego wszyscy mieli leczyć, a nagle nikt nie leczył? No to naprawdę, widać jakie masz doświadczenie w tej kwestii, panie znawco.
A mnie śmieszą sytuacje, gdy takie zawistne bydlaki przychodzą i rujnują całą radochę, na podstawie tego, co się jednemu SG wydawało.

... Nawiązuję do postu kaela. Ponadto cały czas tłumaczysz fakt iż używali bot, było moją winą, bo sobie poszedłem z nimi. Zresztą sama na początku mówiłaś, że nie było żadnego bota, a kilka postów wyżej było już co innego. Więc to jest pewne, że ekipa pomagała sobie botem, aby wykonać misje. I żadnych konsekwencji z tego nie wyciągną ? Chyba, że grają tutaj gracze, którzy są poza regulamin, jak tak to przepraszam ;]

Slythia
30-09-12, 08:36
... Nawiązuję do postu kaela

Następnym razem zanim się do mnie ustosunkujesz i zaczniesz o coś znów oskarżać to przeczytaj moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie napisałam, że najprawdopodobniej ktoś bota w tamtym momencie miał, jednak wydaje mi się, że został on wyłączony przed Rokitą (przestraszył się kontroli?) gdyż bloker padł (czyli nikt go nie wyleczył).

Dziwi mnie także Twa postawa 'jedynego prawego' przecząca temu, co robiłeś wczoraj.

Rozumiem, że kolegów także mieć nie mogę? Ciekawe. Zapewniam Cię jednak, że nie przymykam oka na łamanie regulaminu ani przez nich, ani przez doradców czy strażników gry. Jeśli kogoś z tej grupy złapię to ponosi o wiele surowszą karę niż normalny gracz. Oto cena zaufania.

Dresiarz
30-09-12, 08:45
Dakashi Style, przepraszam bardzo, lecz ty sobie teraz żartujesz? Jeśli tak to na bardzo niskim poziomie... Wpychasz się na cudzą akcję i jeszcze na dodatek wyskakujesz z dziwnymi, bezpodstawnymi żądaniami. Zaraz sama mogę napisać na głównym coś podobnego i kompletnie nic znaczyć to nie będzie.

No sorry, ale chyba sama nie wiesz co pisałaś wczoraj. Moje bezpodstawne oskarżenia o używanie bota. A jednak sama DOPIERO DZISIAJ potwierdziłaś, że używano bota. Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.

Slythia
30-09-12, 08:47
Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.

To żart? Myślisz, że to ich pierwszy demon, że nie potrafią sobie poradzić z paroma czarnoksiężnikami? Kael i Undead nie raz już przemierzali tą trasę, twierdzenie, że 'jakby nie bot to by leżał' jest lekko nie na miejscu.

Poza tym, gdybanie teraz nie ma najmniejszego sensu. W żaden sposób nie usprawiedliwia to także Twojego zachowania.

Ah, czytanie ze zrozumieniem. Pisałam o bezpodstawnych żądaniach, nie zarzutach.

Attax
30-09-12, 08:48
Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.

Prosze nie pisać bredni pani Administrator ze ktoś tu pisał o El Kalece że ma bota.

Dresiarz
30-09-12, 08:48
To w takim razie po co ktoś miał auto uha, jeśli byli pewni, że nie padną ?

Wicked
30-09-12, 08:51
... Nawiązuję do postu kaela. Ponadto cały czas tłumaczysz fakt iż używali bot, było moją winą, bo sobie poszedłem z nimi. Zresztą sama na początku mówiłaś, że nie było żadnego bota, a kilka postów wyżej było już co innego. Więc to jest pewne, że ekipa pomagała sobie botem, aby wykonać misje. I żadnych konsekwencji z tego nie wyciągną ? Chyba, że grają tutaj gracze, którzy są poza regulamin, jak tak to przepraszam ;]

ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat - Ciężar dostarczenia dowodów spoczywa na tym, kto oskarża, a nie kto się broni.

in criminalibus probationes debent esse luce clariores - W sprawach karnych dowody powinny być jaśniejsze od światła.

I jeszcze jedno, specjalnie dla wszelkich hejterów oskarżycieli:

qui accusare volunt, probatones habere debent - Ci, którzy chcą oskarżać, muszą mieć dowody.

