PDA

Zobacz pełną wersję : dość istotna sprawa dziennika(SG/GM potrzebny)


amindos
23-09-12, 11:32
Witam, mienowicie chciałbym przedstawić mój dosyć istotny problem.
Po ponad 1,5 miesiecznej przerwie wróciłem na serwer, w tym czasie przeprowadziliście update serwera. Przechodząc do właściwie najistotniejszej dla mnie kwestii mam pusty dziennik zadań. Najbardziej bolesna jest strata ,,tajemniczej wieży alchemika". Reszta zadań typu grabarz itp jest do wykonania w chwilę, więc strata ich nie jest tak bolesna. I TU nasuwa sie moje pytanie czy można coś z tym zrobić, aby utracone zadania wróciły do dziennika;) czy po raz kolejny mam czekać miesiące, aby znalazła sie ekipa która da rade sprostać tej misji. Nie ja dałem d.py w tym wypadku, więc licze na kompetencje ekipy pracującej nad grą. Z góry dziękuje za odpowiedzi i licze na szybkie rozwiązanie mojego problemu.


z poważaniem Mortifer

do zamknięcia coś sie zbugowało w grze, gdy 3x odpaliłem klienta wszystko wróciło do normy.

Trav
23-09-12, 11:36
do zamknięcia coś sie zbugowało w grze, gdy 3x odpaliłem klienta wszystko wróciło do normy.

No właśnie. Jeszcze się nie spotkałem z tym, by komuś skasowało zadania - w liczbie mnogiej. Ale cieszę się, że się powiodło. Zamknę.