Na drugi raz zanim zaczniesz kłapać jadaczką, to weź popatrz ile możesz naprawdę, a ile Ci się wydaje, że możesz. Bo puste oskarżenia rzucać na wszystkich dookoła to może byle plebs. Atakujesz każdego po kolei, Slythię, nas, mnie personalnie, Empiratora, Scurvy. A konkretnego dowodu nie ma ani jednego, mimo, że wciąż przedstawiamy dowody na nasza korzyść.
Czekam, aż padnie jeden konkretny, sprecyzowany zarzut wobec konkretnej osoby poparty jakimś dowodem, a nie tym, co się komuś wydawało.
Ode mnie to koniec gadania w tym temacie, bo nie mam ochoty więcej sobie marnować nerwów na wdawanie się w dysputy z kimś, kto nie bardzo wie o czym mówi.

Slythia
30-09-12, 08:51
Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie !

Nadal twierdzisz, że go nie oskarżałeś o bota?

Attax
30-09-12, 08:54
Nadal twierdzisz, że go nie oskarżałeś o bota?

Nadal twierdze że nie potrafisz czytać między wierszami. Zapytaj El Kaleke on inteligenty prawo zna to Ci wytłumaczy.

Dresiarz
30-09-12, 08:56
@Kael

Ochhh bezpodstawne oskarżenia o używanie bota, które potwierdził już i Merv i Slythia. Chlopie, zastanów się zanim coś napiszesz, bo o ile mi wiadomo, właśnie na takiej podstawie [nie ludzka reakcja na strate hp, zbyt szybka] jest dawany ban za bota...

Wicked
30-09-12, 08:58
Czekam, aż padnie jeden konkretny, sprecyzowany zarzut wobec konkretnej osoby poparty jakimś dowodem, a nie tym, co się komuś wydawało.

Vivat zdolność czytania!

Dresiarz
30-09-12, 09:00
To sugerujesz, że Mervakis i Slythia, są ślepi ? To oznacza teraz w odwołaniu o karę za bota, można napisać, że wydawało się MG że ktoś miał auto uha ? ehhh

Slythia
30-09-12, 09:03
To sugerujesz, że Mervakis i Slythia, są ślepi ? To oznacza teraz w odwołaniu o karę za bota, można napisać, że wydawało się MG że ktoś miał auto uha ? ehhh

Czego w takim razie oczekujesz? Mam losowo wybrać jednego z magów i go zbanować, rzucić*kostką i ukarać wylosowanego czy zaszantażować ich, by się przyznali? Ukarać całą drużynę za błąd jednej osoby, tylko magów, a może zbanować cały serwer non - pvp? Skoro tak dobrze znasz nasz regulamin to czekam na instrukcję, bo już dawno przestałam rozumieć przesłanie, którym w tej chwili się kierujesz.

Attax, dla mnie to było jasne oskarżenie Kaela o bota. Ba, jeszcze na dodatek go obrażasz w tym momencie używając określenia 'kaleka'. Radzę zacząć się pilnować gdyż finał tej jakże przyjemnej konwersacji może okazać się nieprzyjemny.

Dresiarz
30-09-12, 09:07
Rozumiem, że używanie bota, w jakichś sytuacjach jest legalne... Ok.! Ale używanie bota, miało wpływ na przebieg robienia misji w mniejszym lub wiekszym stopniu, więc no sorry ale jeżeli to zadanie jest zaliczane jako do grupowych to powinna odpowiadać za to cała drużyna, a pretensje mieć do siebie i osoby, która używała bota.

Attax
30-09-12, 09:09
Następnym razem zanim się do mnie ustosunkujesz i zaczniesz o coś znów oskarżać to przeczytaj moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie napisałam, że najprawdopodobniej ktoś bota w tamtym momencie miał, jednak wydaje mi się, że został on wyłączony przed Rokitą (przestraszył się kontroli?) gdyż bloker padł (czyli nikt go nie wyleczył).



Nie było mnie tam Irvizz gdzie padł i jak padł na combo czy coś w tym stylu?

Po drugie przepraszam ale chyba sobie żartujesz, "Ktoś bota miał, ale go wyłączył" tylko brakuje tam dopisać to chyba nic się nie stało.


czego w takim razie oczekujesz? Mam losowo wybrać jednego z magów i go zbanować, rzucić*kostką i ukarać wylosowanego czy zaszantażować ich, by się przyznali? Ukarać całą drużynę za błąd jednej osoby, tylko magów, a może zbanować cały serwer non - pvp? Skoro tak dobrze znasz nasz regulamin to czekam na instrukcję, bo już dawno przestałam rozumieć przesłanie, którym w tej chwili się kierujesz.

attax, dla mnie to było jasne oskarżenie kaela o bota. Ba, jeszcze na dodatek go obrażasz w tym momencie używając określenia 'kaleka'. Radzę zacząć się pilnować gdyż finał tej jakże przyjemnej konwersacji może okazać się nieprzyjemny.

ohh przepraszam literuffka chodzi mi o el kaelka :)))))))

Slythia
30-09-12, 09:11
Rozumiem, że używanie bota, w jakichś sytuacjach jest legalne... Ok.! Ale używanie bota, miało wpływ na przebieg robienia misji w mniejszym lub wiekszym stopniu, więc no sorry ale jeżeli to zadanie jest zaliczane jako do grupowych to powinna odpowiadać za to cała drużyna, a pretensje mieć do siebie i osoby, która używała bota.

Przykro mi, lecz Cię zawiodę - nie mam zamiaru stosować odpowiedzialności zbiorowej w Altaronie. Nie będę karać niewinnych graczy za błąd jednej osoby, pisałam to już wielokrotnie.

Nie było mnie tam Irvizz gdzie padł i jak padł na combo czy coś w tym stylu?

Po drugie przepraszam ale chyba sobie żartujesz, "Ktoś bota miał, ale go wyłączył" tylko brakuje tam dopisać to chyba nic się nie stało.


Nie padł na combo, nie doleczył się po prostu. Nie napisałam, że go wyłączył, a że najprawdopodobniej go wyłączył. Opieramy się w tym temacie tylko na domysłach, ani moje, ani Twoje nie są żadną podstawą do wyciągania jakichkolwiek konsekwencji wobec kogokolwiek. Nie będę karać 'bo coś się komuś wydaje'.

Nigdzie nie napisałam, że nic się nie stało, to Twoje słowa.

Radzę także przestać mnie atakować - to nie ja bota miałam.

Dresiarz
30-09-12, 09:13
No tak według Slythii, nic się nie stało, że pomagali sobie botem. Dobra czekam na wypowiedź ludzi z administracji BARDZIEJ obiektywnych niż Slythia.

Slythia
30-09-12, 09:16
Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.

To, że znam Kaela nie ma nic do rzeczy. Jakby złamał regulamin czy co gorsza bocił to pierwsza bym go ukarała, surowiej niż każdego innego osobnika.

Dresiarz
30-09-12, 09:19
Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.

Okej, czyli zmieńcie regulamin, bo według tego co Slythia napisała, to używanie bota, nie jest podstawą do egzekwowania regulaminu, więc równa się to z tym, że używanie bota jest legalne.

Slythia
30-09-12, 09:21
To wskaż mi kto miał bota, czekam. Ja wiem, że bota miał 'ktoś', lecz /ban ktoś nie działa niestety.

Attax
30-09-12, 09:22
Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.

Napisz po prostu że jesteście bezradni w tej sytuacji. I że ten wybryk nie może przyćmić tak wielkiego wydarzenia jakim jest zabicie Rokity jako pierwszy team na serwerze PVE.

Także ja już skończyłem, gratuluje drużynie.

Slythia
30-09-12, 09:24
Napisz po prostu że jesteście bezradni w tej sytuacji. I że ten wybryk nie może przyćmić tak wielkiego wydarzenia jakim jest zabicie Rokity jako pierwszy team na serwerze PVE.

Także ja już skończyłem, gratuluje drużynie.

Tak, ja jestem bezradna w tej sytuacji. Być może Mervakis coś odkryje z filmu, który najprawdopodobniej będzie w naszym posiadaniu, w co jednak wątpię. I tak - ten jednorazowy wybryk nie może przyćmić pierwszego zabicia Rokity na non - pvp, ba - pierwszego zabicia rokity po aktualizacji, która lekko go zmodyfikowała.

Dresiarz
30-09-12, 09:26
@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.

Tak nawiasem, dzięki Slythi zrozumiałem, że używania bota przy questach i wojnach jest dozwolone, bo nie wiadomo kto używa, ok!

@Slythia

A może prościej będzie sprawdzić wszystkich graczy, którzy tam byli i za ile uhaja ? Wiadomo, że knight sam siebie uha za około 800~~, zwiad pewnie podobnie, jak już pisał Kael Undead i jakiś jeszcze wysoki mag uhaja po 1900, więc została tylko jedna osoba...

Slythia
30-09-12, 09:29
@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.

Ile razy mam Ci pisać, że nie stosujemy w Altaronie odpowiedzialności zbiorowej? Czy mamy także anulować wszystkie questy na pvp, bo na pewno brała w nich udział osoba zbanowana później za share / bota? Urealnij trochę swoje żądania.

Uhnąć mógł Empirator, Undead i Scurvy (chociaż zwykle leczą za 1400+). Także możliwe jest, że był to jakiś łucznik - Mirai właśnie uhnął się za 900. Tak, będą kontrolowani częściej niż miało to miejsce w przeszłości, lecz to jedyne, co w tej sytuacji mogę zrobić.

Dresiarz
30-09-12, 09:31
Omg tylko że w tej sytuacji bot był UŻYWANY PODCZAS WYKONYWANIA MISJI, a nie po niej..

No tak, a jak napisał Kael Empirator i Undead leczą po 1900, więc zostaje tylko jedna opcja.

Thali
30-09-12, 09:32
@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.
Wypraszam sobie, bralam udzial w zabijaniu rokity i nikt mnie nie leczyl. Nawet nie musial, caly czas bylam na ringu magicznej tarczy, tak wiec fakt ze przezylam zawdzieczam jedynie sobie.

Pasztet
30-09-12, 09:39
Zostaje ja, także zapraszam Cie pod depo zobaczyć ile uham :)

Tak więc robiać test UH pod depo zamieszczam wynik.
Uh na:

Empirator - 1.7k
Thali - 1.5k
Spart - 1.5k
DAKASHI STYLE - odpowiednio 1.7 1.5 1.3 1.4 1.7

dziękuje dobranoc.

negrula
30-09-12, 10:30
Ode mnie w tej sprawie jeden jedyny post.

1. Irvizz bardzo mi przykro z powodu Twojego wyrzuconego ciała. ;/ Odezwę się do Ciebie jeszcze w grze.

2. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby!
Hmm.. jeszcze wczoraj usłyszałam w rozmowie z Kaelem dot. Dakasha, że jednostka reprezentuje przecież grupę. Ba! Nawet usłyszałam, że była to "ładna" reklama.

3. Nie wiem dlaczego ten temat jest ciągnięty, wałkowany i ciągnięty i wałkowany. Na co komu te wyzwiska i obrzucanie się błotem? W niczym to nie pomoże, a tylko wprowadza chaos. Merv na pewno sprawdzi kto miał bota i zostanie wysunięta odpowiednia kara. Wasze konwersacje w niczym mu nie pomogą, nie przyspieszą jego pracy.

4. Co do grupy, która zabiła Rokitę - gratuluję. Sami wiecie czy używaliście bota i innych wspomagaczy czy też nie. Jeśli nie to możecie być z siebie dumni. W końcu Rokita to nie byle jaki potwór. :) Jeśli tak, to no cóż.. Wasza sprawa. Ale sądzę, że radość wtedy nie jest chyba taka wielka i co to za osiągnięcie..
Nie mnie oceniać, nie było mnie tam. :)

5. Attax. Dziękuję Ci w imieniu RR (WR) za miłe słowa w tym bycie wyzwisk. Naprawdę doceniamy to i na pewno Rokitę pobijemy.. w odpowiednim czasie :D

6 i ostatnie. Trochę śmieszna dla mnie była ta burza w okół Dakasha. W końcu to sprawa między graczami. Jeśli blokował kogoś, jak zostało tu wcześniej wspomniane - było trzeba to zgłosić. Mamy przecież na to punkt w regulaminie. Dalej.. Naprawdę tak Was tym wkurzył? Jedna osoba spacerująca za Wami? To trochę brzmi jak "mamo! a on za nami idzie i nam nie pomaga." xD Fakt, jest to irytujące, ale było trzeba to olać albo doprowadzić do jego śmierci skoro tak Was denerwował.
Wiem dlaczego to zrobił i niestety albo stety, dałeś się Kael sprowokować dając upust temu tu na forum..

Zly On
30-09-12, 10:43
a moze dostał 2 ihy? :) po ile tutaj IH wchodzi od maga?

Attax
30-09-12, 10:44
a moze dostał 2 ihy? :) po ile tutaj IH wchodzi od maga?

juz o tym tez pomyslalem ale Scurvy iha po 500 reszta nie wiem bo prosilem Dakashiego żeby sprawdził. Oni im tego nie udowodnią teraz każdy może iść z auto uhem z innym magiem o podobnym lvlu i mlvlu i bocic od tak no bo przecież nie można ukarać niewinnej osoby.

Samna no czekamy na pierwsze zabicie Rokity na PVE. Sukcesów życze.

Wypraszam sobie, bralam udzial w zabijaniu rokity i nikt mnie nie leczyl. Nawet nie musial, caly czas bylam na ringu magicznej tarczy, tak wiec fakt ze przezylam zawdzieczam jedynie sobie.

Tak jak mówię szkoda niewinnych których oczywiście w teamie była znaczna większość.

Zly On
30-09-12, 10:47
@Attax wiesz opcji jest duzo mogl dostac uha od palka i iha od maga nie wiadomo ;d

tomakeo
30-09-12, 10:52
Taaaak, ja 87 ryckiem uleczyłem Kaela IH'em, wiedziałem, że akurat MG odbierze mu HP, więc trzymałem IH'a w pogotowiu. Ogólnie słabo weszło, bo z reguły "IH'am" za miliard, no ale co...

Dajcie sobie już siana. Oskar(żacie) - pozdrowienia dla oskara - całą ekipę, a nie pojedynczą jednostkę. Zamknąć temat, bo nawet już mnie nie śmieszą te posty Dakashiego i Attaxa.

Samna - dziwne, że ktoś taki jak Dakashi jest w Twojej gildii. Wild Roses jest szanowana na serwerze, ale przez takich osobników traci na swoim wizerunku.

blanko2222
30-09-12, 10:59
przez takie krzywe akcje to na wizerunku traci caly server

zieeeew nie macie filmiku to nie udowodnicie nic ,a w sumie nawet jak macie filmik to tez nie udowodnicie kto tam uhnal ,dajcie medal ,a graczy zostawcie z ich sumieniami ,kto ma czyste ten ma i tyle

Attax
30-09-12, 11:00
Taaaak, ja 87 ryckiem uleczyłem Kaela IH'em, wiedziałem, że akurat MG odbierze mu HP, więc trzymałem IH'a w pogotowiu. Ogólnie słabo weszło, bo z reguły "IH'am" za miliard, no ale co...

Dajcie sobie już siana. Oskar(żacie) - pozdrowienia dla oskara - całą ekipę, a nie pojedynczą jednostkę. Zamknąć temat, bo nawet już mnie nie śmieszą te posty Dakashiego i Attaxa.

Samna - dziwne, że ktoś taki jak Dakashi jest w Twojej gildii. Wild Roses jest szanowana na serwerze, ale przez takich osobników traci na swoim wizerunku.

Nie bardzo wiem co Cie miało śmieszyć w moich postach. Nikt tu przecież o tobie nie wspominał a tym bardziej o twoich ihach. Ja posiłkuje się tym co wczoraj napisał na forum Mervakis. Podkreśle że Mervakis jest SG który zdaniem administracji miedzy innymi zajmuję się wyłapywaniem botów. Więc ów SG sprawdził jednego z was i odkrył że prawdopodobnie ktoś używa bota. Co więcej nawet Slythia przyznaje że bot był używany. Piszę co myślę i takie mam zdanie każdy może mieć swoje tylko jakoś uargumentowane. Jeżeli w tym co napisałem czujesz się urażony to Cie przepraszam. :)

Wicked
30-09-12, 11:02
Ode mnie w tej sprawie jeden jedyny post.

1. Irvizz bardzo mi przykro z powodu Twojego wyrzuconego ciała. ;/ Odezwę się do Ciebie jeszcze w grze.

2.
Hmm.. jeszcze wczoraj usłyszałam w rozmowie z Kaelem dot. Dakasha, że jednostka reprezentuje przecież grupę. Ba! Nawet usłyszałam, że była to "ładna" reklama.

3. Nie wiem dlaczego ten temat jest ciągnięty, wałkowany i ciągnięty i wałkowany. Na co komu te wyzwiska i obrzucanie się błotem? W niczym to nie pomoże, a tylko wprowadza chaos. Merv na pewno sprawdzi kto miał bota i zostanie wysunięta odpowiednia kara. Wasze konwersacje w niczym mu nie pomogą, nie przyspieszą jego pracy.

4. Co do grupy, która zabiła Rokitę - gratuluję. Sami wiecie czy używaliście bota i innych wspomagaczy czy też nie. Jeśli nie to możecie być z siebie dumni. W końcu Rokita to nie byle jaki potwór. :) Jeśli tak, to no cóż.. Wasza sprawa. Ale sądzę, że radość wtedy nie jest chyba taka wielka i co to za osiągnięcie..
Nie mnie oceniać, nie było mnie tam. :)

5. Attax. Dziękuję Ci w imieniu RR (WR) za miłe słowa w tym bycie wyzwisk. Naprawdę doceniamy to i na pewno Rokitę pobijemy.. w odpowiednim czasie :D

6 i ostatnie. Trochę śmieszna dla mnie była ta burza w okół Dakasha. W końcu to sprawa między graczami. Jeśli blokował kogoś, jak zostało tu wcześniej wspomniane - było trzeba to zgłosić. Mamy przecież na to punkt w regulaminie. Dalej.. Naprawdę tak Was tym wkurzył? Jedna osoba spacerująca za Wami? To trochę brzmi jak "mamo! a on za nami idzie i nam nie pomaga." xD Fakt, jest to irytujące, ale było trzeba to olać albo doprowadzić do jego śmierci skoro tak Was denerwował.
Wiem dlaczego to zrobił i niestety albo stety, dałeś się Kael sprowokować dając upust temu tu na forum..

Ad 2. W pełni się zgadzam i dlatego uważam, że oskarżenia wobec jednej osoby uderzają we wszystkich. O bocie u nas nikt nic nie wiedział i wątpię, by teraz też ktoś się chwalił tym, nawet jeżeli był. Nikt nas nie sprawdzał przed rokitą, nikt nie sprawdzał PO rokicie. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, jeżeli raz jeden ktoś niechcący uhnął czy coś, nawet nie wiadomo kto, bo wychodzi na to, że nikt za tyle nie leczy. Następnym razem pewnie jak powiem, aby nas kontrolowali, to będzie, że teraz już botów nie ma, więc na dobrą sprawę co nie zostanie zrobione, to i tak będzie nie tak.

Ad 3. Kara nie zostanie w żaden sposób teraz nałożona, bo raz, że jest po fakcie, dwa, udowodnić nikomu nic nie można, a trzy... trzy, że nawet nie bardzo jest jak to sprawdzić, niestety. Nie popieram bocenia i sam staram się zawsze dowiedzieć czy ktoś nie ma czegoś takiego u nas. Było gadanie i żartowanie na TSie, ale tylko i wyłącznie tyle. A przynajmniej o tym wiem.

Ad 4. Nie. Nie możemy być dumni i nie ma już przyjemności. Została ona całkowicie zabita takimi oskarżeniami i ciągłym flejmem. Dlatego domagałem się dowodów, konkretnych zarzutów, lecz takie nigdy nie padły. Jakby była decyzja, że "Słuchajcie, jest nie halo coś, oddamy suple, oddamy sytuacje, macie jeszcze raz szansę zabić rokitę i zobaczymy.", to bym wcale wkurzony nie był. Trudno, zdarza się, przynajmniej będzie pewność. Nic takiego nie było. A jedynie puste gadanie, oskarżanie i wytykanie palcem.
Następnym razem pójdę, aby w trakcie bicia jakiegoś bossa nam jeszcze /hp minus dawali albo coś, bo nie wiem jaki jest sens czegoś takiego.

Ad 6. Co mieliśmy niby zrobić? Blokował przejście, owszem, bo w takim tłoku ta jedna osoba gdzieś tam się pchająca robi różnicę (Widać to było na wrlach, gdzie niektórzy nawet ich nie widzieli), zabić nijak w takiej grupie, bo mała szansa niestety, że akurat się przerzuci, a za blokowanie? Blokował, owszem, ale wszechwiedzący SG widzieli, patrzyli, że przeszkadza i jeszcze rzucali tekstami w stylu "A może was wybanujemy za blokowanie Dakashiego?".
Tym bardziej, że oferowałem Grejfrutowi czy idzie, a i Tobie przy każdej okazji pisałem o tym, że mogą ludzie bez problemu iść z nami, ale jako team. I tak, daję temu upust na forum, cały jeden post poświęciłem jego osobie, gdzie po prostu przedstawiłem jak to wyglądało. I nie wiem gdzie tu niby prowokacja, ale cóż. Skoro tak to widzisz. ;)

Mervakis
30-09-12, 12:01
Co do Ad.3. Od nakładania kar jestem ja, a w Altaronie nie ma czegoś takiego jak przedawnienie. Jeśli coś udowodnię to bana dam.

Czytając wcześniejsze posty - Irvizz padł ponieważ:
a) Nie był blokerem i UHa na niego nie było,
b) Odtworzę sytuację z mwallami na Rokicie i zobaczę, któremu magowi uniemożliwiały UHanie.



Temat w tym momencie zamykam bo i sensu jego ciągnięcia nie widzę.